nasiona marihuany

Startery prepaid tylko po okazaniu dowodu osobistego

Wyszukiwarka Forumowa:

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Już to pisałem w innym dziale. Ludzie co pracują w salonach są w temacie i do nich sami zule przychodzą by karty rejestrowac.
Wystarczy sie dogadać z jakims młodym sprzedawca i za kilka złotych odebrać zarejestrowane już karty.
Sam tak zrobiłem i mam dwie na wszelki wypadek
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
kazdy bezposredni kontakt z drugim czlowiekiem to duze ryzyko. sa lepsze sposoby na rejestracje numeru nie pokazujac nikomu swojej facjaty...
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Rozwiniesz trochę bo się dobrze zapowiada...czy raczej zostawisz patent dla siebie?
 
M

Marklon

Guest
a ja zanówiłem na allegroszu :p setki ludzi zamawia tygodniowo więc... po tym w pisie i tak już myśli sie uruchomiły hehe dobrze ze mieszkam w wynajetym mieszkaniu kuzyna.
 

Cannamafia

Well-known member
Rejestracja
Lut 17, 2016
Postów
213
Buchów
2
zielonamasa teraz to mnie zaciekawiłes, tak samo jak Dyzma zapytam czy zostawisz to dla Siebie ?:spalony:
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
kazdy bezposredni kontakt z drugim czlowiekiem to duze ryzyko. sa lepsze sposoby na rejestracje numeru nie pokazujac nikomu swojej facjaty...

masie chodziło na pewno o to, że wkłada kominiarke, bierze giwere i wpie****a się do orange i krzyczy.. k***y to jest napad!dawajcie mi tu 1000zarejestrowanych nr na karte!raz dwa trzy!to tak dla beki oczywiście;) pozdrawiam.
 
G

Guest

Guest
Żul i tyle w temacie , haha nie słuchajcie masy on jest z lekka paranoikiem :) cień za nim nawet chodzi po drugiej stronie ulicy :) .
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
wszyscy jesteście paranoikami . . . heheh kim Wy jesteście ze niby mają Was inwigilować??? . . . <lol>

zdaje sobie ze co drugiemu tu się wydaje ze jest co najmniej mega gangsterem na którego wszyscy czychaja podsłuchuja śledzą . . . :D


pozatym wydaje mi się że przez różnej maści kombinacje na lewe rejestracje bardziej zwracacie na siebie uwagę niż przez spokojne rozważne legalne korzystanie z nich jak zwykły Kowalski . . .


rozumiem karty do kamerek, urzadzen monitorujących grow itd i chyba o to głownie się rozchodzi w tym temacie . . ale do korzystania na codzien to chyba lepiej mieć normalnie zarejestrowana karte . . .

:)
 
Ostatnia edycja:
P

Para#normalni

Guest
Z jednej strony masz rację, ale jak w tym kraju nie być paranoikiem?

Kto chciałby żyć normalnie powinien czem prędzej spie****ać do Hiszpanii. Tak jak ja.
 

Malac

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2016
Postów
96
Buchów
0
Jak się boicie kupcie kartę za granica i macie po problemie, no chyba ze macie na pieńku z Interpolem ;)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Z jednej strony masz rację, ale jak w tym kraju nie być paranoikiem?

Kto chciałby żyć normalnie powinien czem prędzej spie****ać do Hiszpanii. Tak jak ja.

Jak nie być paranoikiem?? a to bardzo proste - Przestać wierzyć gównianym propagandowym zakłamanym mediom takim jak tvn, polsat, gazeta wyborcza, newsweek, onet, interia, wp . . . myslec samodzielnie a dostrzeżesz że poza wielkim straszeniem nakręcaniem paranoi nic złego się nie dzieje . . . a wszystko idzie w dobrym kierunku . . .

Hiszpania mówisz . . . a co chcesz tam robic z czego zyc? zbiory owoców warzyw (czyt. zapie****) czy sektor turystyczny (sprzątanie hoteli) czy gastronomiczny (praca w kebabie albo w mcdonalds)?
Masz tam cos nagrane? Zdajesz sobie sprawę ze tam bezrobocie na poziomie 25% a wśród młodzieży dużo większe . . . dla porównania w Polsce obecnie około 4% (a np we Wrocławiu 2%)
Co jest tam takiego za***istego poza pogodą i stosunkowo liberlnym prawem dotyczącym konopii?
Masz jakies pojecie o tym kraju? Byłes? Mieszkałeś? czy standardowo wychodzisz z założenia wpajanego od lat Polakom ze wszystko co na zachodzie za***iste a u nas hujowe?
przykładowo widziałeś tam zachowanie policji? zapoznaj się z filmikami na YouTube jak policja traktuje prostestujacych - nie ważne czy studentów czy starców?
Zamierzasz tam mieszkac na stałe mieć rodzine dzieci? czy po prostu nie wiesz ale z założenia zakładasz ze będzie tam lepiej . . . :)

żeby nie było . . . byłem kilka razy, mam znajomych i uwierz mi ni ma lekko . . . jeszcze do tego ostatnimi czasy doszły problemy z uchodźcami co za tym idzie zwiekszona przestepczoscia itd . . . sorry za offtop ale troche mnie smieszy gloryfikowanie innych miejsc gdzie wcale nie jest tak fajnie jak na pierwszy rzut oka . . .


raz jeszcze sorrki za offtop - się skasuje potem . . . :)
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Dokładnie Gandi, zgadzam sie w stu procentach.
Jeżeli jest się mądrym człowiekiem i uważa się na to co się robi i mówi to nie ma się czego bać. Ludzie sami sobie fundują tą paranoje. Zeby sie bać zarejestrować kartę? No bez przesady. Planujecie przez telefon zamachy terrorystyczne czy robicie czarne interesy, że sie tak cykacie?
A media to wielkie zło i obrzydliwa propaganda. Telewizor wy***ałam i nie oglądam tego gowna, a to co widzę w Internecie też traktuje z wielkim dystansem. Trzeba mieć swój rozum i nie dać sie manipulowac.
Słyszeliście może o tym, że sieć sklepów Żabka posiada program czy tam aplikacje, która tworzy w systemie bazę danych na podstawie obrazu naszych twarzy? Wykrywa twarz, a później jak płacisz kartą to juz maja Twoje dane, chociaż twierdzą, że nie jest to kojarzone z transakcjami.
Znajdę ten artykuł to wkleje linka.
Inwigilują nas na każdym kroku, ale jak jest sie ostrożnym w swoich działaniach to nie ma sie czego obawiać. Nie unikniemy tej wszechobecnej inwigilacji, trzebaby było spie****ic gdzieś w dziką puszczę żeby sie od tego odciąć.
Rozsądek i własny rozum to recepta na paranoje :)

http://www.dobreprogramy.pl/Inwigilacja-w-sklepach-Zabka-Podobnie-jest-od-lat-w-kazdym-innym-sklepie,News,78197.html
 

przyplyw

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2016
Postów
48
Buchów
0
Gandi pozamiatałes :) Super sie czyta głos rozsądku. Nie kasuj postów niech będzie dla potomnych ! :)

elimac26 dzieki za link warto przeczytać. Szkoda że jeszcze nie moge dawać buchów ale jeszcze tu wróce hehe
 

king of bongo

Well-known member
Rejestracja
Sie 31, 2015
Postów
572
Buchów
6
Jestem lekkim paranoikiem, ale to uzasadnione przy tym hobby: zakupy ze sklepów z akcesoriami i z nasionami, leppiej załatwiać na lewe maile przez tora i numer telefonu też rejestrowny na kogo innego.

Do rozmów dobrze, jest używać tora i maila na skrzynce w darknecie. Jak dla mnie to są podstawy, bo chyba nic nikt nie zamawia na swój adres, na swoje dane...

Sklepy z nasionami wiadomo, że są inwigilowane, natomiast sklepy z akcesoriami do uprawy tego już nie jestem pewien? Ale chyba lepiej dmuchać na zimne...

Na codzień rozmawiać kloangiem czyt. szyfrem...


Z mojej strony też wyszła dygresja, bo temat był o kamerkach :p


Ps. Tu może nawet nie chodzić o inwigilacje, kązdego zamawiającego, ale o czysty przypadek. Akurat sprawdzą zamówienie wyrywkowo i po zawodach...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół