nasiona marihuany

Kwitnienie 2-gi tydzień

Wyszukiwarka Forumowa:

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
mam 8 panienek i 400w i 600w hps swiatla ida pieknie po cropingu i lolipopingu rozlozone na siatce ale mysle ze moga lepiej. Moje pytanie co polecacie i stwierdzacie ze jest lepsze od innych na faze kwitnienia(ripera mam i mysle ze dziala spoko). gleba canna prof plus donice 11l.
 
C

cabino

Guest
mam 8 panienek i 400w i 600w hps swiatla ida pieknie po cropingu i lolipopingu rozlozone na siatce ale mysle ze moga lepiej. Moje pytanie co polecacie i stwierdzacie ze jest lepsze od innych na faze kwitnienia(ripera mam i mysle ze dziala spoko). gleba canna prof plus donice 11l.

to ty ripen juz im podajesz w drugim tygodniu ?
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
nie jedna z nich to af quickone i juz za 1.5 tyg idzie pod kose (dostawala ripen ostatnie 2 tyg i bylo widac roznice dosc stanowcza od pierwszego podlania teraz juz 3 podlania demineralizowana woda i nadal nie widac na niej niedoborow - powinna isc pod kose juz za 3 dni ale wlasnie ze zdrowo wyglada dam jej tydzien wiecej)
 
C

cabino

Guest
po czym sądzisz że powinna isc pod kose za 3 dni ? :) trichomy juz dojrzały do stanu jaki chcesz, czy sugerujesz sie czasem okreslonym przez producenta?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
wk***ia mnie jak zdjęć nie ma :sunny:
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
zaraz ide podlac to zrobie
wk***ia mnie jak zdjęć nie ma :sunny:


---------- Post Zaktualizowany 01:31 ---------- Data pierwszego postu 01:27 ----------

patrze na czas z opakowania czyli 5-6 tyg kwinienie. pierwsze wloski 12.05 czyli zaraz bedzie 7 a dam jej jeszcze tydzien tylko sampla dzis zetne
podlewam co 2-3 dni i dzis bedzie podlanie demineralizowana woda czyli juz jakis 10 dni flusha

---------- Post Zaktualizowany 02:40 ---------- Data pierwszego postu 01:31 ----------

to ten af - na oko z 30g suchego moze bedzie - ciezko bylo go zlapac zeby w iare bylo go widac


---------- Post Zaktualizowany 02:42 ---------- Data pierwszego postu 02:40 ----------

a to wszystkie, praktycznie zaczely kwitnienie w tym samym czasie choc to 5 roznych odmian feminizowanych i jeden af (af zaczal kwitnienie chyba cos okolo 12-14 dnia od pestki) 20.05 przelaczone na 12/12 a wloski pokazaly 10.06 czyli 2 tydzien flo


 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Automaty są foto obojętne czyli radził bym wrócić do starego fotoperiodu.
W dodatku brakuje im sporo do dojrzałości.
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
Automaty są foto obojętne czyli radził bym wrócić do starego fotoperiodu.
W dodatku brakuje im sporo do dojrzałości.

do czego wrocic? czyli co mam zmienic spowrotem na 18/6? Wez lepjej ziemniaki sadz i na forum o uprawie ziemniakow komentuj
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
Zwracam honor nie doczytałem o 5 sezonach.

A Ty panie tak nie spinaj bo nie ma sensu, to forum.

Co do ziemniaków to mam całe pole także trafnie trafnie kolego.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
jeszcze go potrzymaj trochę najlepiej wyjmij z boxa i tak zrób zdj bo nawet nie widać jak topy wyglądają, jak masz lupe to sprawdź trichomy ale 100% będą przezroczyste- mleczne
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
nie ma szansy jej wyjac bo wpleciona w siatke ale ten af tam tylko po to zeby miec co palic do zbioru reszty. Moje pytanie jest o jakies odrzywki na bloom ktore mozecie polecic bo ta co mam to z tej serii
a takie tam kwiatki sa
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0


co 3 dni podlewam 30l wody na 7 roślin - ph 6.0-6.4 - dwa podlewania z nawozami jedno tylko woda.
dziewczyny wchodza w 4 tydzien i podaje im teraz:
30ml / 30l - hydro coco bloom 5-4-9
30ml / 30l - hydro coco pk 13-14
15ml / 30l - calmag
15ml / 30l - Liquid Silicon

wychodzi jakies 4 litry na donice iminimalnie pokazuje sie woda po przelaniu

czy powinienem zwiekszyc dawki moze dodac czegos jeszcze?

boje sie dodawac wiecej zeby nie popalic roslin a nie sprawilem sobie jeszcze miernika

---------- Post Zaktualizowany 10:19 ---------- Data pierwszego postu 10:14 ----------

ktos testowal te nawozy?
ja jak narazie jestem zachwycony bo rosliny nie pokazuja zadnych niedoborów a 200 ml buteleczka kosztuje funta
 

Tommy Es

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
451
Buchów
0
okazuje sie ze musze zmiejszyc troche dawki gdyz pokazaly sie popalone koncowki lisci ale tylko na OG KUSH bo to w sumie jedyna roslinka o malym plonie. Dla bezpieczenstwa zmniejsze wszystko po 4ml.
i ponawiam pytanie co jeszcze dolozyc?
mysle o BUD CANDY i o BIG BUD od Advanced nutrients no i overdrive moze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół