nasiona marihuany

===> B@GNO <=== 30 KRZAKÓW OUT 2016 Red Purps & Dr Eddy

Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 66767

Guest
WOW<peace>Duże te panny tu masz...ładnie to wszystko wygląda,zazdroszcze:pl: ale w tym roku postawiłem na auto w przyszłym pobawię się z sez również jak za dawnych lat żeby znów móc zobaczyć właśnie takie widoki...hehe<lol>Powodzenie i oby z fartem do zbiorów!
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Marcel czy Alex?

Powiem Ci, że już nie pamiętam, bo to rok temu było.
Wiem, że były to Super Royale od kogoś tutaj z forum i on miał swoją stronke z nasionami. No i wyszły Hermy, co z***ało nam sezon troche, dlatego w tym roku nie może być takiej sytuacji. Pzdr :)
 
C

Convictus

Guest
Royal był od Thefekta, chu**we pestki. Ale za to widzę, że w tym roku chyba bardziej się postarał :D
ku**a fajne masz planty :D sporo większe od moich :pl: także mam red purpsy, polecacie się zaopatrzyć w jakieś kije do podpierania?
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Royal był od Thefekta, chu**we pestki. Ale za to widzę, że w tym roku chyba bardziej się postarał :D
ku**a fajne masz planty :D sporo większe od moich :pl: także mam red purpsy, polecacie się zaopatrzyć w jakieś kije do podpierania?

Noo chyba od niego, najgorsze jest to, że właśnie przyszła pora to wyjarać bo skończyło się najlepsze jaranie, a z tego sezonu dopiero pierwsza ścinka będzie w sierpniu i aż mi ślinka cieknie żeby coś przykopcić hehe :spalony:

Duże są bo jest dobra ziemia, wody im nie brakuje i wysadzone były w kwietniu i wszystko idzie jak na razie pomyślnie :)

Jeżeli chodzi o Red Purpsy to podpory nie są takie potrzebne bo one nie rosną takie wysokie, ale wiadomo lepiej podeprzeć w razie czego. Red to moim zdaniem najlepsze ziółko jakie paliłem, ciężko je przebić :)
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 21.07
Wszystko rośnie jak na drożdżach, brak jakichkolwiek niedoborów. Najwyższy krzak Passion ma ok. 2,5m wys. na wegu oczywiście, tak myślimy, że do 3,5 powinien dojść na koniec, jak nic sie nie popierdzieli :)
MONSTER Passion#1


Paski i Durbany to giganty, zresztą zobaczcie sami hehe :) Gruuba noga




Ścieliśmy Notherna bo był karłem i pleśń delikatnie się do niego dobierała to poszła kosa i 1/2 jednego Blue Cheese'a, bo sama odpadła. Po Bongu dobra ubitka była, a potem poprawiliśmy blantem to już była kapota z nami :D Reszte Blue Cheese mamy zamiar skosić jakoś za 2 tyg



Poszedł trening typu Super Cropping na każdej odmianie po jednym krzaku tj. Red Purps, Passion#1, Durban Poison i The Ultimate x Super Royal


Red Purpsy trzymają znakomitą formę, 2 na LST a 2 normalnie sobie lecą, na dniach jakoś myślimy, że przejdą na FLO

Lemon Haze, myśliliśmy, że to Automat jest, ale widać, że Kali pomyślał o Farmerach i dał Sezonówke hehe

The Ultimate x Super Royal, samotnik kwitnie sobie spokojnie, myśle, że za miesiąc będzie kosa

Sadzonki :D wspominałem we wcześniejszym poście, że straciliśmy szczyt od Durbana, przyjął się :)

No i reszta Sadzonek wcześniej zasadzonych:



Wszystkie Kobity dostały Papu na FLO, coś do winorośli, miało dużo Fosforu i Potasu
Życzymy Duużo Słoneczka Wszystkim
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Żubrówka... co za imprezy na spocie :freak:
 
S

Ser le Muchomore

Guest
Jakiś karzeł do zdjęć pozuje, przecież ten passion to nawet 1,5 metra nie ma. Krzaki powykręcane z niedoborami, pień jak u pokrzywy. Autorzy po jednym bacie słabego palenia leżą. To jest dramat, szkoda strzępić ryja... Nie no nawet nawet wam to wyszło xDD.
 
C

Convictus

Guest
No pasionek fajny, nie powiem :D ciekawy jestem dlaczego jeden taki wielki urósł i żadna inna roślina taka nie jest. Jakoś inaczej był traktowany czy po prostu dobre geny się trafiły :D?
Plus powiem odnośnie tej kosy za miesiąc, przecież tam jeszcze kwiatów nie widać praktycznie :D nie wiem skąd masz nadzieję, że w miesiąc to dojdzie.
Czekam na rozwój redów, też mam :D jeden największy ma 2m, po lst, wsadzony koniec kwietnia/początek maja.
pozdrawiam
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
Przede wszystkim on jest w samym środku spota i miał najwięcej światła ze wszystkich od małego, traktowany był jak wszystkie inne, nie robiliśmy z nim żadnego wyjątku pod względem nawozów czy treningu, pewnie i geny sie dobre trafiły.
Spore są wszystkie one nie mają dużych różnic wys. od siebie to Ci zapewniam :)
No sie okaże czy za miesiąc, tak strzeliłem :) kwiaty są już na pewno
To bydle Ci urośnie hehe, rób foty
Z Fartem :D
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 05.08
Przepraszam, że tak późno robie up'a, ale roboty mam od chu*a, itd.
Krótko opisze, wszystko leci tak jak powinno, Monster ma ze 3m i jeszcze nie przechodzi na flo, nastepnym razem wezme metrówke, żeby nie robić w chu*a, Redy zaczeły kwitnąć i krzyżówka The Ultimate x Super Royal także, ścieliśmy jednego automata Blue Cheesa bo zaczął pleśnieć, zostały jeszcze 2 to przyjdziemy za tydzień może 2 i zrobimy im kose, sadzonki mnie zaskakują jedna już jest konkretna, wyglada jak normalny krzun, a była to odnoga kiedyś :) teraz foty:





Monster Passion#1

Red Purpsy, ciężko jest złapać je oddzielnie na zdj.


Sadzonka, ta jest największa

Automaty Blue Cheese, obok po prawej rosną sadzonki, troche widać


Ścięty Blue Cheese, taki mały skiet :D


Kobity po tej wizycie także dostały papu na flo, Plantofoske, podobno najlepszy nawóz na flo
Pozdr i z Fartem
 

kosiarz umysłów

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
91
Buchów
0
Łoo panie! Ładne drzewa żeście wychodowali ! Nic tylko czekać na morze topxów. Pozdro 600
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Ciągnie je do światła chyba,morza to nie będzie mało naświetlone miejsce.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół