nasiona marihuany

Jak zrobić schowek z zapalniczki

Wyszukiwarka Forumowa:

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
dobre znalezisko :D trzeba bedzie sobie zmontować takie cudeńko
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
zielony123 - to znalezisko mogłeś zostawić dla siebie :) jeśli coś jest w necie i my o tym wiemy :) to policja już na pewno... pewnie nie wszyscy ale przynajmniej część tych młodych i bystrych na coś takiego już wpadła
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
ale nie psy nie będą sprawdzac kazdej zapalniczki .....
 

sadzesadze

Member
Rejestracja
Mar 6, 2009
Postów
23
Buchów
1
skąd wiesz?

PANOWIE BEZ JAJ!! PRZECIEZ NIE WYDA GLOWNY KOMENDANT ROZPORZADENIA ZEBY SPRAWDZAC KAZDEJ ZAPLNICZKI. ZRESZTA PODEJRZEWAM ZE PSIARNIA DUZO WCZESNIEJ O TYM WIEDIZAL BO NIE JEDEN PEWNIE SZMUGLOWAL COS W TAKIM SCHOWKU DO KICIA:jaraczz:
a GADZECIK CIEKAWY JUTRO ROBIE CUS TAKIEGO:spalony:
 

sadzesadze

Member
Rejestracja
Mar 6, 2009
Postów
23
Buchów
1
heheh tak latwo to ja sie nie obrazam!! Wiesz jak cie filuja albo maja podejrzenia to ci nawet w "du*e" zagladna bo to psy a oni to lubia:pr: ale sam fakt pomyslu takiego schowka nie jest zly:yeahh:
 

wiedzminek

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2009
Postów
56
Buchów
0
w więkrzych miastach policja jest bardziej obcykana.w mniejszych sprawa ma sie zupełnie inaczej.kieszenie,skarpetki,portfel,telefon no i kiermany.poza tym chyba nigdzie nie zaglądaja.we wsiach popularnie auta,ale mało dokładnie szukaja.pozdro panowie
 
G

Gość

Guest
ten schowek w zapalniczce jest lipny bo nie wsadzi tam nawet 1g palenia bo sie poprostu nie zmiesci. ja zrobiłem ten schowek z największej zapalary bic i nie idzie wsadzić 1 sztuki bo sie nie miesci, a jak wepcham to mechanizm otwierania nie działa bo sztuka za bardzo ucisaka wkład od długopisu
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół