nasiona marihuany

Pytania od początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:

Wariatini

New member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
2
Buchów
0
Siemanko, postanowiłem ostatnio że jeszcze w 2016 zasadzę swoje pierwsze krzaki wiec trafiłem tutaj w poszukiwaniu waszej pomocy :D Spot to działka, planuje zasadzić od 3 do 10 krzaczków. Mam doświadczenie w ogrodnictwie wiec nie bede sie pytał o nawozy(było poruszane), zadam tylko te pytania których nie mogłem znaleźć:
1) Czy odmiana Auto NYC diesel dojdzie jeszcze? Czy jest ok na pierwszą uprawę?
2) Jakie odmiany w takich warunkach jak teraz to pewniaki?
3) W jakim promieniu plus/minus czuć metrowy krzak? 20 metrów? 100 metrów?
4) Zakładając że plony będą średnie jak na 2 miesięczny automat, jak dużo przestrzeni musze przeznaczyć na 1 krzak?
5) Automaty moge posadzić w jakimś ciemniejszym miejscu (2-3 godziny słonca dziennie i potem lekki cień)? Czy to tylko wymysł mojej głowy?

Jeżeli coś sobię przypomne to dam znać, z góry dzięki :)
 
D

degis420

Guest
1. Dojdzie a co do tego czy okej jak na pierwszą uprawe to wg. mnie zależy od ciebie
2. Chyba wszystkie automaty jeszcze dojdą, jest początek czerwca, zwykle od czerwca powinno się wysadzać automaty.
3. Tego nie wiem, nie miałem z tym problemów
4. Nie rozumiem, zobacz sobie na inne fotorelacje i zobacz ile potrzebujesz miejsca, jeśli ci chodzi w jakiej odległości muszą być od siebie, to myśle że ~30cm
5. Automaty potrzebują jak najwięcej słońca ~8h
 

Wariatini

New member
Rejestracja
Cze 13, 2016
Postów
2
Buchów
0
1) Będę miał dużo czasu do opieki + prawie cały sprzęt juz posiadam.
2) Ok
3) Ok w sensie mam 30 metrów do sąsiada, zastanawiam się jak bardzo będzie czuł
4) Ok myślałem ze np sadzenie co metr to za gęsto

Jeszcze dodam pytanko, na ile g moge oczekiwać z odpowiednim nawożeniem? 100-120g jest możliwe i nie uciążliwe?
 
D

degis420

Guest
To ile będziesz miał gram też zależy od ciebie, to co podaje producent to jest podciągniete trochę żeby zachęcić do zakupów ale też w idealnych warunkach musi być
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół