nasiona marihuany

Gleba pod LED'y

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Witajcie szanowni rolnicy :)
Mam mega problem z roślinkami, jadę pierwszy raz sezonówkę MauiWaui pod panelem LED.
Problemem jest kur***ko zły dobór podłoża jakim jest Batmix, cholernie mocno nawieziony a pod LEDami taka opcja jest mocno niewskazana.
Jeśli panny nie wydobrzeją zamierzam wystartować jeszcze raz, tym razem na automatach ze względu na braki w paleniu.
Chciałbym zapytać się was moi mili jaką glebę byście polecili pod LED'y, najlepszą jaką mieliście i z jakiej byliście najbardziej zadowoleni.
COCO zdecydowanie odpada ze względu na brak doświadczenia a nie zamierzam uczyć się wszystkiego naraz przy takim deficycie.


Na poprzednim grow miałem glebę COMPO SANA dla palm i byłem z niej naprawdę bardzo zadowolony ale jechałem pod lampą HPS w mniejszym boksie, obecnie posiadam namiot 60x60x140
Proszę o rady i propozycję, za chwilę dodam fotki żebyście zobaczyli jaka tragedia mnie dopadła moje dziewczyny i być może jesteście w stanie coś poradzić bo ja już nie wiem.
pozdrawiam

//EDIT

 
Ostatnia edycja:

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Witaj, pod ledami jeszcze nie robilem, ale z tego co mi ktos kiedys tlumaczyl pod led najlepiej prawie jalowa glebe, z takich dostepnych w growshopach chyba tylko jakis light mix sie nada. Najlepiej wedlug mnie biobizz light mix kup, nie ma opcji ze ci popali.
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Jak dla mnie to za dużo wody, ale ja na InDoor expertem nie jestem. Bynajmniej ja tak miałem gdy lałem za dużo. Pod LED woda strasznie wolno paruje, zatem podlewać możesz nawet raz w tyg. po 1,5L
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Z tego co w internetach piszą, pod ledy ziemia light-mix i dużo skromniej z nawozami i podlewaniem.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Wez dobry kokos i po sprawie.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Tylko kokos, raz spróbowałem i do ziemi nie wrócę!
Kokos jest tani i jak coś jest nie tak to robisz flush-a i jest wszystko ok. Zajechałeś je na max-a. Moja opinia wy*** to do kosza i ogarni to jeszcze raz na nowo.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ja już nie pamiętam kiedy kokos wywaliłem...oj dawno temu.Też po pierwszym razie powiedziałem,że do ziemi nie wrócę i tak już zostało.
Do autora...popalone końce,usychające dolne piętra...idzie ku górze z tego co widać...jak tu Ci flush nie pomoże to już po sprawie.Dobrze przelej,oprysk z minerałów na wzmocnienie,może asashi by pomógł ale się bym za mocno nie nastawiał.
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Dziewczyny dostaly 20L flusha kazda, odstana kranowka z wyregulowanym ph do 6,5
Niestety nic to nie dalo, mizernienie postepowalo dalej wiec wtyczka zostala wyciagnieta a dziewczyny do kosza. Szkoda w ch*j ale to tylko i wylacznie moja wina. Brak podstawowej wiedzy na temat ledow i porzadnej gleby przyplacilem smiercia panienek.
Niebawem powrot tym razem na innej glebie i automatach.
Dzieki za pomoc
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Dziewczyny dostaly 20L flusha kazda, odstana kranowka z wyregulowanym ph do 6,5
Niestety nic to nie dalo, mizernienie postepowalo dalej wiec wtyczka zostala wyciagnieta a dziewczyny do kosza. Szkoda w ch*j ale to tylko i wylacznie moja wina. Brak podstawowej wiedzy na temat ledow i porzadnej gleby przyplacilem smiercia panienek.
Niebawem powrot tym razem na innej glebie i automatach.
Dzieki za pomoc

Kupuj kokos.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół