nasiona marihuany

Tragedia-zlamany krzak

Wyszukiwarka Forumowa:

Arczikowaty

Member
Rejestracja
Sty 3, 2015
Postów
9
Buchów
0
Witam zrobilem mojemu automacikowi lst po paru dniach chcialem sprawdzic jak to sie wsyzstko trzyma lekko go dotklem i sie zlamal tam gdzie byl zgiety prawdopodbnie za cienkiego sznurka uzylem. Jakies pomysly co moge zrobic gorna czesc wlozylem do wody (wyrosna z niej korzenie? ;/) a dolna dalej w doniczce przygiolem ja i mam nadzieje ze wyrosna jakies szczyty z niej roslinka nie byla duza z 30cm co o tym sadzicie bedzie cos z niej?
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Nie wyrosną żadne korzenie.
Bierz taśmę klejącą i sklejaj to złamaną łodygę.
Jeżeli złamała się całkiem, nie trzymała chociaż kawałkiem, w dodatku automat to nwm czy coś to da.
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Wywal i wrzucaj nowe na watę ;)
 

Arczikowaty

Member
Rejestracja
Sty 3, 2015
Postów
9
Buchów
0
Heh no gorna czesc zaczyna wiednac troszke ale dalej ja trzymam w wodzie chociaz pewnie zadne korzenie z niej nie wyrosna xd a dolna nawet spoko zamiast glownego szczytu te poboczne zaczely rosnac bardziej wiec chyba bd z nia git ale pewnie duzo mniejszy plon a na wacie juz kolejne 3 ;p
 
C

cabino

Guest
wrzuc zdjecie tego złamania, ona zupełnie trzesnęła ? mj jest twarda i rózne złamania/pekniecia mogą sie zregenrowac
 

Arczikowaty

Member
Rejestracja
Sty 3, 2015
Postów
9
Buchów
0
3.jpg


tutaj to co zostalo w doniczce



to jest gora ktora zostala


a tak wyglada kwiatek
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
C

cabino

Guest
gdzie ty panie te zdjecia wrzucasz, wez no je przenies na forumowe.
z tego co widze po tej fotce to bedziesz miał dwa nowe szczyty i tyle, to co odłamałes mozesz ukorzenic jesli to nie automat!
 

Arczikowaty

Member
Rejestracja
Sty 3, 2015
Postów
9
Buchów
0
haha no wlasnie cos poszlo nie tak z tym wrzucaniem zdjec ale luz xd no tak wlasnie myslalem ze tamte dwa beda glowne teraz a to jest automat niestety wiec sie nie da pewnie z ta odlamka nic zrobic ;/
 
C

cabino

Guest
no jak automat to w takim stadium roslina ucierpi na tym dosc mocno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół