nasiona marihuany

LST i złamany szczyt

Wyszukiwarka Forumowa:

Linuexx

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
26
Buchów
0
Witam, dziś poprawiałem drut którym naginam krzaka, i przy sciganiu niefortunnie uszkodziłem szczyt wisiał tylko na skórce i może kilku żyłkach, wziąłem plaster i skleilem w tym miejscu i podparłem żeby nie wisialo myślicie zrosnie się? Po Godzinie może dwóch od zdarzenia szczyt dosłownie opadł ;(( poniżej wstawiam foto
Nie wiem jak bo to mój pierwszy post więc Będzie imageschak
clear.gif

clear.gif

clear.gif


P.S to czarne to taśma izolacyjna, pod spodem jest plaster wyczytałem gdzieś żeby nie ściskać mocno żeby dostawalo się powietrze dobrze źle?
Co o tym sądzicie? Jeśli nie właściwe miejsce Proszę o przeniesienie
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
nikt tu nie jest wróżką i nie powie ci czy sie zrośnie czy nie
 

Linuexx

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
26
Buchów
0
Tyle to wiem lecz po obejrzeniu zdjęć można coś stwierdzić? Czy zdążyła ci się taka sytuacja?
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
nikt tu nie jest wróżką i nie powie ci czy sie zrośnie czy nie

Takie odpowiedzi z pomocą to ty lepiej nie udzielaj synek. A co do tematu to daj kolego medic1 zdjecie to sie oceni sytuacje.
 

denisos97

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
114
Buchów
0
ziomek jak wisialo na nitkach i na skorce to chociaz masz pare % na przezycie sproboj. Jakby cale sie ***alo to lipa.
 

Linuexx

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
26
Buchów
0
Właśnie mam problem z wrzuceniem zdjęć bo korzystam na telefonie z forum, i wrzuciłem linki z imageshak ale jak widzę nie działają, dziś wrzucę z kompa.
P.S wie ktoś może czy nasze wspaniałe forum korzysta z aplikacji tapatalk jeśli tak to jak ja ustawić bo mam z tym problemy ;D
 

denisos97

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
114
Buchów
0
Najpierw klikasz u góry strony GALERIA -----> DODAJ PLIK ----- WYBIERZ ALBUM ------ > FOTKI NIEZAREJESTROWANYCH ( TERAZ DODAWAC TUTAJ! ) ------ > PRZEGLADAJ ----- > KONTYNUUJ.
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
w ramach pomocy moge dodać że za dzieciaka mój dziadek robił coś jakby hybrydy drzew, ucinał kawałek gałęzi np z jabłonki i mocował w jej miejscu gałąź z czereśni, smarował miejsce połączenia jakimś specyfikiem do zrostów. tai srodek moglby pomoc. nie wiem, nie pamietam dokładnie o co chodzilo bo mialem wtedy 10 lat i raczej skupiałem sie na zbieraniu pokemonów z chipsów a nie na ogrodnictwie.
 
W

Wiedźma...

Guest
Rosliny głupi przykład....
Jak zrobic z chłopa babę...?

masz korzen i łodyge chłopa i doklejasz tasmą górę od baby.... i masz babę...
moze wyjsc ale nie koniecznie.... mi wyszło.... powinno byc luz
 

Linuexx

Active member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
26
Buchów
0
Witam po dłuższej nieobecności, wybaczcie za brak aktywności (nie czuje ze rymuje ;D) otóż sytuacja wygląda następująco, szczyt się niestety nie przyjął miejsce złamania zalalo się żywicą i zasklepiło, to chyba dało jej dużo stresu bo liście po ciemniały i preflowery zrobiły się z białych brązowe nie wiem czy to dobrze czy źle ale kwitnie ;P dziękuję za pomocne odpowiedzi jak i za te mniej pomocne ;) Pozdrawiam temat do zamknięcia, po harvescie gdzieś wrzucę foty po scince i ile wyszło może ktoś będzie zainteresowany i to obejrzy. Peace pozdrowienia z Holandii ;)
 

halnyns

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2016
Postów
38
Buchów
0
Nasztukuj ją i spróbuj bandażem coś co usztywni może się zrośnie nie ma foto;
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół