nasiona marihuany

Polska-Niemcy - gdzie jest dobry stream za free?

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrabonszcz

Guest
Fakt ze pokazali wreszcie ladna pilke na swiatowym poziomie i jestem dumny z naszych!! A karne to niestety tylko loteria.. BRAWO POLSKA!

no właśnie, o co biega, pół meczu w chacie podziwiałem, jak poszedłem w przerwie po browar to trafiłem do jakiejś speluny i tam to tylko te karne ogarniałem :sunny:

z tego co wiem do był jakiś wałek i mają albo wyj***c portugalmie albo powtorka, to jakaś plotka internetów czy co?
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Chodzilo o to ze bramkarz podczas rzutow karnych nie
moze wyjsc z lini bramkowej przed gwizdkiem sedziego, a portugalski bramkarz zrobil jakis tam krok w bok. Tylko ze prawda jest taka ze sedziowie minmalnie przymykaja na to oko bo w takim przypadku wiekoszosc rzutow karnych byla by nie wazna. Tu dziala niesamowity stres na zawodnikach tym bardziej w takich mistrzostwach jak i meczu.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przez tego karnego bedzie powtorka calych mistrzostw. Za 4 lata.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Niech się cieszą, że sędzia nie przyznał karnego dla Portugalii po tym jak Pazdan wy***ał Krystyne w polu karnym. Mógł to spokojnie zrobić.
 
G

Guest

Guest
Niech się cieszą, że sędzia nie przyznał karnego dla Portugalii po tym jak Pazdan wy***ał Krystyne w polu karnym. Mógł to spokojnie zrobić.

Poznał się na aktorzynie i nie dał , a jak by dał to gra potoczyła by sie inaczej i nie koniecznie żle dla nas , ano , gdyby , coby , jak by .

Poszło i tak lepiej niż wielu oczekiwało .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół