nasiona marihuany

[AF][1x Lowryder#2] - Pierwsza uprawa :D

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
okej, to może wieczorkiem dzisiaj jeszcze raz zrobie oprysk z tego miedzianu ;) ten biały nalot po oprysku na lisciach w niczym nie przeszkadza ? :)
 
O

OdcieńZieleni

Guest
nalot normalna sprawa, po deszczu sie spłucze, ogólnie zlukaj ile ma dni karencji miedzian, zebyś nie pryskał dzis a jutro scinał :D
 
U

Usunięty 67097

Guest
7 dni ma, scinam dopiero główny szczyt za jakies 2tyg, moze troszke dłużej, wiec jeszcze opryskac moge :D
mogę tutaj w mojej fotorelacji zadać jedno pytanko dotyczące micro growboxa ? :)
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Fajny karzełek :D Oby do :harvest: Na 2 tury to wal najpierw głowny później 1 lub 2 tygodnie i koś reszte :)
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
życzę smacznego palenia jak zetniesz teraz po oprysku :D
 
U

Usunięty 67097

Guest
Fajny karzełek :D Oby do :harvest: Na 2 tury to wal najpierw głowny później 1 lub 2 tygodnie i koś reszte :)

Ciesze sie ze wgl coś za pierwszym razem wyszlo, i ze zapale coś :D ale doświadczenie jakie zdobyłem będzie dobre w uprawie indoor i na następny sezon out ;)

---------- Post Zaktualizowany 15:01 ---------- Data pierwszego postu 15:00 ----------

życzę smacznego palenia jak zetniesz teraz po oprysku :D

nie mówie ze będę teraz scinał :D tylko zapytałem czy ogólnie moge za jakis czas jak będzie pora na główny top scinać na dwie tury ;)
miedzian ma 7 dni karencji a główny top zetne za jakies 2 tyg, lub troszke dłużej wiec wiesz :)
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Wiadomix doświadczenie zbiera się z każdym sezonem :D Był to twój pierwszy mój też jest pierwszy ( w tamtym sezonie 1 automata miałem na pastwe losu i za szybko sciełem zebrałem 15 g i takie w kit palenie ) A w tym sezonie coś już grubiej próbuje , treningi robie patrze jak sie wszystko rozwija :) Doświadczenie idzie ciągle :)
 
U

Usunięty 67097

Guest
Zbliżenie na głowny szczyt :D zauważam że teraz zaczynają topy puchnąć, chociaz i tak jeszcze spooooro białych włosów ;d dzis zrobilem kolejny oprysk z miedzianu.
może z 5g z całej roślinki zbiore ^^
IMG_20160809_154122.jpg
 

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Zbliżenie na głowny szczyt :D zauważam że teraz zaczynają topy puchnąć, chociaz i tak jeszcze spooooro białych włosów ;d dzis zrobilem kolejny oprysk z miedzianu.
może z 5g z całej roślinki zbiore ^^
IMG_20160809_154122.jpg
5g bakensu i 6 ton doświadczenia xD a na poczatku pisałem ci : Kup pare auto pestek i juz lepsze krzaki wyhodujesz... Teraz dochodzilo by ci moze nawet ze 100 gramm :D
Ja tez scialem na dwie tury. Najpierw szczyt a reszta topie jeszcze kwitnie... Nawet dolne odrosty wystrzelily na poziom reszty :D moj bonus okazał sie sezonowka( i dobrze ) wiec na zimowe wieczory czekać na mnie będą grube pały ( bez skojarzeń) z liści jakie otrzymałem po trymie zrobiłem masełko... BOMBA ! wyszlo 16 gram suszu na 250,gram masla... Nie jest mocne i faza wchodzi dopiero po godzinie, półtorej ale jest długa, radosna i na chilloucie.
Zauważyłem również ze " zejście " z takiej fazy jest bardzo mile i daje kopa do działania... Polecam na śniadanie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół