nasiona marihuany

Jack Daniels vs Walker Red Label

Wyszukiwarka Forumowa:

LajkTM

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2016
Postów
35
Buchów
0
Panowie mam pytanko co lepsze do drinów Jack czy Walker?

I drugie pytanko czy mozecie polecic jakies driny z wykorzystaniem Whisky?
Coś prostego ale smacznego nie musi mieć mocy byle było smaczne i chłodne na te gorące dni
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Najlepszy jest Johnie White Walker. Pic z samym lodem.

 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Panowie mam pytanko co lepsze do drinów Jack czy Walker?

I drugie pytanko czy mozecie polecic jakies driny z wykorzystaniem Whisky?
Coś prostego ale smacznego nie musi mieć mocy byle było smaczne i chłodne na te gorące dni

Łycha ze sprite'em i cytryną dobrze wjeżdża.Dodaj lód i zielonego ogórka i masz swojego orzeźwiającego drinka na lato...BTW.Ja wolę Chivas Regal solo bez niczego..
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Ja preferuje Grant'sa albo Ballantines - z tym prostym i smacznym drinem jest.

1/3 Alkoholu
Do tego plaster cytryny (nie limonki) lekko ją ścisnąć niech puści sok.
Do wypełnienia lód + limonkowy napój z lidla lub biedry jest genialny. Tudzież sprite

Polecam zwłaszcza osobom, które lubią zamaskowany alkohol. Schodzi wtedy na dalszy plan.

Drugi nieco bardziej skomplikowany ale i tak banalny i świetnie smakujący drin też dla lubiących smak z dalszym planem wódy.

Ojciec Chrzestny -
pokruszone kostki lodu
2 miarki whisky
1 miarka amaretto


wszystko wlać do szklanki z lodem i porządnie zamieszać, może być shaker.
Podobno drin z planu filmowego, który popijał Marlon Brando


Jeszcze drin na bazie pepsi ale nie słodki

Wypełnić szklankę lodem
2 miarki whisky
pokroić limonki lub cytrynę w ćwiarki lekko ścisnąć i wrzucić do szklanicy
kilka liści mięty lekarskiej lub innej byleby nie pieprzowej
uzupełnić pepsi lub colą

Drin jest wytrawny z lekkimi nutami słodkości
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
ani jack ani johnie to nie są już prawdziwe whiskacze tylko masowa produkcja, barwiona i perfumiona.
płacisz bardziej za znaczek niż za trunek.
chcecie walnąć sobie porządnego whiskacza to wysilcie kieszeń i kupcie chociażby Glenddifich'a.
porządna whisky powinna leżeć w beczce ok, 8-10 lat a nie tak jak w przypadku popularnych trunków jest to praktycznie produkcja bieżąca.
jack to najgorsze gówno jakie można pić i każdy koneser dobrego alkoholu to potwierdzi no ale że jest tani i markowy to ludzie to łykają, "pa, kupiłem połówkę danielsa, dzisiaj pijemy z klasą".
 

LajkTM

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2016
Postów
35
Buchów
0
Panowie powiem tak, jestem zwolennikiem czystej vodki :D porządnie zmrożona i do tego <wodna>no ale wiecie trzeba wątrobie dac opocząć i oczyścić troche organizm, i powiem szczerze coraz gorzej wchodzi czysta. Dlatego chcialem sprobowac czegos innego padło na whisky. Jezeli chodzi o wybor to nigdy whishky nie piłem wiec nie mam tak kubków smakowych wyrobionych :D
Napije sie JD moze posmakuje
potem JW moze posmakuje
Balantajsa moze posmakuje
A potem przejde na wyższą pułke ;)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
ohoho Łiskowcy ! ok, to tak jak wyżej sklepowe daniele czy redy to możecie pić jeśli rzeczywiście lubicie lub chcecie dać na prezent osobie której nie lubicie :D
Osoby które chcą zacząć smakować Whisky proponuję Tullamore Dew lub Grant'sa na początek lekko rozcieńczonego zwykłą wodą. Obniżycie procenty i poczujecie wszystko o czym pisze producent.
Dobra lekka i tania Jameson nie ma co przepłacać za np Ardbeg Lord of Isles :D a smakowałem jej chociaż nie u siebie ale na targach w usa.
Z ciekawszych no to Chivas, Dalmore ale to już jak się w smaku zakochacie...

Ja chociaż lubię niemal czystą whisky nie jestem ortodoksem i jeśli lubicie z dodatkami, z lodem z sokiem a nawet z mlekiem to na zdrowie każdy pije jak lubi. Chociaż i tak najbardziej z alko lubię koniaka, zaczynałem standardem od Hennesy VS a teraz jak urodzi mi się dzieciak otwieram 50 letnią Martell Chanteloup Perspective i już się ślinię :).
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
Panowie powiem tak, jestem zwolennikiem czystej vodki :D porządnie zmrożona i do tego <wodna>no ale wiecie trzeba wątrobie dac opocząć i oczyścić troche organizm, i powiem szczerze coraz gorzej wchodzi czysta. Dlatego chcialem sprobowac czegos innego padło na whisky. Jezeli chodzi o wybor to nigdy whishky nie piłem wiec nie mam tak kubków smakowych wyrobionych :D
Napije sie JD moze posmakuje
potem JW moze posmakuje
Balantajsa moze posmakuje
A potem przejde na wyższą pułke ;)

skąd ja to znam XD coraz popularniejsze są u nas kartonsmak (whisky) ale coraz gorszą wódkę robią. Ostatnio nic poza finlandią mi nie wchodzi, lubiłem gorzką żołądkową tą tradycyjną teraz to jakiś słodki shit. Lubiłem pana tadeusza ale teraz to napie****a mnie dynia zanim skończę pić. Lubiłem soplicę nawet i od kiedy francuzi czy włosi zaczęli przejmować polskie wódki jest coraz gorzej. Z wódek które mogę chlać i nic mi nie jest to jeszcze Chopin, po niej nic mi się nie dzieje. Rano wstaje bez kaca przy standardowym chlaniu etc. Sorry ale rynek czystych wódek leci na łep na szyję.
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
Łycha ze sprite'em i cytryną dobrze wjeżdża.Dodaj lód i zielonego ogórka i masz swojego orzeźwiającego drinka na lato...BTW.Ja wolę Chivas Regal solo bez niczego..

Jiro potwierdzam, ja jak walę whisky to tylko ze spritem, nie ma lepszego połączenia, wchodzi jak woda.
Jack czy Red label? to drinków zdecydowanie red label, wiem że jakościowo jest sporo lepszych ale ja za Jacusiem jakoś nie przepadam
 

LajkTM

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2016
Postów
35
Buchów
0
skąd ja to znam XD coraz popularniejsze są u nas kartonsmak (whisky) ale coraz gorszą wódkę robią. Ostatnio nic poza finlandią mi nie wchodzi, lubiłem gorzką żołądkową tą tradycyjną teraz to jakiś słodki shit. Lubiłem pana tadeusza ale teraz to napie****a mnie dynia zanim skończę pić. Lubiłem soplicę nawet i od kiedy francuzi czy włosi zaczęli przejmować polskie wódki jest coraz gorzej. Z wódek które mogę chlać i nic mi nie jest to jeszcze Chopin, po niej nic mi się nie dzieje. Rano wstaje bez kaca przy standardowym chlaniu etc. Sorry ale rynek czystych wódek leci na łep na szyję.

mam to samo, kiedys to jak wódy sie napiłem to aż morde wykrzywiało a teraz bez przepity mogę pić... a o bólu głowy na drugi dzień nie wspomnę :'(
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Obie są w miarę dobre, zależy co kto lubi, szkockie mieszanki czy amerykańskie whiskeys z Tennesee. Mi bardziej podchodzi JD.
 
C

cabino

Guest
ja akurat wole jacka, red label mi nie podchodzi ale jak jest to czemu nie ;)
tak to jeszcze pomiedzy red a jackiem bym wcisnął balentyne , mowie o drinach

a czyste z lodem to Jameson najlepszy w tej kategorii cenowej ;)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
chyle czoła przed wami że jesteście w stanie takie alkohole konsumować ze smakiem, ja spróbowałem z dwa razy w życiu, morde mi poskręcało i na wymioty ciągło.
Te wszystkie Burbony,whiskey i inne wynalazki są ku**a przecież niesmaczne...
 

LajkTM

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2016
Postów
35
Buchów
0
chyle czoła przed wami że jesteście w stanie takie alkohole konsumować ze smakiem, ja spróbowałem z dwa razy w życiu, morde mi poskręcało i na wymioty ciągło.
Te wszystkie Burbony,whiskey i inne wynalazki są ku**a przecież niesmaczne...

jak bym słyszał koleżanke :D
" fuuu lej czystą bo muszę czymś ten syf popić " :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół