nasiona marihuany

Startery prepaid tylko po okazaniu dowodu osobistego

Wyszukiwarka Forumowa:

Okej.

Member
Rejestracja
Gru 27, 2016
Postów
6
Buchów
0
Administrator nie ma żadnych informacji na temat adresów IP czy też innych. Z tego co wiem serwer nie stoi w PL, więc polskiej Policji jakby nic do tego.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
a jeżeli policja wyda zapytanie o któregoś z naszych użytkowników jak wtedy zachowa się administrator serwera

Tu Minister Ziobro. To forum jest bezpieczne - ma aprobatę samego Jarosława. Z tego miejsca dowiedział się, że marihuana jednak jest z konopi.
 
Z

Zenon

Guest
A co to za problem z kartami? Trochę mózgu i do niczego nikt nie dojdzie. Nie gada się o temacie wprost bo to czysta prośba o przypał. Rozmowa szyfrem to coś najprostszego i najskuteczniejszego. Spotykasz się z daną osobą i ustalasz jak będziecie się dogadywać dzowniąć do siebie. Prosty przykład? " Siema stary,lecimy na browarka albo 2 ?" I sprawa załatwiona. Nie wiem czym tu się przejmować. Jeżeli ktoś będzie nawijał jak zwykle typu "siema masz sztuke?" "siema masz gieta?" itp. To jest po prostu samobójstwo :)
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Do zamawiania nasion czy sprzętu karta zarejestrowana na kogoś innego to obowiązek. Ja nie mam zamiaru prosić żadnego żula żeby mi coś rejestrował bo nie chce żeby mniej ktoś z twarzy znał dlatego zamówiłem sobie nasiona u Ganja Farmera i karte dostałem gratis do paczki. Obaczajcie sobie bo to jest inteligentna opcja, a nasiona i tak trzeba gdzieś zamówić https://ganjafarmer.com.pl/2651-zarejestrowana-karta-sim.html

Nie wyobrażam sobie żebym miał teraz zamówić nasiona na swój normalny numer którego używam na codzień. Telefon jest mi niezbędny żeby 1. wejść na sklep przez internet 2. zamówić nasiona 3. dostać sms z paczkomaty lub zadzwonić do kuriera który wozi moją paczkę żeby go złapać na mieście. To wszystko zostawia ślady a ja chce spać spokojnie :)
Wiadomo że taki numer może być inwigilowany dlatego jak ktoś sprzedaje temat i chce na czymś takim jechać to strzał w stopę, ale do robienia zakupów to ja widze same plusy.
 
Z

Zenon

Guest
Do zamawiania nasion czy sprzętu karta zarejestrowana na kogoś innego to obowiązek. Ja nie mam zamiaru prosić żadnego żula żeby mi coś rejestrował bo nie chce żeby mniej ktoś z twarzy znał dlatego zamówiłem sobie nasiona u Ganja Farmera i karte dostałem gratis do paczki. Obaczajcie sobie bo to jest inteligentna opcja, a nasiona i tak trzeba gdzieś zamówić https://ganjafarmer.com.pl/2651-zarejestrowana-karta-sim.html

Nie wyobrażam sobie żebym miał teraz zamówić nasiona na swój normalny numer którego używam na codzień. Telefon jest mi niezbędny żeby 1. wejść na sklep przez internet 2. zamówić nasiona 3. dostać sms z paczkomaty lub zadzwonić do kuriera który wozi moją paczkę żeby go złapać na mieście. To wszystko zostawia ślady a ja chce spać spokojnie :)
Wiadomo że taki numer może być inwigilowany dlatego jak ktoś sprzedaje temat i chce na czymś takim jechać to strzał w stopę, ale do robienia zakupów to ja widze same plusy.

Ja bym uważał na owe startery... Nagle cała rzesza ludzi będzie miała zarejestrowany numery na....?
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Ganja mógł sobie kupić 1 kartę na allegro i ma to w zadzie. Ja tylko czekam aż będą tysiącami wyłączane karty na te same dane. Wystarczy 1 zarejestrowana karta i można klonować rejestrację przez SMS bez końca. To że ktoś wpadnie tak czy inaczej z tych tysięcy, to jest oczywiste i wszystkie karty będę pod obserwacją, o ile ich nie wyłączą.
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Nie wyobrażam sobie żebym miał teraz zamówić nasiona na swój normalny numer którego używam na codzień. Telefon jest mi niezbędny żeby 1. wejść na sklep przez internet 2. zamówić nasiona 3. dostać sms z paczkomaty lub zadzwonić do kuriera który wozi moją paczkę żeby go złapać na mieście. To wszystko zostawia ślady a ja chce spać spokojnie :)
Wiadomo że taki numer może być inwigilowany dlatego jak ktoś sprzedaje temat i chce na czymś takim jechać to strzał w stopę, ale do robienia zakupów to ja widze same plusy.

Sorry kolego, że sie przy***ie - to nic personalnego, a mam zgoła inne podejscie do tematu.


Dla mnie te smsowe sim-klony są spalone. Szczególnie jezeli używasz 1 telefonu i zmieniasz tylko karty myśląc, że w ten sposób jestes bezpieczny.
Wystarczy, że CBŚ poprosi operatora o billingi i btsy wszystkich osób zarejestrowanych na dane nazwisko (mogą sami dokonac zakupu nasion, dostac free sima = nazwisko wlasciciela klona jak i setek innych numerow zarejestrowanych) i z automatu stajesz się osobą, względem której istnieją uzasadnione podejrzenia o możliwości popełnienia przestępstwa z art 63.

Niektorzy moga pomyslec: "No tak, ale sima z ganjafarmera uzylem tylko raz i wyrzucilem karte po zakonczeniu tranzakcji." - Jeżeli uzyles tej karty w tym samym telefonie, to twój operator zebrał już wystarczająco sporo metadanych przy logowaniu "ganjafarmerskej-sim-karty", że moga bez problemu "przeskoczyc" na twój czysty numer, w ten sposob sledzac twoje poczynania: gdzie jestes, z kim, jak dlugo i oczym rozmawiasz. I to wszystko w czasie rzeczywistym, mniej wiecej w taki sposob:
http://www.zeit.de/datenschutz/malte-spitz-data-retention (nacisnij play)

To teraz sobie wyobraźcie jakie info mogą miec o was(nas) służby, gdy maja podejrzenie, że sadzicie. Jezeli chodzicie na spoty majac telefony ze sobą, nawet w "krajach" trzeciego świata gdzies wpi**u w dżungli amazońskiej na podkarpaciu, to dajecie na tacy im dokladne lokalizacje waszych spotow. Już nie wspomne, ze według dyrektywy k***y królewnej mości, wszystkie telefony w UK mają miec firmowego backdoora.
Jeżeli dalej myślicie, że te ku32y zachowują się zgodne z literą prawa, to tkwijcie w tym błogim przekonaniu. - 1.3mln zapytan Policji ogółem (bilingi: 703k, geolok: ~140k w roku 2015)
Źródło: https://panoptykon.org/sites/defaul...pytania_o_dane_telekom_2011-2015_tabela_1.pdf
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Z życia wzięta, mój dobry przyjaciel miał zarzut o kierowanie zorganizowana grupa itd fest sie zdziwiał na sprawie jak ujawaniono jego rozmowy z lewych kart które były nagrane u operatora, biegły po analizie głosu potwierdził że to jego głos i kretki
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
panie elimac chyba pan do końca nie wie, co pan tu robi negując takie wypowiedzi ;)

ps. Aby z Fartem
ps2. Za krata życie jest inne.
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Nie no Puhacz wiadomo że jest jescze coś takiego jak numer IMEI. Na fakcie że jakiś półgłowek dzwoni po nasiona czy sprzęt ze swojego prywatnego aparatu telefonicznego oparłeś cały hejt w kierunku tej idei... Wystarczy pójść do sklepu i kupić telefon za 39 PLN, wsadzić tam kartę od farmera i masz zamówione pestki. Potem wyciągasz kartę, baterie z telefonu i po sprawie. Nigdzie więcej nie dzwonisz. To ma służyć tylko żeby zamówić pestki i nie zostawiać swoich danych personalnych w żadnej bazie operatora telefonicznego. Nawet jak CBŚ będzie podsłuchiwać wszystkie takie telefony to jedyne co będą mieli to rozmowy z kurierami typu "Wie Pan co, nie ma mnie w domu. Proszę podjechać pod biedronkę i tam odbiorę paczkę." PEACE! :D
 
Ostatnia edycja:
Z

Zenon

Guest
Ludzie uspokójcie się trochę i nie panikujcie. Nie raz już ludzie tutaj srali a faktycznie nie było tak źle. Od kiedy to będą łapać płotki z boxem na 5-10 roslin? Przede wszystkim celują w uprawy typowo komercyjne gdzie działa grupa kilku osób + mają ze 100-200 krzaków i od dawna siedzieli pod obserwacją. Poza forum jest cała rzesza ludzi która uprawia i ma się dobrze. Troche rozwagi i nikt nie wpadnie.
 
G

Guest

Guest
Po pierwsze primo nie chodzi tu o łapanie tych co uprawiają , tylko i wyłącznie po to by mieć dane kart jak złapią cię na przestępstwie w którym użyłeś telefonu , wiec mozesz uprawiać 10000 krzaków i nic nikomu nie grozi , to ma być skierowane w terrorystów i działalność zorganizowana a nie gimbe z krzakiem w skrzynce na listy :) .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół