nasiona marihuany

Pyłek

Wyszukiwarka Forumowa:

pdgpdgpdg

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2014
Postów
55
Buchów
0
siema mam pytanie jak weźniemy np patyczek do uszu i tak strzelimy nim wiecie oco chodzi tak napniemy i puścimy że znajdujący sie na nim pyłek zostanie wystrzelony w postaci kurzu to taki wystrzelony kurz w żeńskie włoski zapylił by te włoski?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Jak w niedużej odległości od kwiatów to co miałby nie zapylić...musi być tylko płodny.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
A nie lepiej wziąć dillpack, zebrać pyłek do niego a później poprostu "posypać" z niego? standardowy sposób na zapylanie.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Wystrzelenie pyłkiem w całego planta/topa bardziej wydajne niż mizianie po konkretnych topach/słupkach kwiatowych ? :zombi:

Rób jak wolisz.

...napniemy i puścimy że znajdujący sie na nim pyłek zostanie wystrzelony w postaci kurzu to taki wystrzelony kurz w żeńskie włoski zapylił by te włoski?

Konopie to rośliny wiatropylne więc... ?


Nie lubie odpowiadać na głupie pytania, ale postanowiłem w tym miesiącu dobić do 2k postów :sunny:
 

pdgpdgpdg

Well-known member
Rejestracja
Wrz 12, 2014
Postów
55
Buchów
0
Wystrzelenie pyłkiem w całego planta/topa bardziej wydajne niż mizianie po konkretnych topach/słupkach kwiatowych ? :zombi:

Rób jak wolisz.



Konopie to rośliny wiatropylne więc... ?


Nie lubie odpowiadać na głupie pytania, ale postanowiłem w tym miesiącu dobić do 2k postów :sunny:

a mizanie wogóle jest dozwolone bo ponoć nie wolno dotykać włosków tak wyczytałem ale nawet jeśli można to mizanie i tak jest mniej wydajne bo jak strzelisz z takiego patyka to ten pyłek w postaci kurzu dotrze do każdego włoska...
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Pomiziaj patyczkiem po włoskach a zobaczysz efekty

Sam miziałem i kilka pestek miałem.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
A nie lepiej wziąć dillpack, zebrać pyłek do niego a później poprostu "posypać" z niego? standardowy sposób na zapylanie.
Pewnie ze lepiej :D ale nie dilpack tylko papierowa mala koperta . W jeden dzien zbierac niech pylek przeschnie i na nastepny zapylac .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół