nasiona marihuany

[SEZ]2 x (Easy Sativa x Lemon Haze) x GG Feminise [AF] Cindy 99 Auto, Auto Viking Sativa

Wyszukiwarka Forumowa:

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
Witam to moja pierwsza fotorelacja, ale nie pierwsza uprawa. W tym roku bawimy się z:
[FONT=&quot]2 x(Easy Sativa x Lemon Haze) x GG Feminise od Beboka
Auto Viking Sativa Feminise od Norden seeds
Cindy 99 Auto Feminise od Oriona

Ziemia jakaś z ogrodniczego, wymieszałem ją z dolomitem i hydrożelem (znalazłem jakieś małe paczuszki w tesco) wydaje mi się że całkiem fajnie działa bo po 2 tyg. upałów jak poszedłem podlać to nawet się trzymały elegancko. Z nawozów póki co biohumus i Agrecol pałeczki do roślin zielonych(N12 P6 K8)
kopiec pod 1 easy sative
[/FONT]

kopiec pod drugą

kopiec na automaciki











na ten moment 1 easy sativa kwitnie, a druga ma z 1.70cm, ale będę dodawał po kolei fotki które udało mi się zrobić
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
butelki sciagnij bo jak przywali slonce to sie ugotują. To ma chronic przed mrozem a nie. Na zwierza to mozesz tam zatargac sciete drzewko jakies rozlozyste, wtedy kladziesz je na krzaki, one se rosna miedzy galeziami, nic nie podejdzie. Pilnuj tylko zeby nie wysuszyc bedzie dobrze
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
też mam es x lh x gg
bodajże
pozdro bede zaglądać. :)
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
zdjęcie z butelkami jest jakoś z maja~~, już dawno są zdjęte
pierwsza es x lh x gg

wiatr podziałał i się złamała- i tak miałem lst robić


druga es x lh x gg

 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
No male nie beda, to pewne :) Patrz juz powoli za wlochami, bo powinny zatrybic na poczatku lipca z flo, a najpozniej na poczatku sierpnia. Zalewaj je dobrze bo sam widzisz jak wszedzie sucho. Obficie to doly nie poobsychają....
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
Ta która jest połamana kwitnie 2 tydzień, ta niepołamana wchodzi na flo. Nie spodziewałem się takiego szybkiego kwitnięcia, bardzo miłe zaskoczenie ;) dopiero początek a ja się nie mogę doczekać :harvest:. Wczoraj podlane z dodatkiem burzy kwiatów i dodatkowo zrobiłem pierwszy oprysk przeciw pleśni. Będzie git <joint>
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
ostatnia porcja zaległych zdjęć, od teraz będę wrzucał aktualny stan, jak to się na dany moment prezentuje











 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Ale wystrzeliła ta z ostatniego zdjecia :) Zalewaj teraz ładnie zeby doly nie schly i nie zmarnowala potencjalu. Za mieiac max powinna zaczac juz flo, zerkaj jak sie wlochy mają. Afy tez bardzo ladnie powychodzily. Nie strzelaj fot po ciemku zeby nie zaburzac im kwitnienia
 
Ostatnia edycja:

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
też mam es x lh xgg ;) w zeszłym roku dobre palutko z nich wyszło ;) wiec i w tym roku posiałem... ;) oby do kosy kolego ;) a bedziesz zadowolony
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
zbyt dużego zainteresowania nie ma ale to nic, pora na zdjęcia z weekendu
automaciki
c99 zbiera się do kwitnięcia, viking sativa już całkiem fajnie się prezentuje


easy sativy




Fajny zapach, jakoś lekko cytrusowo podlatuje, w weekend chyba skusze się na spróbowanie sampelka jakiegoś.
Poszło po 6l wody~~ z burzą kwiatów na kopiec i po garści dolomitu. Nie widać żadnych niedoborów, 2 lata temu sadziłem w tym samym miejscu i miałem problemy ze ślimakami, w tym roku luz za to co trzeba się trzepać od kleszczy
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Łaaaa to lubie oglądać :D Super wyszły, bardzo wczesne geny, to lubie :) Zapach cytrusowy byl po lh, piekny jest po rozkruszeniu :)

Jedna moja sugestia, to świecenie im w nocy lampą błyskową, na dłuższą metę może sie im popie****ic foto, nagle zaczną sie niektóre odrosty wydłużać jak do rewega, inne cuda wianki, przed zachodem slonca zachodz.
 

surykatka

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2012
Postów
102
Buchów
0
Wieści ciąg dalszy.
Kwitnącą easy sative niestety miejscami zaatakowała pleśń przez co musiałem część obciąć wcześniej, na dniach idę zrobić oprysk. Pierwszy oprysk zrobiłem bioseptem active, teraz myślę o teldorze albo topsinie. Może ktoś jest w stanie coś polecić od siebie? Najlepiej żeby było możliwe do kupienia w jakichś małych buteleczkach bo pół litra to za dużo.

Zdjęcia zrobione już po obcięciu zainfekowanych gałązek, nie pomyślałem żeby zrobić przed.




Jakoś połowa +/- została na krzaku.

Choinka- ostatnio mi się wydawało że kwitnie już a tu ociąga się jednak jeszcze trochę, na szczęście ma czas.



automaty


viking sativa
Myślałem żeby ścinać głównego topa tak żeby doświetlić te mniejsze boczne- sądzicie że jeszcze napuchnie mocno?


c99- tu też miałem nadzieje zastać boby jakieś ale póki co nic, może to nie automat :p..


Na każdy kopiec poszły 2 butelki wody z nawozem. Myślałem że już wszystko kwitnie a tu taka buba. Ale może to i lepiej bo będę suszył partiami. Pozdrawiam, dzięki za buchy!
 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
ile cm ma ta twoja choinka? Ogromna jest na tych zdjęciach :harvest:
U viking sativy wyglada na jeszcze nie gotowy ten główny szczyt, daj mu rosnąć i prysnij na plesn. Ja kupilem topsina na plesn i bede stosowal na zmiane z wodą utleniona oprysk. Buteleczke 5 ml za bodajże 20 zl w obi mozna dostac
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół