nasiona marihuany

Foliak pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

SilentHill

Member
Rejestracja
Sty 26, 2016
Postów
7
Buchów
0
Forumowicze potrzebuję dobrej rady mam w foliaku nie do końca szczelnym ma otwory wentylacyjne mniej wiecej 3na3 25 panienek ale nie o to chodzi, kwitną juz troche i jest problem z zapachem ponieważ do sąsiada przychodzi znajomy posterunkowy jak nie ma aż takiego upału to jest wporządku ale jak przyk***i temperatura to tak dopie****a pięknie że aż z papci wypie****a. POMOCY CO ROBIĆ ŻEBY ZNIWELOWAĆ ZAPACH ?!
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Ale lipton stary. Nie pomyślałeś o tym wcześniej??
Napisz jaki duży jest ten foliak, jaki wysoki. Tylko planty w nim rosną?

Może być problem.
Musiałbyś w te otwory wpie****ić konkretne wyciągi +filtry, inaczej nie ogarniesz. Wiem jak napie****a tyle roślin, a jak jeszcze nimi poruszasz przy pielęgnacji, to zapach jeszcze się potęguje.
Nie wiem jak daleko masz tego foliaka od sąsiada, ale niekorzystny wiatr może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.
 

czarnuchthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2016
Postów
1,863
Buchów
2
W 10 przykazaniach powinno być nowe
" nie sadź w foliaku "
Ogólnie to kombinuj jakieś wentylatory z filtrami bo będzie przypał.
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
jak dopiero zaczely kwitnąć i juz ***ie to zastanawiałbym sie nad przesadzeniem w inne miejsce, o bedzie pod koneic kwitnienia ? :D troche na to za późno bo juz flo ale chyba lepiej spróbować przesadzić niz ryzykować przypał. afy czy sezonowki?
 

SilentHill

Member
Rejestracja
Sty 26, 2016
Postów
7
Buchów
0
Temat zakonczony chlopaki kryminalna zajechala i ch*j ziomeczka za***ali od razu bo to bylo u niego na podworzu nie fart jak ch*j je**c spoleczniakow ale w tym przypadku to wiejski system operacyjny wydal polecenie na komende ... Dzieki za rady ale juz po ptokach
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
To było do przewidzenia. Było myśleć głową najpierw. Pretensje do samego siebie. A jak to były Twoje krzaki to uważaj, bo jak strzeli z ucha na Ciebie, to się nawzajem poprujecie na komendzie i tyle z tego będzie :)
 

SilentHill

Member
Rejestracja
Sty 26, 2016
Postów
7
Buchów
0
To było do przewidzenia. Było myśleć głową najpierw. Pretensje do samego siebie. A jak to były Twoje krzaki to uważaj, bo jak strzeli z ucha na Ciebie, to się nawzajem poprujecie na komendzie i tyle z tego będzie :)
No nie wyszlo po mojej mysli a przy okazji przyczynil sie ktos do tego, no wiadomo mam wyrzuty sumienia i nauczke na przyszlosc, ale co mam plakac nad rozlanym mlekiem, a o to czy sie nawzjem nie poprujemy to niech Cie glowa nie boli bo trzymam sie sztywniutko, ale sadzac bo Twoim nicku to pewnie ze StrachubysWyl w takiej sytuacji nie pozdrawiam zamykam temat :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół