nasiona marihuany

Outdoor by Śmieszek420 (full organic, GGS i forumowe geny + kaczka)

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nepal Typhoon od Ponuraka dał około 75g suchutkich topków. Mocno żywiczny sort, klejący i pachnący. Szkoda tylko że topy luźne. Moc na zadowalającym mnie poziomie, chyba bardziej w stronę sativy :)

Na dniach wrzucę jakieś foto.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Ściąłem już większość, miałem drobne przygody po drodze przez które przeciągałem wyprawę na spota i tym samym ścinkę przez co większość spleśniała, wy***ałem ilość trawy która po ususzeniu mieściła by się w przedziale 400-500g. Kilka krzaków jeszcze stoi, nie pleśnieją puki co. 1 NxHK i 5 dość małych Master Sativ. Wszystkiego będzie ze 200g jak jeszcze napuchnie trochę.
Ten duży HKxDB dał 175g suszu. Ten największy PxSxGWS spleśniał w 80% a i tak zapełnił połowę 20l beczki. Mogło by być z niego 250-300g.
Generalnie chu*nia z grzybnią, albo grzybnia z chujnią.
Kilka innych krzaków też pleśniało mocno, więc kokosów nie zbiorę. Za rok znowu pryskanie chemią przeciw pleśni bo tylko ona zdaje egzamin.

foty wrzucę po weekendzie bo nie mam ostatnio czasu na nic, elo<palacz>
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Szkoda śmieszek...z grzybami ciężko się walczy. Ja w tym sezonie na sezonówki pryskałem raz na grzyba (około połowy sierpnia) jak kwiaty się rozwijały poważnie i strat związanych z pleśnią jest niewiele. Organika organiką, ale raz prewencyjnie lepiej opryskać chemią ;)
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
przy takiej jakości zdjęć każdy top będzie wyglądał apetycznie ;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Z drugiej strony i tak nie miałem gdzie ususzyć takiej ilości palenia. To było po prostu fizycznie niemożliwe więc nie martwię się tym aż tak - i tak bym musiał wyj***ć nadmiar albo komuś oddać. Ale tak czy inaczej szkoda. Wolał bym dac te palenie jakiemuś dilusowi żeby podnieść poziom ulicznego palta w okolicy niż żeby spleśniało ale mówi się trudno.

---------- Post Zaktualizowany 07:54 ---------- Data pierwszego postu 07:52 ----------

A foty jakieś wrzucę po weekendzie :)
 
C

Convictus

Guest
Nie popadajmy w skrajności panowie :D to że roślina dostała chemię w oprysku na pleśń przecież jeszcze nic nie znaczy. Zanim zapalimy przecież zielsko leży minimum te 5 dni zanim wyschnie + do tego jeszcze najmniej 2-3tyg w słoju nie licząc próbek które się pali szybciej :D
Jeśli te opryski zostają w roślinie na zawsze, jakieś substancje z tych oprysków to rozumiem. Ale jeśli my pryskamy ostatni raz przed ścinką przykładowo 2tygodnie to zanim zapalimy to nie ma tam już ku**a nic xD prócz thc
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Najważniejsze to jest, żeby roślina rosła przynajmniej 2-3 tygodnie po oprysku. Moim zdaniem roślina, po ścięciu (posiadająca w swoich sokach resztki sub. czynnych z oprysków) nie neutralizuje ich już wcale albo dzieje się to bardzo powoli.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mam fotkę suszu HK x DB od Grzecha, jak wcześniej wspomniałem wyszło mi z niego jakieś 175g. Palenie spoko, najbardziej zbite topy z outa jakie udało mi się uzyskać przez ostatnie 5 czy 6 lat jak uprawiam. Pachnie spoko, działa tez ok, smakuje jak zioło, nie doszukiwał bym się czegokolwiek szczególnego...
.
IMGP1152.JPG

.
IMGP1156.JPG



Resztę wrzucę jak znajdę czas bo zalatany jestem, kilka krzaków jeszcze czeka na kosę i aż się suszarnia zwolni...
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
HKxDB kozak palonko. Jedno z mocniejszych jakie miałem okazję palić z outa. Niejednego może zadziwić :spalony:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Topki smakowite, te crossy grzesia obowiązkowa pozycja na next outa :smokee:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
W sumie to można uznać że to już koniec fotorelki. Wyszło jakieś 400-500g. Pleśń mi wpie****iła jakieś 500-600g albo i więcej.
W sumie nie mam już nic, zostały mi 3 ciastka. Wszystko wyjarałem, trochę rozdałem za przysługi.
Najlepsza była Master Sativa, w sensie działania bo najmocniejsza nie była. Na prawdę pobudzające zioło które można było zapalić o 1 w nocy i działało jak dobra kawa z taką różnicą że dało się usnąć gdy zachodziła taka potrzeba.
Bardzo mi przypasował też HK x DB. Tak zbite topy nawet pod lampą mi się nie trafiły więc absolutny mistrz pod tym względem.
PxSxGWS spleśniały całe, nie uratowałem ani 1 topka.
Miałem bardzo dziwną sytuację i bałem się iść na spota. Jak wspólnicy w końcu się tam wybrali(ja się za bardzo bałem, chciałem odpuścić) to za dużo już nie ocalili. Spóźniliśmy się jakieś 2 tygodnie.

Sezon można powiedzieć że na plus bo coś tam zebrałem, wiele się nauczyłem i w sumie miałem najlepsze krzaki w życiu. Rekordowy PxSxGWS dałby spokojnie 300g+. No i najważniejsze że skończyło się bez przypału :) Widzimy się na wiosnę, a może wcześniej nawet odpalę jakiś mały in.
Pozdro :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół