nasiona marihuany

Sour Diesel x Jack Herrer

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Pomyślałem napiszę o tej zacnej krzyżówce póki na mnie oddziałuje :crazy: a pisze to już drugi raz (WK***IONY) bo mi się skasowało nie wiem już w jaki sposób :lol3:po prostu za***ałem się pijąc czekoladowe mleko z rozpuszczonym masłem ABV.(topami po waporyzacji)
Wracając do tematu SDxJH pochodzi od Satindii Friends Seeds a pestkę dostałem w Osie od Aspargina (THX!) Topy są długie i puszyste,lekkie po wysuszeniu.Na komercje to słabo widzę :D



Ogólnie nie będę pisał takich "moc: 7/10 " czy coś tam bo każdy i tak inaczej to odczuwa.Napiszę tak jak ja to widzę:)Ja mogę powiedzieć,że pierwszy raz miałem okazję zwaporyzować Diesel'owe nuty i na moje to śmierdzi takim....mydłem? chemią? dziwnie:) jeszcze dziwniejsze to,że mi to smakuje.Akurat na to drugie mam wyjaśnienie:Jakbym jarał takie coś od dila to bym pomyślał,że nakrapiane gówno.A tak mam swoje bio i można się delektować.Jeśli chodzi o fazkę to różnie...nieraz jest taka bardziej towarzyska,śmiało mogę u***any jak kundel coś ogarniać.Nie można zasnąć,ciężko.Zauważyłem,że nawet dobrze się wykonuje ćwiczenia(podciąganie na drążku,kettlebell,pompki) taki skupiony umysł.A ludzie mówio,że MJ i sport się nie da :lol3:


Ogólnie zioło wchodzi raczej na głowę nie ciągnie do kanapy:) za***iste będzie na woodstock :yeahh:
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Co sie nie da :D Ja uwielbiam lekko skuty na silke poleciec i idzie elegancko, moze tylko ciut dluzej :D
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
proste skuty na siłke tez uderzałem... ale bardziej zioło stawiałem sobie jako nagrode po intensywnym treningu
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Jiro powiem ci szczerze. Zrobiłeś mi smaka że to ch*j <lol>
Aż ślinka cieknie! naprawde
 

Aspargin

Suplement diety
Rejestracja
Kwi 8, 2015
Postów
378
Buchów
2
Spoko, że podeszło palonko :crazy: też chodziłem skuty na ćwiczenia, ale obecnie to wolę bez ;)
Nie paliłem nigdy JH, ale diesle rzeczywiście mają dla mnie trudny do opisania smak/zapach - zwłaszcza taki Chemdog DD...
Buch za mikro!:flower:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół