nasiona marihuany

[9szt][Passion#1][FEM][DP] TARNINA PROJEKT

Wyszukiwarka Forumowa:

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Purple Haze, hehe konkret, jedziesz z rozmachem:)
Na pogodę nie narzekam, generalnie chłodno się robi, ale słonka jeszcze u mnie wystarczająco. Oby tak jak najdłużej no i wiatru niech będzie więcej. Rośliny pomocowane drutami do tarniny, także niech wieje jak najwięcej - naturalny sposób na plechę.

Quntakinte, ładne monsterki, u Ciebie bardziej zaawansowane flo, otwarta przestrzeń to jednak otwarta przestrzeń;) Passiony także od DP? czy Orion?
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Pytam bo podobno od Oriona szybciej zakwitają;)
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Odnośnie Oriona

Moje 2 Maroci od Oriona
13weg/7 flo




Oraz Passion #1 również od Oriona
13weg/7 flo

ten poszedł w purpure
 
C

Convictus

Guest
Bardzo możliwe że te Orionowe będą szybciej kwitnąć :D jednak nie ma opcji że to są te same geny co od DP no bo przecież kwitnie wcześniej więc czymś się różnić muszą :p aczkolwiek w zeszłym roku chwalony był ten orionowy passion i jeszcze kilka innych jego odmian ale nie pamiętam jakich :p
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Mini Up
IMG_4516.JPG


IMG_4519.JPG


Wybrałem się na spota, aby opryskać rośliny na pleśń, a tu na spocie tyle roboty się zwaliło że nie miałem czasu strzelać fotek;)
2 tygodnie temu rośliny wykazały niedobory, podlałem je 100% dawki Hesi i spałem spokojnie przez 15dni, dzisiaj przyszedłem na spocisko a tu rośliny jeszcze bardziej pogrążone w niedoborach. 2,5L 100% dawki na takie rośliny toż to tyle co wcale, muszę stwierdzić, lecz naprawdę ciężko tymi ciernistymi tunelami tachać banki z wodą, dlatego 20L zwykle im zapodaje łącznie, lecz gównie przez kwestię bezpieczeństwa.
Dzisiaj na szybko awaryjnie zapodałem najbardziej wygłodniałym 100% BLOOM C. i 150% PK (no i te dodatki sratki patki tj. SuperVit) 5L, a reszcie 50% BLOOM C. (gdyż koniec butelki na spocie) i 150% PK po 1/2 ~ 1/3 5litrowej bańki, czyli nadal tyle co nic. Nawozu od MiracleGrow na Flo im ostatnio podsypałem, ale tak się powoli wchłania że prawie wcale, no cóż późno podsypane. Na dniach muszę im dolać, gdyż dziś mnie już noc zastała. Rośliny po przewalane na siebie, trzeba było je drutować, później pryskać te kolosy, usuwać martwe liście no i tak czas w plenerze schodzi.
Odnośnie plechy, w całym poletku znalazłem tylko dwa ogniska wielkości 1cm, czyli jak na razie jest dobrze, pleśni 0,01% .
Rośliny gotowe do ścięcia będą za dooobre 2 tyg. lecz jeśli pogoda dopisze będę je trzymał do końca października, a nawet do listopada bo powoli puchną, heh niedobory...
Ps: Skołowałem sobie krzesło na spocie, także już sięgam głową nad podszycie;)

...

Zaniedbuje rośliny ostatnio gdyż wokół spota coraz goręcej... gimbaza zrobiła sobie legowisko w pobliżu i często gęsto tam przebywa, a to "w pobliżu" to parę metrów od spota... istny pech... stąd też staram się naprawdę jak najrzadziej tam przebywać. Dzisiaj np. wychodząc ze spota, odszedłem te parę metrów i się właśnie nadziałem na nich, już ciemno było, dlatego też w sumie się ich nie spodziewałem, siedzieli i palili zioło chyba w piętnastu. Ja jak by nigdy nic, mówię coś w stylu "co tam, co robicie bla bla bla" mówię "że ja robię fotki zwierzętom" ale wcięło im mowę, posrani byli kto to i co to.
Generalnie przypałowo, spot na 2017 year spalony - za dużo przygód w tym sezonie.

Pozdrówki;)
 
Ostatnia edycja:

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Tez mielismy podbna akcje 2 lata temu na innym spocie. My akurat lecielismy na miejscowe z ziemia w worach takich wielkich haha, no i nagle malolaty nam sie trafily bo tez sobie miejscowe zrobily blisko panienek. W***alismy im do glowy ze do kwiatkow ziemie bralismy bo tam akurat dobra byla, lykneli jak mlody pelikan zabe :) no i jakos z innej manki polecielismy z tymi worami i zatargalismy je jakos, ale nie powiem wk***ili nas bo na spocie normalnie bylo slychac jak nawijaja malolaty. Na szczescie one sa takie ze jak maja swoj teren to nie szukaja przygod dalej, dzielily nas od nich dobre pokrzywy i podmokly teren.
 

BigDog

Pies na gambe
Weteran
Rejestracja
Gru 22, 2012
Postów
772
Buchów
1
Jak chcesz mieć ziółko o dobrym smaku to nie dawaj już żadnych nawozów i oprysków. Daj im napuchnąć bez supli i niech wyciągną azot z liści przed kosą :)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Dobrze prawisz, ale do kosy się nie spieszę, jak na razie pogoda dopisuje, mam nadzieję na przychylny październik:)
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Ano mam, w miejscu na ziemi, gdzie wszyscy spadają:)
Więcej fotek z dzisiaj, czyli BIG UP! ot co słoneczko:
IMG_4538a.JPG


IMG_4538.JPG


IMG_4537.JPG



Perspektywa z wysoka:
IMG_4539.JPG


IMG_4540.JPG


IMG_4541.JPG


Główny szczyt najmniejszej:
IMG_4523.JPG


Odrost tej pani tam w tle:
IMG_4531.JPG

Tak jak wcześniej pisałem, tak zrobiłem, wymagało to rajdu z bańkami, co prawda w plecaku, ale jednak.. dolałem każdej po 5l głównie Bloom C. 150% i PK 150%, niech puchną i rozrywają tarniny w szwach;) Odnośnie tarniny, liście opadły, flora maskująca znikła to i niektóre inteligentne panienki się same kamuflują w fiolecie:)
 
Ostatnia edycja:

bluelabel

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2011
Postów
113
Buchów
0
Ja już wylie****ilem 3/4 największych szczytów że swoich a do dojścia im daleko. Sezon będzie w tym roku nieudany.

Życzę Ci powodzenia:)

Dziś byłem w innej części Polski i jak zobaczyłem jaka oni mają pogodę to aż zazdro mnie złapalo.
 

Nasim

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2012
Postów
599
Buchów
0
Powodzenie się przyda bo tyle szczawów się pląta koło spota, legowisko sobie zrobili, dzisiaj znowu się o nich otarłem, na szczęście niezauważenie, ale mało brakło... Wyszedłem z tarnin, maskuje ślady, odciski butów itd. skończyłem, a tu słyszę jak 10m ode mnie za "winklem" haszczów, typ gwiżdże na psa, a ten pies to też jakiś tępy (na szczęście) że mnie nie wyczuł, w pośpiechu na palcach odszedłem niezauważenie.
Wytyczyłem sobie ostatnio bezpieczną porę i dzisiaj godzinę się opóźniłem na spocie w stosunku do niej i już na gnoi się nadziałem, widocznie zaraz po szkole przyleźli.
...
Na początku tego sezonu spalili mi rower, gdyż zostawiłem niezamaskowany w lesie. Dzisiaj sami zostawili rowery nieopodal lasu, miałem wszystkie zagarnąć w ramach rekompensaty, ale odpuściłem, gdyż zło wraca, a mam (jak widać) więcej na głowie;)
 

kosiarz umysłów

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
91
Buchów
0
Mogłeś chociaż powietrzę spuścić z kół w ramach rękompensaty za stratę roweru. Taki mały psikus a tyle radości :)
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Dobrze to u Ciebie wygląda, roślinki ładnie już napuchnięte, oczywiście przyda im się jeszcze te 2 tygodnie, jednak ładnie dojdą, więc będzie sukces!!! Byle bez przypału Nasim! Pozdrawiam!

PS. Naciesz się widokiem roślinek, bo ja miesiąc po harveście już tęsknię za uprawą... <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół