nasiona marihuany

4 plant w 25L doniczce

Wyszukiwarka Forumowa:

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Cześć
Nie pytajcie dlaczego, ale w szafie mam miejsce na 2xXL autopot, taka doniczka ma 25L pojemności.
Nigdy nie pakowałem więcej niż 1 plant/doniczka, ale teraz chciałbym 4 różne odmiany w jednej.

Teoretycznie mógłbym dociąć z cienkiego PCV przegrody i podzielić na 4, ale czy warto ?

Wiem, że się nie powinno sadzić więcej niż 1, ale nie pytam o to ;)
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
z 4 roznymi odmianami bym sie raczej nie ładował... Rozne odmiany=rozne zapotrzebowanie... rozny czas dojrzewania itp do tego jeszcze dochodzi podkradanie skladnikow przez inne rosliny... bedzie ci bardzo ciezko ogarnac az 4. Jak juz chcesz na sile wpakowac wiecej niż jedna to skoro masz miesjce na 2 autopoty .. mozesz sprobowac z 2 roznymi na doniczke co da 4 rozne odmiany w 2ch doniczkach.
 

Thunder

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2006
Postów
299
Buchów
1
Próbowałem kiedyś sadzić w takich dużych, plastikowych rynnach ( nie wiem do czego były stosowane ), rośliny rosną nierównomiernie pomimo zastosowania tych samych odmian , rośliny mocniej uwarunkowane genetycznie wyrosną szybciej i będą mocniejsze. Odradzam próby, bo i tak docelowo zostawisz tylko jedną roślinę i sam do tego dojdziesz. Rozdziel przestrzeń i daj każdej z roślin własne miejsce na korzenie.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
4 sztuki bo to jest aż 25L kokosu czyli ponad 6L co jest wystarczające przy kokosie. Trochę marnotrawienie dla mnie miejsca szczególnie, że weg 14 dni i szafa 160cm, poza tym palić 3 kolejne miesiące tylko 4 rożne odmiany, słaba opcja. Lubie różnorodność, a mogę mieć do 10 plantów.

Chyba na razie będę odpuszczać autopoty i dam drippery i doniczki 5L. Tylko tak bardzo mi się nie chce tego podlewać :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół