nasiona marihuany

[SEZ/AF] Puhacz 2016 - 100x Warr, 40 kalashnikov, 100 auto

Wyszukiwarka Forumowa:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Hihi, to jednak moje są młodsze, bo dopiero kiełki wsadzałem 30.05... Dzięki za odpowiedź, jutro idę do nich, a trzęsę gaciami, bo już tam 11 dni nie byłem, chyba muszę ciąć w tym tygodniu, bo już presja mnie rozrywa (najbardziej boję się kradzieży). Kurde miałem iść dziś, ale melasy nigdzie znaleźć nie mogłem - jutro ma być... Niepewność mnie zżera jak nie wiem, mam nadzieję, że plecha nie zadomowiła się na dobre itp. :pl::pl::pl::pl::pl:
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
@Gałązki - canna flo czasami, polifoska

UP

Maly update, nie chce trzymac plikow gdziekolwiek blisko mnie, wiec wrzucam to co mam.
Podsumowanie automatow po wysuszeniu:
scinka 1: 198g
scinka 2 163g
scinka 3: 303g
------------------
total: 664g

foto scinki 3 przed wysuszeniem:
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
UPDATE
UWAGA! NIE OGLĄDAĆ ZDJĘĆ BEZ WŁĄCZENIA PIOSENKI!




2i



3i


4y


5y




Bateria padla wiec więcej foty z reszty spotów nie mam. Pozdro
 
Ostatnia edycja:

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Oo tu pieknie kolorowo az czuje to wszystko piekna zlota jesien
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Nie wywalać, pod koniec miesiaca ostatni up.
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Ostatni UP

Well then. Na wstępie pragne podziękować jakiemuś modowi za wykluczenie mnie na zbity pysk z fr Rizzo. Well done, m8.

Przechodząc do meritum. W tym roku ***ło jakieś 8kg + ponad 650g z auto. Tyle ostatecznie zebrałem i wysuszyłem. Plus jakies 300-400g plechy przez niewyrabianie sie z trymem.

Straty:
Poradnik jak NIE SUSZYC materiału... Wpadlismy na pomysł, że będziemy suszyc na dworze przy pomocy świeczek i.... kartonu. Do duzego kartonu napakowaliścmy 6 świeczek 72h, u gory kartona przepletliśmy nitki z których zwisały do kartona topy. System sie sprawdził. Po 48h-60h suszenia tuz po ścięciu, materiał nadawał się do pakowania. Jako ze nie chcielismy tego taszczyc, schowalismy to do worka, ktory postawilismy obok kartona by ewentualnie nie zalapal wilgoci, a przy kartonie ciepło. Zadowoleni z patentu, dolozylismy swiezych topow do kartona, wymienilismy świeczki i idziemy na fajrant.
Nastepnego dnia przychodzimy, zaczynam trymowac i spoglądam na karton. "WTF, gdzie karton?"
ku**a, spaliliśmy karton z 0.5kg suszu, jak i worek gotowego pół kg, który był obok niego.
Poszlo kilka k*** w eter, autopocisków, potem żali, hihów, hahów i heheszków. Debile :lol3:
Musielismy ulepszyc patent. Kiedys robilem duzo indoora i mialem kilka growboxow wiec postanowilismy zrobisz suszarke tym razem z materialow niepalnych - metalowy stelaż z rur, polączonych trójnikami. Do środka dalismy ... świeczek :D, nad którymi rozlozylismy metalową siatke na topy, a wszystko obudowaliśmy aluminiowymi blachami. Patent się sprawdził, i jednorazowo moglismy wysuszyc do 2kg w ciągu 60h. Tak było. :lol3:

Ponadto, Panowie Policjanci znaleźli moje poletka - gratulacje. Udało wam sie zawinąć ... 5, 8 krzaków? Musieliście mięc tęgie miny, jak z gleby wystawało 60 badyli bez topów, które wczesniej ścieliśmy.
Tak bez ironii, to jednak gratuluje opie****enia mojego spota z kałasznikami, bo spot mega schowany, oddalony 3km od pozostałych, a byłem na nim 3 razy. Nawet mi brewka nie pykła jak widziałem je o***ane z topów, bo one na początku listopada w 60% gotowe były. No i mam was Pany na zdjęciu. Do zobaczenia za rok.
A oto skradzione kałaszniki:

Takich rundek sporo było...

Jakies 6kg:


Zamiarem tegorocznego out'a było przebicie poprzedniego - successfully. Plan na 2017? Jeżeli zdrowie i czas pozwoli, to przebic tegoroczny. Jeżeli pełnosezonowe, to docelowo 50kg, a w przypadku automatów jakieś biedne 6-10kg.
Także, było miło i mam nadzieje, że do zobaczenia za rok. Jade wygrzać gdzieś du*e. Pozdro Puhacz
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
SIemanko :D nie wiem dokładnie o co chodzi z tym wykluczeniem co napisałeś na początku ale zauważyłem, że nie wszyscy mogą pisać wszystko co im się podoba :D
tak czy inaczej
wynik zacny :D nie ma co pier***ić, jak dla mnie to na dwa sezony by starczyło :D na wszelakie zapotrzebowania.
Pomysł na suszenie kozak, jednakowoż jak szybko się suszy to chyba trochę ch***wo?
W zasadzie mam u siebie i takie które schły po trymie 4-5dni jak i takie które bez trymu leżały 2 tygodnie. Jedne i drugie po otwarciu słoika ***ią sianem. Dopiero po grinderze jest tak jak być powinno.
pozdro ;p
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
SIemanko :D nie wiem dokładnie o co chodzi z tym wykluczeniem co napisałeś na początku ale zauważyłem, że nie wszyscy mogą pisać wszystko co im się podoba :D
tak czy inaczej
wynik zacny :D nie ma co pier***ić, jak dla mnie to na dwa sezony by starczyło :D na wszelakie zapotrzebowania.
Pomysł na suszenie kozak, jednakowoż jak szybko się suszy to chyba trochę ch***wo?
W zasadzie mam u siebie i takie które schły po trymie 4-5dni jak i takie które bez trymu leżały 2 tygodnie. Jedne i drugie po otwarciu słoika ***ią sianem. Dopiero po grinderze jest tak jak być powinno.
pozdro ;p

Po scince wieszalismy je na sznurkach topami w dol, w temp od 4c do 13c i tak potrafiły leżeć 2, 3 dni bo trudno było wyrobić się z trymem. W takiej temp się nie ususza, prędzej pleche łapały, ale w pierwszych 48h na sznurach ulatywalo z nich sporo chlorofilu(?,) i po wstawieniu do suszarki i kolejnych pełnych 2 dniach, nawet najgrubsze ropy były na wiór.
Patent z suszarka jest dobry. Można ją powiększać do woli a nawet zakopać i zrobić 2 odpowietrzniki, by podtrzymać ogień.
 

Kanabisowy

Well-known member
Rejestracja
Lis 22, 2014
Postów
73
Buchów
1
Ciekawy patent, ja za rok planuje namiot kupic na spota i nawsadzać zniczy :lol3: . Wynik za***isty i co najważniejsze że bez przypału.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół