nasiona marihuany

Startery prepaid tylko po okazaniu dowodu osobistego

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak ktoś żyje tylko z nielegalnych biznesów, to może się srać, cała reszta nie, chyba że ma srogą paranoję, karty się rejestruje na całym świecie.

Gandi te dane o bezrobociu to też z filmików na jutubie? :) Bo właśnie rzuciłem okiem i dane za listopad 2016:

"Najniższa stopa bezrobocia była w województwie wielkopolskim - 5 proc., najwyższa w warmińsko-mazurskim - 13,9 proc."

A do PL to najpier wróć i pomieszkaj ze 2 lata zanim cuś napiszesz, bo z tego co mi wiadomo, to cię tam nie ma od kilkunastu lat :) Miałem przyjemność gościć właśnie rodzinę z PL i jakimś dziwnym trafem mówili zupełnie co innego niż ty, a też na Pisiaków głosowali.
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Jestem lekkim paranoikiem, ale to uzasadnione przy tym hobby: zakupy ze sklepów z akcesoriami i z nasionami, leppiej załatwiać na lewe maile przez tora i numer telefonu też rejestrowny na kogo innego.

Z tymi danymi przy zamówieniach to akurat nie jest paranoja tylko rozsądek.
Ja muszę sie przyznać, że kiedys, za małolata, bylam tak głupia, że zamawialam pestki na własne dane i później po nocach nie mogłam spać, dlatego teraz tak przestrzegam innych przed tym (mimo, ze tych pestek nie kielkowalam, tylko zamawialam dla kogoś).
Ale nie mozna na każdym kroku być przesadnie podejrzliwym, bo to nie wpływa na nas dobrze.
Jak widzę psy, a mam w torebce temat to nie spie****am jak głupia. A właśnie paranoja może prowadzić do takich zachowań i sami możemy sie w ten sposób pogrążyć.
 
Ostatnia edycja:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Gandi te dane o bezrobociu to też z filmików na jutubie? :) Bo właśnie rzuciłem okiem i dane za listopad 2016:

"Najniższa stopa bezrobocia była w województwie wielkopolskim - 5 proc., najwyższa w warmińsko-mazurskim - 13,9 proc."
.

o przepraszam tu się ***łem . . . leciale po największych miastach - srednia stopa bezrobocia w kraju z listopada to 8.2 proc ale to jest uwzględnienie całej Polski wszystkich wsi i tych słabo uprzemysłowionych terenów, 8% ogolnie a w dużych miastach oscyluje na poziomie 4 proc i mniej - co by nie mowic niższej stopy bezrobocia nie było w PL od wielu wielu wielu lat . . .


Co do powrotu to wiesz ze już sporo robie w tym temacie a decyzje o tym nie podjałem ot tak z dupy tylko na podstawie analizy całokształtu . . . o czym nie chce mi się teraz rozpisywać . . . pozatym nawet jak się zyje ciężej i trzeba zdecydowanie więcej zapierdzielać to jest duuuzo plusów których na zachodzie nie ma i wlasnie te plusy mnie ciągną . . . możliwe ze jak wróce może będę narzekał ale poki co po 12 latach na zachodzie zaczalem tu narzekac na wszystko :) a zachwycam się PL
 
Ostatnia edycja:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Panowie nasze hobby do celów własnych nie robi problemów i paranoje na bok (jednyn czynnik ryzyka to tzw pech)
Natomiast jak juz siągasz kilo-dwa to trzeba gdzies popchac i tutaj lewe karty są obowiązkowe. Nie zadzownie do odbiorcy z mojego zarejestrowanego telefonu bo w razie jego wpadki maja mnie na tacy.
Paranoja i ostrożnosc to dwie bardzo bliskie sobie panie...
 

Puhacz

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2011
Postów
188
Buchów
1
Dla mnie kupno zarejestrowanej sim na słupa z allegro to strzał w stope - jasno pokazujecie, że macie coś do ukrycia. Rejestrujcie na siebie, do komunikacji używajcie komunikatorów szyfrujących wiadomości, 0 smsów, połączeń gsm. Zmieniajćie nowomowe co jakiś czas, czytajcie między wierszami. Jak nie umiecie to zawsze możecie dogadac się w ... lolu, wot'cie, tibi, csie, u name it. Już nie wspomne, że posiadanie 2 telefonów (1 roboczy, drugi oficjalny) to poroniony pomysł. 15 lat temu ludzie dawali sobie rade bez telefonów i wszystko było robione na gębe.
 
G

Guest

Guest
o przepraszam tu się ***łem . . . leciale po największych miastach - srednia stopa bezrobocia w kraju z listopada to 8.2 proc ale to jest uwzględnienie całej Polski wszystkich wsi i tych słabo uprzemysłowionych terenów, 8% ogolnie a w dużych miastach oscyluje na poziomie 4 proc i mniej - co by nie mowic niższej stopy bezrobocia nie było w PL od wielu wielu wielu lat . . .


Co do powrotu to wiesz ze już sporo robie w tym temacie a decyzje o tym nie podjałem ot tak z dupy tylko na podstawie analizy całokształtu . . . o czym nie chce mi się teraz rozpisywać . . . pozatym nawet jak się zyje ciężej i trzeba zdecydowanie więcej zapierdzielać to jest duuuzo plusów których na zachodzie nie ma i wlasnie te plusy mnie ciągną . . . możliwe ze jak wróce może będę narzekał ale poki co po 12 latach na zachodzie zaczalem tu narzekac na wszystko :) a zachwycam się PL

I tak trzymać ! , kto w Polsce ma łeb na karku a nie palca w dupie to zyje się bardzo dobrze ,a kto nic nie robi to bedzie narzekał całe życie ze nic mu nikt nie daje , a czemu miał by dac cos za free ???? >>>>> no i nie ma arabów :).

Ja na pis nie głosowałem , ale ich popieram , przynajmniej coś dają innym , a nie tylko zabierają jak PO , fakt faktem troche za szybko to robia :) ale zawsze idzie ich zmienić , a zwariowana opozycja nie morze się pogodzić z porażka i robia *****e zamieszanie z ******m KODEM na czele , poczekajmy 4 lata szybko miną i wtedy ocenimy PIS a do tej pory proponuje opozycji siedzieć cicho :) .

A co do zachodu to lipa po całosci byłem ostatnio to kurde ręce mi opadły , jedno wielkie bagno , zachwycałem się zachodem w latach 90 teraz zachód ma się nijak do Polski , faktem jest ze zachód rozwijał się tuż po II wojnie do XX wieku teraz stanął w miejscu ,a nawet sie cofa , domy zaniedbane kasa idzie na socjal dla arabów , a Polska sie rozwija i ładnieje z dnia na dzień , kto tego nie widzi to jest albo głupi albo ignorant .

Szczęśliwego nowego roku życzę wam wszystkim .
 
Ostatnia edycja:

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Potwierdzam!! 16 lat jak gnije we Włoszech i gównem tu zaczyna śmierdzieć tak Polska zmieniła się nie do poznania...W sumie gdyby nie baba to już dawno bym wrócił... Jedyne co mnie martwi to te wszystkie polki co się z brudasami sk***iły i z brzuchami pozjeżdżały po 500+:spalony:
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Ja na pis nie głosowałem , ale ich popieram , przynajmniej coś dają innym

"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." Margaret Thatcher

A co do starterów: mam 3 karty, polską, czeską i niemiecką - pomysł rejestracji jest ...hymm może prewencyjnie po jednym policjancie do każdego domu?
 
G

Guest

Guest
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." Margaret Thatcher

A co do starterów: mam 3 karty, polską, czeską i niemiecką - pomysł rejestracji jest ...hymm może prewencyjnie po jednym policjancie do każdego domu?

Jesli się nie mylę to pania Thatcher wy***ali na ryj z rządu :) hahaha .
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
wszyscy jesteście paranoikami . . . heheh kim Wy jesteście ze niby mają Was inwigilować??? . . . <lol>

zdaje sobie ze co drugiemu tu się wydaje ze jest co najmniej mega gangsterem na którego wszyscy czychaja podsłuchuja śledzą . . . :D


W 2014 r. służby, sądy i prokuratury złożyły łącznie 2 177 916 zapytań o dane telekomunikacyjne – czytamy w informacji przygotowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dla Fundacji Panoptykon


itp, itd.

Prawdę mówiąc nie trudno przekalkulować że jest duże prawdopodobieństwo że prosili o dane kogoś z naszego forum.
 
G

Guest

Guest
W 2014 r. służby, sądy i prokuratury złożyły łącznie 2 177 916 zapytań o dane telekomunikacyjne – czytamy w informacji przygotowanej przez Urząd Komunikacji Elektronicznej dla Fundacji Panoptykon


itp, itd.

Prawdę mówiąc nie trudno przekalkulować że jest duże prawdopodobieństwo że prosili o dane kogoś z naszego forum.

Pewnie tak , ale w większosci przypadków chodzi o zwykłą kradzież pradu nie związaną z uprawą MJ , lub telefonów a nawet ***anych TV ,, teraz sie zacznie inwigilacją z tymi ***niętymi kartami ,,, nie dośyć ze nas dostawca telefonów okrada z kasy to jeszcze inwigiluje świat schodzi na zła drogę , ja tylko czekam na jedno aż to wszystko szlak trafi i wtedy bede się głośno smiał ..
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Pozatym to było za poprzedniej ekipy rządzącej . . . Która dojezdzala Polaków jak tylko mogla
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Pozatym to było za poprzedniej ekipy rządzącej . . . Która dojezdzala Polaków jak tylko mogla

ofc, dałem dane które są potwierdzone, jak dobrze kojarzę w 2015 było ponad 3,5mln podsłuchanych osób, ale nie mogę odszukać oficjalnych danych to ich nie umieściłem.
 

kavakava

Member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
11
Buchów
0
a jeżeli policja wyda zapytanie o któregoś z naszych użytkowników jak wtedy zachowa się administrator serwera
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
ofc, z tym ze przez prawie cały 2015 tez rządzila ta sama sk***iała banda co w poprzednich latach . . . zresztą już kiedyś gdzies tu na forum pisałem i podawałem cyferki z oficjalnych źródeł ze za rzadów PO inwigilacja obywateli urosła do niebotycznych niespotykanych do tej pory rozmiarów . . .

---------- Post Zaktualizowany 20:24 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

a jeżeli policja wyda zapytanie o któregoś z naszych użytkowników jak wtedy zachowa się administrator serwera

wszystkie IP sa usuwane na bieżąco automatycznie (bodajże co 20 minut) . . . a serwer poza granicami PL . . . wałkowane to było tutaj wielokrotnie . . .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół