nasiona marihuany

Bubble Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Kolejny smoke report krótko i na temat...tym razem Bubble Kush od RQSa :) Genetyka niby taka sama jak Presidential OG a działanie zupełnie inne




WYGLĄD TOPA: typowa mostly indica :) zbite pąki,mocno klejące
ZAPACH: słodki-ziemisty
SMAK: tak jak zapach trochę słodyczy i kush'owe nuty w tle grają :)
HIGH: fajne działanie,trochę do pośmiania i później fajnie zamula do poduchy :) ze względu na moje kłopoty ze spaniem pasi mi taka fazka:bongo4:

Podsumowując roślina warta uwagi,jako jedyna rosła tak,że praktycznie nie miałem co przy niej robić.Lst było robione "kontrolnie" ale nie było by potrzebne i myślę,że to idealny strain do PC boksów .Do następnego SR :yeahh: Na kolejny ogień idzie Chemdog x Blue Moonshine...napiszę nastęnym raze bo teraz idę się złamać a później zajarać!!! Piona:pr:
 
L

Lord of Bhang

Guest
Kolejny smoke report krótko i na temat...tym razem Bubble Kush od RQSa :) Genetyka niby taka sama jak Presidential OG a działanie zupełnie inne




WYGLĄD TOPA: typowa mostly indica :) zbite pąki,mocno klejące
ZAPACH: słodki-ziemisty
SMAK: tak jak zapach trochę słodyczy i kush'owe nuty w tle grają :)
HIGH: fajne działanie,trochę do pośmiania i później fajnie zamula do poduchy :) ze względu na moje kłopoty ze spaniem pasi mi taka fazka:bongo4:

Podsumowując roślina warta uwagi,jako jedyna rosła tak,że praktycznie nie miałem co przy niej robić.Lst było robione "kontrolnie" ale nie było by potrzebne i myślę,że to idealny strain do PC boksów .Do następnego SR :yeahh: Na kolejny ogień idzie Chemdog x Blue Moonshine...napiszę nastęnym raze bo teraz idę się złamać a później zajarać!!! Piona:pr:
Prosty ,czytelny raport bez jakiegoś glupiego pisania raport 10/10 pozdrawiam <peace>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
To po kiego cytujesz calosc zeby jedno zdanie napisac?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół