nasiona marihuany

Mini przemyt haszyszu samolotem

Wyszukiwarka Forumowa:

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
za pare dni????taka chu**wa przemiane materii masz?
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
włóż sobie grudę w bułkę jak bedzie robił sie jakiś przypał to opie****isz bułkę ;)
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Ziomek do szwecji promem w kilogramach wozi bez przypalu , mozesz tez pociagiem pojechac nie beda cie trzepac , wez to na brzuch sobie ***nij lub plecy i oblkej tam tasma i powinno byc ok! Tylko zeby psy psow cie nie wyniuchaly badz chodzaca drogeria ;D
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Japie****e tyle srania o kawalek kosteczki???
Obojetnie gdzie jak wpie**** ale zeby lykac srac, do ryja wsadzac i inne to piekna parodia.
Jak pekasz to odpusc bo jeszcze zejdziesz przy check-in'ie.
 
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
5
Buchów
0
hahaha ja nie mam zamiaru srać haszem ani nic połykać <rotfl> narazie tylko szukam odpowiedeniego sposobu na ukrycie tego żebym miał to przy mnie a w razie kontroli osobistej nie miał przypału :) I mam kolejną opcje chyba poprostu sprasuje haszysz i włoże pod tą wykładzinke miękką w bucie (tzw. wyściółka). Niezłe nie?
 
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
5
Buchów
0
tylko ja nie mogę inaczej niż samolotem... normalnie jak w zeszłym roku jechałem busem to na lajcie wszystko było. Teraz samolotem lecę bo siostry nalegają i w sumie to jest wiele taniej niż busem, jeśli się wie kiedy kupować bilety :D
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
chcesz ryzykować odsiadke w pierdlu czy inne problemy natury prawnej dla grama haszu dla ziomków? XD
 
F

fazogastor

Guest
Nie ma czegoś takiego jak mini przemyt, przemycanie transgranicznie jakichkolwiek zabronionych narków, to gruba sprawa, niezależnie od ilości. CO innego gdybyś o jedną butelkę wina za dużo chciał przewieźć - do***ią jakieś cło/karę i tyle, ale nie dragi...
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
297
Buchów
0
W weekendy pracuje na lotnisku w jednym z większych miast z pogaduch z ludźmi z SOLu dowiedziałem sie ze właśnie zamontowali na bramkach jakies czujki związków chemicznych miało to niby wykrywać gotowe ładunki wybuchowe ale ch*j by wyczuł czego oni tam szukają. O i bardzo nieregularnie czasem 5 razy dziennie czasem ani raz przez weekend spacerują z pieskiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół