nasiona marihuany

Mini przemyt haszyszu samolotem

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
5
Buchów
0
Od czterech lat mieszkam we Francji, od dwóch lat palę tutejszy haszysz :spalony:
Na wakacje lecę do Polski do moich ziomeczków i chciałbym ich poczęstować tym magicznym specyfikiem (w okolicy z której pochodzę nie ma gdzie nabyć haszu). Problem w tym że boję się o wykrycie na lotnisku.

Mam taki plan:

- pokrywam kostkę haszu warstwą parafiny
- następnie w silikonie
- czekam aż silikon zastygnie
- wkładam do odplamiacza na jakiś czas

Co o tym myślicie? Pozbyłbym się w ten sposób wszelkich zapaszków które mogłyby wyniuchać pieski?
Mam jeszcze taką troszkę dziwną obawę, otóż podobno wszystkie bagaże są prześwietlane byłaby szansa na to żeby ma kosteczka wzbudziła podejrzenia?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Mam jeszcze taką troszkę dziwną obawę, otóż podobno wszystkie bagaże są prześwietlane byłaby szansa na to żeby ma kosteczka wzbudziła podejrzenia?

Nie ryzykowal bym, gra nie warta swieczki. Na rentgenie bagazu dziwnie bedzie wygladala kostka w odplamiaczu
 
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
5
Buchów
0
Nie, nie, do odplamiacza tylko żeby usunął wszelkie zapaszki z warstwy silikonu :grin: na koniec wyglądem miało by to przypominać gumkę do zmazywania
 

kawalekpodlogi

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2016
Postów
61
Buchów
0
przyslowiowa "kostke" jak juz tak bardzo chcesz przemycic to skitraj w dupie...tylko nie zapomnij o lewatywie przed.
 

BEZ CENZURY

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
118
Buchów
1
Nie wiem jak to na lotnisku we francji jest, ale u nas w Polsce spokojnie wsiadałem do samolotu na paczuchą w gaciach.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
stary sprawdzony sposob - el culero
 
C

chrabonszcz

Guest
^UP, o ile dobrze mi google szuka to samo chciałem napisać, ale po polsku i ironicznie :sunny:
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Z haszem nie ma wielkiej spiny zawsze lubię być zabezpieczony, i kilka już razy mi jak i moim znajomym zdarzyło się latać z haszykiem, a i kiedyś 2g jarania jakoś dziwnie sie zapodziało i przeleciało. W kieszeń wrzucasz to co chcesz zabrać wcześniej zapakowane jakoś żeby było po prostu zapakowane (to z tą gumką będzie mega). Myjesz się zmieniasz spodnie i jazda. Najważniejsze żebyś nic nie miał na łapach, pasku, okolicach kieszeni. Fakt wymagany spokój ale czy kilka g haszu to taki wielki problem? Przybądź wcześniej i wlicz sobie ewentualne ryzyko w koszt zabawy ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Nie mozesz tego wysłac na paczkomaty, albo jakieś poste restante? Tylko nadawcę fejkowego wpisać.
 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Chowasz do buzi zapakowane w folie ,w razie kontroli polykasz i po sprawie,pozniej juz tylko nurkowanie w kiblu.
Bedziesz tzw el culero mulero
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Przekladajac na polszczyzne : Bedziesz mułem
 
U

Usunięty 58869

Guest
polecam pas szahida otwartymi rękami Cię połowa pracowników francuskiego lotniska przywita i przepuści ;)
 
C

chrabonszcz

Guest
polecam pas szahida otwartymi rękami Cię połowa pracowników francuskiego lotniska przywita i przepuści ;)

albo w koche haszu niech wbije kawałek rurki aluminiowej z niej dobrze jakby wystawały jakieś druciki i niech z tym podejdzie do byle kogo z obslugi i powie ze chce przejsc to sie nikomu nic nie stanie :sunny:
 

olon102

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2014
Postów
342
Buchów
19
Pakuj w kondona i łykaj za parę dni będzie spowrotem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół