nasiona marihuany

[SEZ/AF] Puhacz 2016 - 100x Warr, 40 kalashnikov, 100 auto

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Convictus

Guest
Panie, 200metrów kwadratowych obsianych plantami to nie wiem jak Ty to chcesz zrobić :D przecież nie będziesz latał i robił dziurek palcem w ziemi na pojedyncze kielki xD
Planty wzorowe. Jak masz ochotę to możesz napisać w jakiej odległości masz spot/spoty od domu, wystarczy jeden, ten co jest dalej. Chodzi mi o Twój pomysł transportowania tej ilości do bezpiecznego miejsca :D rowerem, autem, motorem czy ku**a busem. Chętnie wchłonę jakieś nowe info. Przyda się.
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Panie, 200metrów kwadratowych obsianych plantami to nie wiem jak Ty to chcesz zrobić :D przecież nie będziesz latał i robił dziurek palcem w ziemi na pojedyncze kielki xD
Planty wzorowe. Jak masz ochotę to możesz napisać w jakiej odległości masz spot/spoty od domu, wystarczy jeden, ten co jest dalej. Chodzi mi o Twój pomysł transportowania tej ilości do bezpiecznego miejsca :D rowerem, autem, motorem czy ku**a busem. Chętnie wchłonę jakieś nowe info. Przyda się.

Jak myslisz, jak przewiozlem w tym roku 3k gleby z biedry/netto/lidla? To jest 300 workow po 10L lub 150 workow 20L. W jeden wozek sklepowy wchodzi max 15 worow 20L. Pakujesz to do auta, zawozisz na odpowiednia odleglosc od spota i jedziesz po kolejne 15 worow. I tak 10 razy, az wykupisz cala glebe z marketow w okolicy. Te wszystkie wory, ktore przewiozles niesiesz na spota ok 1-2km po haszczach. Biorac pod uwage, ze udzwigniesz max 4 wory 20litrowe na raz (lacznie waza 24kg i sa bardzo nieporeczne), to musisz zrobic 38 kursow od miejsca zrzutu workow z gleba na spota. Tak to wygladalo w tym roku, no i zawieszenie w aucie do wymiany.

Transport plantow: Male siewki, do 15cm trzymasz pod lampa, w zwyklych kubkach jednorazowych, pakujesz je w duzy karton i jedziesz w swiat z kilkoma strzalkami. Jednorazowo to z 300 moge przewiezc. Wiadomo, ze srednio z 5-10% takich malych plantow nie przezyje pierwszego miesiaca, ale co tam.

Jezeli wszystko pojdzie po dobrej mysli, to "na za rok" wykarczuje 200m, przekopie na jesien, wczesna wiosna zasypie granulatem, i zakryje to 1000 automatami z nasion wlasnej produkcji (obecnie robie krzyzowke dark devil'a i white russiana) i zostawie to na pastwe losu. Przy takiej duzej próbce roślin o niestabilnych genach, moge rozpocząc selekcje i podjąc pierwsze małe kroki w celu stworzenia nowej odmiany metodą "programowania zstępujących/kolejnych uściśleń". Pracy sporo nawet przy karczowaniu, ale jak widze owoce swojej pracy to moge robic. Hehe, dobry rolnik meczy sie tylko 2 razy - na poczatku i koncu sezonu.
Krzyżuje je, stosując się do tego artykułu (btw, dzięki Napalm za wrzute): https://forum.grasscity.com/threads...eeding-fine-quality-cannabis-dj-short.268674/
Odmiany, które obecnie krzyżuje:


Pozdro
 
Ostatnia edycja:
S

Ser le Muchomore

Guest
No dokładnie, jak masz to możesz jakiegoś murzyna do tej ziemi ogarnąć sobie, tylko łatwiej zarzucić na plecy sobie worki po 80 litrów niż 4 po 20 litrów. Jak ogrodzisz i podsypiesz od ślimaków to to prawie wszystko przeżyje no i warto odwiedzić ze 3 razy to chociaż, żeby wyplewić, przykoksować to plon dwa razy więszy i lepszej jakości.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
A ja mam lepszy patent w tym roku, duzy plecak gorski i 80 L worki z ziemia ewentualnie 50 na upartego da rade niesc 2 na raz. Ewentualnie taka mala walizeczka na kolkach (wchodza 2 worki 80 L - sprawdzone) Pozdrawiam :spalony:
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Podziwiam ! :O
W tym roku zacząłem swoja przygodę z ogrodnictwem. Przy 20paru plantach było ogrom roboty wg mnie , ale na za rok przygotuje wszystko wcześniej i z lepszym planem oraz może poprowadze swoją pierwszą fotorele. :)
 
C

Convictus

Guest
Wszystko spoko :D info przyswojone :D jedynie tylko chodziło mi o transport po ścince :< mam na myśli drogę ściętych mokrych kwiatów ze spota do miejsca trymowaniwa/szuszenia itd.
ku**a, takiego kloca ***łeś, fajnie opisałeś :D teraz pewnie będzie wk***, że nie na temat <shiza> apologize :C
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Łoo, aż takich informacji nie podbam szczegółowo. Wynajmujesz chałupe gdzies na wiosce z duża zagroda(im większa hacjenda tym lepiej), oswajasz przez miesiac ludzi z wioski z Tobą - co robisz, po co tu jestes, przejdziesz sie 5 razy przez wioske do sklepu, kiwniesz głowom kazdemu napotkanemu na "dzien dobry" i już mającie w dupie. Jedziesz na spota, scinasz planty, pakujesz do auta wszystkie planty bez lodyg (doslownie zapychasz caly bagaznik) i jedziecie na 2-3 samochody gadajac na teamspeak'u. Wbijasz na wioske, odpalasz grila na dworze, karkówke/czikena. Na 100m roznosi sie zapach grilla a w piwnicy trymuje X osób, w miedzyczasie odpadki mroza sie w zamrazalce. Robicie trym samych plantow pewnie przez tydzien po 10h, druga ekpia robi hasz w łazience. Koszta to 2-3 tys złoty (głownie najem) a ile zarobicie to wasze.


Pozdro
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Wystarczy jaki czarny worek (jak na zwłoki) i dobrze zawiązać taśmą, albo beczka i do bagażnika, to zapachu ni ma...
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Przez worki ***ie, beczki najlepsze...
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Rok temu uzywalem beczki 65L, generalnie w aucie na pierwszy rzut nosa nie ***alo, ale przy dowolnej kontroli i tak lezysz niezaleznie w czym wieziesz. Stalowe nerwy, 2-3 auta i absolutnie nie myslec ze jak cie ***na to idziesz na wiele lat do paki. Pozdro
 
C

Convictus

Guest
Dokładnie o takie coś mi chodziło, nic bardziej szczegółowego nawet nie myślałem :D całkiem nieźle pomyślane, ale przecież nie będę wynajmował chaty do kilku krzaczków :p na 2 czy 3 razy ścinkę zrobię, bo na pewno nie dojdzie wszystko w jednym czasie :D a mam 11 plantów więc wiesz, myślę, że w piwnicy podziałam i będzie git :D
na większe ilości dobra rzecz, poza tym mam wioske gdzie znam się z ludźmi więc myślę, że to będzie wykonalne :p
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
up
Automaty w 70% sciete. Zdjecie ponizej juz po czesciowej scince




Na tym spocie malo slonca, wiec sie strasznie wydluzyly i przypominaja palmy co sie niesie na niedziela palmowa - 1 duzy pret, obity topami.
Foty reszty warrow na dniach. Jak narazie z auto wyszlo ok pół kg. Zdjecia calosci suszu nie bedzie.

Dotychczasowe straty: okolo 15 szt malych kalashinkov'ow zjedzonych przez zwierzyne.
btw Jak ktos chce zamawiac nasiona warra ze sklepow, to niech lepiej sie pospieszy bo na dniach wykupuje wszystkie ze wszystkich Polskich seedbankow (no.1- no.10) Pozdro
 
Ostatnia edycja:

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Siemka, dość wczas ściąłeś te automaty... Masz zdjęcie przed częściową ścinką? <palacz>

Zastanawia mnie to, bo mam auto 10 dni starsze od Twoich, a zamierzam je jeszcze z tydzień potrzymać...
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Siemka, dość wczas ściąłeś te automaty... Masz zdjęcie przed częściową ścinką?


Zastanawia mnie to, bo mam auto 10 dni starsze od Twoich, a zamierzam je jeszcze z tydzień potrzymać...
Generalnie przyjmuje na automata 10-12 tygodni, wyszly okolo 28 maja z ziemi czyli teraz maja okolo 11 tygodni, ale jak widzę, ze brakuje im to nie tne na desperata nawet zadnych sampli (nie pale), chyba ze żre je plecha to wycinam najdojrzalsze szczyty. Te pozostałe 30-40% zostawilem i na oko brakuje im 1-2 tygodnie. Jutro edytuje posta i wrzuce zdjecie makro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół