nasiona marihuany

[ Fem.Reg.AF x kilka szt.]-Burdello Bum Bum

Wyszukiwarka Forumowa:

Gnuśny

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2016
Postów
77
Buchów
4
Ładne, moich nie widziałem już dwa tyg ale mam nadzieje ze kwitną podobnie.
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Piękne, pełne wigoru krzaki :) Bardzo fajnie się ogląda. Trzymam kciuki do końca i oby juz nic Ci nie zginęło. Powodzenia i farcika Ci życzę Boom bo odwalileś kawał dobrej roboty :) Piątka :D
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Rośliny - ideał - złodziej wiedział co kraść... hihi. <rotfl>
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Soczyste, zdrowe pałki. Fajne wyraźne wychodzą Ci zdjęcia, czym robione? Będę musiał nabyć nowy aparat, bo mój już parokrotnie w bagnie wylądował i rozmazane foty robi. Oby z fartem do końca!
 

lucas25

Active member
Rejestracja
Kwi 10, 2009
Postów
30
Buchów
0
Rosną jak wściekłe. Przy takich pogodach tylko życzyć wytrwania do Końca. z FARTEM !:jaraczz:
 
C

Convictus

Guest
Może jak zapali to dojdzie do namysłu i wymyśli że źle zrobił :D
 
U

Usunięty 66767

Guest
Za***iste pole!co to więcej można pisać<lol>byle bez przypału i do przodu<peace>Pozdro
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Siemanko Wszystkim

Udało mi się wziąć 14 dni urlopu żeby ogarnąć outdoor<lol>
Dziś skoro świt pojechałem na miejscówkę żeby zrobić jakąś kosę,a tu lipton.
Wszystko na pierwszym spocie wycięte do samej gleby-wk***iłem się,ale myślę jedziemy na drugą miejscówke i tak też zrobiłem:freak:
Gdy już byłem nie daleko już wiedziałem,że coś jest nie halo-wydeptana autostrada jakby wycieczka szkolna tam spacerowała,a to ku**a pustkowie oddalone w ch*j od poprzedniej miejscówki (w ogóle inny rejon).
Ktosie musieli czuć się bardzo swobodnie,bo nie opodal znalazłem miejsce gdzie obrabiali moje krzaczki.Dobrze się musieli przy tym bawić,bo leżały 3 butelki po krupniku 0,7-podejrzewam,że o***ali mnie nie dawno,bo ścinki były jeszcze dosyć świerze.
Działam w pojedynkę,jestem ostrożny staram się nie wydeptywać ścieżek,trzymam porządek na spocie nie karczuję wszystkiego wokoło,a i tak jakieś szuje przybłędy lub mistrzowie w swoim fachu namierzyły moje małe ogrody.

Mówi się trudno-dzisiaj się napiję,a jutro dzwonię do NASA ustawić się na uprawę na marsie,a kradziejom życzę sranie żyletkami:freak:

Lecę do nie dokończonych-trzymajcie się i pozdrawiam<peace>
 
S

SKL

Guest
pi**y zamiast sami sadzić i pielęgnować to idą na łatwiznę, wchodzą na gotowe i okradają. Takim to tylko ręce poucinać.
Najlepiej szybko zapomnieć i odpalać żarówę na pociechę.
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
moze hujki cię sledziły , wyrazy współczucia

chciaz na urlopie sobie odpoczniesz:sunny:
 

Rizzo

cannabis growing outdoor
Weteran
Rejestracja
Sty 3, 2014
Postów
1,027
Buchów
5,235
Odznaki
1
dowiedz sie kto to i wpadniemy tam podciąc ku**om achillesy maczetą. to najlepsza opcja na złodziei.siedzenie na krzesełku do końca zycia. to jest to :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół