nasiona marihuany

OPEN MIERNIKI PPM i PH...

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,291
Odznaki
2
Witajcie.
Sprawa jest szybka i prosta.
Mam dwa mierniki które używałem jakiś czas.Myślę że ten do mierzenia ph-jakieś 1,5 roku do ppm jakiś rok i już są mi całkowicie zbędne.
Jako,że wywalić szkoda pomyślałem,że wspomogę kogoś kto wykorzysta je zgodnie z założeniem...
Warunki jakie musi spełniać wybrany przeze mnie osobnik to rok na forum,150 sensownych postów oraz przynajmniej jedna przeprowadzona/zakończona fotorelacja in...
Dodatkowym plusem będzie fakt działalności bezglebowej-kokos/hydro inne odmiany upraw bezglebowych...
Cała akcja trwa tydzień.Wysyłka z NL na mój koszt oczywiście...
Spamerom i wszystkim nie klasyfikującym się dziękuje,ale warunki są proste tak,że tego...
Czas do następnej soboty do wieczorka...
Foty fantów...


Tyle.
 
C

cabino

Guest
napewno by spełniły swoje zadanie w moim ogrodzie w kolejnej uprawie, teraz miało byc coco ale wlasnie przez brak kasy na sensowne mierniki sie nie podjałem i szybko kupowałem biobizza ale coco czeka w kolejce na lepsze czasy :)

obecny miernik ph juz sciemnia we wszystkie strony, i wogóle nie robie pomiarów ph, ale juz ma ze 3-4 lata wiec co sie spodziewac po sprzecie za 40zl:

ale jak widac i bez mierzenia ph , uprawa z głową w glebie nie rodzi problemów


to aktualna mocno kombinowana uprawa


0,5m2 250W, w tych warunkach poleci kolejna uprawa w coco do której sie przymierzam, ale to zalezy własnie od tego czy bede mial mierniki czy nie.
posty są, relka zakonczona in w podpisie.

pozdro
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
Witam
Bardzo by mi się przydały owe mierniki. Sam używam pasków do mierzenia Ph a za dokładne to one nie sa:/ Nie będę wklejał tutaj linków do fotorelacji bo jestem dość długo na forum i na pewno jakąś widziałeś;)
Jeśli mierniki powedruja do mnie to będę mógł rozważyc w końcu uprawę w kokosie:) pozdrawiam
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,291
Odznaki
2
Po krótkich rozmyślaniach oraz analizie poczynań uczestników wybrałem Cabino.
Podrzuć jakieś adresiwo do wysyłki i dziękuje wszystkim za udział...dużo was nie było ale zawsze coś.
Tyle ode mnie i narka...
Koniec bajki.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół