nasiona marihuany

Szukam printa

Wyszukiwarka Forumowa:

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
Siemanko, jakby był ktoś tak miły i podesłał printa bądź parę , przyjmę kazda odmianę ?
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Mam pensacole - odciski zdjęte 2 tygodnie temu. Z owocników z 2 rzutu bo były większe.
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Witam
Refelktował bym na taki odcisk z odmianą Pensacole. Mam obecnie dostęp do autoklawu.
Podzielisz się z nami?
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Ok 3 znajdą się - wrzućcie adresy na pw wysyłka w poniedziałek lub wtorek listem eko. Jeszcze jak masz autoklaw to już w ogóle super. Ja kupiłem na licytacji komorniczej za 500zł sun12-ii to praktycznie za darmo zwłaszcza, że nawet śladu zużycia nie ma. Tylko ***any ciężki jest.
Pod grzybki to w zasadzie każdy program z autoklawu będzie wystarczający nawet te najkrótsze.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
poszlo pw z adresem ziomeczku ;) i dzieki.
jak pisalem gdybys byl zainteresowany to bede mial odciski golden teacher, moge odeslac jak zrobie odciski. pzdr
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
printy przygotowane, lecą w poniedziałek do Was. Golden Teacher ZAWSZE! chętnie przygarnę i z dziką przyjemnością wetnę ile mogę.
 

Maniak

Go Hard or Go Home
Rejestracja
Paź 9, 2008
Postów
405
Buchów
141
I jak tam ziomeczku poszly ? Bo ja jeszcze listu nie mam
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Ok 3 znajdą się - wrzućcie adresy na pw wysyłka w poniedziałek lub wtorek listem eko. Jeszcze jak masz autoklaw to już w ogóle super. Ja kupiłem na licytacji komorniczej za 500zł sun12-ii to praktycznie za darmo zwłaszcza, że nawet śladu zużycia nie ma. Tylko ***any ciężki jest.
Pod grzybki to w zasadzie każdy program z autoklawu będzie wystarczający nawet te najkrótsze.

Przepraszam za zamieszanie, ale nie dam rady się tymi odciskami zająć w tym roku! Jeśli chodzi o autoklaw to mam znajomego na uczelni, który ma dostęp do takich rzeczy. Posiada w domu na własność i parę razy mi wspominał, że można by ruszyć z uprawą, ale moje plany życiowe uległy zmianie i nie będę w stanie się tym porządnie zająć...

Ps. d3struktor: Jęsli byś chciał to mogę Ci podesłać nasiona Peyotla.
Jeśli ktoś jest zainteresowany takimi nasionami to również mogę wysłać.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie...
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
d3struktor ja mogę przyjąć odcisk Pensacola za niego...:p Będę miał już trzy geny i niebawem startuje z grzybami pierwszy raz :yeahh:
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
Przepraszam za zamieszanie, ale nie dam rady się tymi odciskami zająć w tym roku! Jeśli chodzi o autoklaw to mam znajomego na uczelni, który ma dostęp do takich rzeczy. Posiada w domu na własność i parę razy mi wspominał, że można by ruszyć z uprawą, ale moje plany życiowe uległy zmianie i nie będę w stanie się tym porządnie zająć...

Ps. d3struktor: Jęsli byś chciał to mogę Ci podesłać nasiona Peyotla.
Jeśli ktoś jest zainteresowany takimi nasionami to również mogę wysłać.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie...

W tym roku postanowiłem zaczac kolekcje kaktusów wiec chętnie przyjme pesteczki <peace>
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
JIRO znajdę dla ciebie printa daj adres. Może być w razie W Orissa?
king of bongo
print wytrzyma długo, dobrze go zabezpiecz schowaj i da radę nawet po 2 latach robiłem z takich printów dobre rzuty. Peyotla nigdy nie próbowałem ale lubię nowe wyzwania to jak coś tam masz chętnie przygarnę. Idę zasięgnąć wiedzy na jego temat :)
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Nie wiedziałem, że zarodniki tak długo potrafią wytrzymać. Wysłałem Ci już bezpieczny adres.
Jeśli uprawiałeś grzyby to z Lophopphora Williamsii nie będziesz miał najmniejszego problemu.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół