nasiona marihuany

===> B@GNO <=== 30 KRZAKÓW OUT 2016 Red Purps & Dr Eddy

Wyszukiwarka Forumowa:
C

Convictus

Guest
Dobrze trafiłeś kolego :p z tym że maroca bardziej przypomina i to się zgadza. Dzisiaj byłem odwiedzić, skosiłem jeden szczycik mały, niedojrzały ale napuchnięty :D. Przy tejże wizycie zaczął się nieśmiało pokazywać czerwony kolorek na reszcie roślin, nie wszystkich, ale na 3, 4 chyba zauważyłem. Także to ze zdjęcia to purple maroc a redy powoli zaczynają się czerwienić :D jak będzie po wszystkich to Ci fotkę wstawię, porównamy :D
A odnośnie wzrostu to akurat u mnie jest odwrotnie ale podejrzewam że to kwestia treningu. Redy prawie wszystkie miały wybiórczo lst i toping. Jeden po topingu mi 4 szczyty puścił :D. Maroci rosną bez żadnego treningu, są także minimalnie mniej spuchnięte. Ogólnie red puchnie szybciej ;p
dzięki za wprawne oko tak czy tak :p
pozdrawiam
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
UP 02.10
SIEMANECZKO
Byliśmy na spocie i mieliśmy ciąć Redy, lecz po głębszym przemyśleniu zaczekamy do nastepnego weekendu i zrobimy kose całościową, troche misja będzie. Powodem jest ostatni oprysk który zrobiliśmy na pleśń, otóż nie było nic opadów (na szczęście dziś zaczęło padać) i cały osad został na panienkach, ścieliśmy jedynie szczyty które zaczęły pleśnieć, bo i tak plecha zjadła by więcej niż by urosło przez ten tydzień. Do tego odkopaliśmy naszą kochaną studnie żeby opłukać panienki z nawozów, kupiliśmy do tego specjały które pokaże na zdjęciu, nie robiliśmy zdj spota bo nie mieliśmy czasu na to, jedynie później przy fryganiu coś cyknąłem. Przy ostatniej wizycie zrobie zdjęcia całościowe lecz nie wyjdą takie dobre bo pare panienek położyło sie na glebe niestety od ciężaru.

Ucięty szczyt cały od The Ultimate


Fryganko w chatce, musimy Trimmer zrobić własnej roboty bo nie przerobimy tego nożyczkami...


A tu już cały temat co został ucięty przy tej wizycie



Środki do przepłukania, i taki dodatek żeby topy spuchły, to daliśmy Lemonowi i paru sztukom innym, tak eksperymentalnie to wzięliśmy



Pozdrówki i z Farcikiem chłopaki, bo ostre dnii nastały - Końcóweczka Sezonu
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
ładnie, ładnie się bawicie chłopaki :D koszulka na propsie! :D
podziel się lepiej na bazie czego chcesz ten trymer robić, czy od podstaw go budujesz ;d jakieś screeny czy coś żebym sobie wyobraził jak to zbudować :D

Ja bym wszystkiego na jeden raz nie odkładał ;p za duży nawał pracy, ciężko to przerobić :D chyba że to co nie dasz rady skończyć gdzieś sobie jeden czy 2 dni przeleży ;p wtedy nie ma problemu. Zależy jak sprawnie Wam nożyczki chodzą w rękach :D
pozdro
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Prawilne mordy. Pozdro i bez przypału.
ps. je**ć sond.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
a co wy tu robicie?!
Bagno!

:pr:

sorry jakos mi sie tak skojarzylo. Fajne topki grubasnee, mocno sa zbite? :spalony:
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
ładnie, ładnie się bawicie chłopaki :D koszulka na propsie! :D
podziel się lepiej na bazie czego chcesz ten trymer robić, czy od podstaw go budujesz ;d jakieś screeny czy coś żebym sobie wyobraził jak to zbudować :D

Ja bym wszystkiego na jeden raz nie odkładał ;p za duży nawał pracy, ciężko to przerobić :D chyba że to co nie dasz rady skończyć gdzieś sobie jeden czy 2 dni przeleży ;p wtedy nie ma problemu. Zależy jak sprawnie Wam nożyczki chodzą w rękach :D
pozdro

Powiem Ci tak, mamy wiatrak i zamiast śmigieł przykręcimy brzeszczot po środku i na góre damy ruszt od piekarnika albo grilla, problem myśle może być żeby ustawić odległość brzeszczota od rusztu, chodzi o to żeby jedno o drugie nie ocierało i było w miare stabilnie, jakieś wiadro do tego z dnem wyciętym i przyklejony worek na końcu na taśme, coś takiego, jutro mamy z tym działać po robocie, wizja jest dobra, wyjdzie w praniu jak nam poszło. Na necie jest za 800zł https://www.growtent.pl/product-pol-65-Przezroczysty-trymer-do-obrobki-roslin.html, ale w tym momencie cieżko z hajsem jest, zawsze go ku***a brakuje, a trzeba na weekend też coś sie zaopatrzyć w czystą przezroczystą, chłopaczków do pomocy wziąść, bo bedzie co opijać hehe Udany Sezon, oby transport poszedł pomyślnie :)

Czy topy są twarde - zależy który krzak, Redy dobrze są ubite. The Ultimate też niezle wyszły. Niektóre Paski co liście im żółkły dały topy jak kamienie :) a niektóre tak normalnie. Durbany, one to tak chujowawo bym powiedział może dlatego, że Sativa... Lemona podlaliśmy żeby mu topy spuchły to moooże coś go złapie bo narazie to jest takim cweluszkiem w porównaniu do wszystkich panienek na około hehe.

Co do psiarni to ch*j im w du*e za wszystko

A tu dodam jeszcze zdjęcie krzyżóweczki co rosła sobie sopokojnie sama pod moim oczkiem, ściąłem ją 27.09 - The Ultimate x Hindu Kush x Super Royal - odmiana od Pedziwiatra, geny odziedziczyła po The Ultimate bardziej, ten zapach jest unikatowy :)






A tu Kocica pracuje na siebie hehe z rańca przyniosła 2 myszki nawet spore :)
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Dobry patent jest :p nie powiem, dobrze myślisz :D a wiatrak żeby umocować we wiadrze czy coś to by pasowało jakbyś miał ten silnik cały wiatrakowy+ jego plastikowa obudowa. Wtedy można wiadro przygiąć bliżej ścianek silniczka i zaj***ć kilkoma wkrętami krótkimi tak żeby do mechaniki nie sięgały ;P myślę zeby utrzymało. I oczywix brzeszczota trzeba przeostrzyć jakąś szlifierką choćby xD bo takie ząbkowane ostrze to Ci poszarpie kwiaty w ch*j :D
ale dobre dobre, będę intensywnie myślał.

U mnie redy też prezentują twarde topy. Ususzone co nie co jak biorę właśnie w łapę i ściskam to czuć jakąś masę w środku :D dzisiaj suszony topek wielkości mniej więcej półtora wysokości kapsla od piwa, taki no wiecie, trochę mniejsze pół palca, na wadze 1.2g. Całkiem nieźle moim zdaniem się to prezentuje. Od kilku ładnych dni jakieś tam wczesne plony swoje kosztuję i jestem zadowolny w ch*j :D jak wszystko skończę to wrzucę jakieś foto. Ale redy ogólnie fajna rzecz, polecam. Jedynie że mi późno zakwitły w tym roku, ale jak na tak wczesne stadium to dobrze sobie radzi ta odmiana z moją głową ;p. Nie wiem jak się ma moc red purpsa do pestek grzesia, może ktoś coś o tym napisać. Ogólnie mnie to palonko wgniata we fotel ciężko, nie wiem dlaczego, głowa mi waży tonę i sen zmaga :D ale jest git. O to chodziło.
pozdro
 

Red Purps

Well-known member
Rejestracja
Cze 9, 2014
Postów
64
Buchów
0
<font size="5"><strong><span style="color:#008000;">

Witam po Dłuuugiej przerwie wszystkich ogrodników


Trochę się zbierałem do podsumowania sezonu, ale trzeba powiedzieć szczerze, że człowiek jest czasami leniwy :) Cała kosa poszła zgodnie z planem bez żadnych większych komplikacji, z fryganiem zeszło nam 3 dni i 3 noce, a było nas 5. Towaru wyszło nam ponad 3kg, z czego większość poszła do beczki się kisić a najlepsze topy wsadziliśmy do słoików. Zioło wyszło bardzo dobre i mocne, wystarczy bucha zgarnąć z bonga i człowiek siada na dupie :) sporo ludzi już smakowało towaru i każdy jest zadowolony z jakości jaka nam wyszła. W tym sezonie także nie będziemy się opierdzielać i już od kwietnia zaczynamy nowy sezon 2017, tylko zastanowimy się nad wcześniejszymi odmianami żeby nie robić kosy w pazdzierniku tylko max we wrześniu bo wtedy jeszcze pogoda jest jako taka u nas, może polecicie nam jakieś odmiany tego typu :) także z farcikiem chłopaki.

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół