nasiona marihuany

[AF/SEZ] [50/12] Bebook, Dinafem, Orion, FemaleSeeds

Wyszukiwarka Forumowa:

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Update dzień 42

Leje... Od 18 dni 3 były słoneczne. Automaty dostały oprysk z Amistaru i 75% dawki Hesi Bloom Complex i Phosphorus Plus.
U sezonów nie byłem. Temperatura 22 stopnie w dzień i 10 w nocy cały czas się utrzymuje.

Jack Harrer x AutoeXteme x Bebook Specjal (42 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

Sugar Gom x AutoeXteme x Bebook Specjal (42 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

Super Skunk x Bebook Specjal (42 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

Critical+ 2.0 Dinafem (42 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

AK47 Orion (42 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

namoniksowany

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2012
Postów
63
Buchów
0
Bardzo ładne i zadbane roślinki. Nie widać aby im czegoś brakowało, choć osobiście wkopałbym te donice w ziemie i podsypał czymś na mrówki pod spód.
 
C

Convictus

Guest
te automaty facet to są dość za***iste :D ale temperatura w nocy pozbawia naszych krzaków wzrostu, tu jest problem :D
Nie wiem jak sezonówki wyglądają ale auto jak na deszczową pogodę to są kozak.
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Update

Leje i ani minuty słońca od tygodnia a mimo tego coś tam poszło do przodu. Dostały ostatni raz Hesi Bloom Complex + Phosphorus Plus. Za tydzień leci już Bloombastic 0-20-21.

Jack Harrer x AutoXteme x Bebook Specjal (49 dzień)

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-829599]
[img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/90123/normal_jh2~0.jpg[/url][/IMG]

Sugar Gom x AutoXteme x Bebook Specjal (49 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

Super Skunk x Bebook Specjal (49 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

Critical+ 2.0 Dinafem (49 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

AK47 Orion (49 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Red Purps Femaleseeds (79 dzień)

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Update

Mały upik z samymi automatami, dosadzone 2 szt auto i 2 szt sezonów z pestek z OS'a. Siewka jak siewka, nic ciekawego to fotek nie robiłem. Autosy większość podlana 3l wody z bloombastic 0.7ml/1l a reszta Sugar Gomów co jeszcze we włosach BloomComplex + Phosphorus Plus. Oprysk z Amistaru na wszystkie. Jest to drugi oprysk z amistaru a pomiędzy pierwszym a drugim poleciał Topsin. Piękne topy już są Jack Herer liściasty ale niektóre mają topy wielkości 3/4 butelki 2l po wodzie i takiej samej grubości <shiza>. AK od Oriona tricho mleczne. Samplik suszony w micro klepie dość fajnie. Liczę na dobry efekt końcowy. Critical od Dinafem pachnie świeżo rozkrojoną cytryną i to tak jakby wziąść wielkiego sztacha aż kręci w nosie.

Dzień 56

Jack Harrer x AutoXtreme x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Sugar Gom x AutoXtreme x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Super Skunk x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Critical+ 2.0 Dinafem

displayimage.php
[/url][/IMG]

AK47 Orion

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Troche kwasno maja bo żółcieją, ale jak widać wyrosły za***iscie, nie ma co narzekać. Sypnij troche dolomitem, bo nawoz na flo tez bedzie lekko zakwaszal :) Pewnie jeszcze z dwa tygodnie od teraz. Jak tam zadowolenie z kulek?
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Zadowolony jestem w 100%. Zobaczymy jak będą klepać. Dolomitem sypnięte profilaktycznie wszystkie ale to raczej za mokro im. Cały czas deszcze i co tydzień podlewane są po 2 albo czasem i 3 litry. Do tego Keramzyt i hydrożel w środku. Bagno się zrobiło. Dostaną jeszcze strzał z bloombastica, 2tyg wody i ścinam <shiza> Wszystkie Jacki są ostro fioletowe.

---------- Post Zaktualizowany 17:48 ---------- Data pierwszego postu 15:04 ----------

Red Purps 91 dzień

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Update dzień 63

Niestety 7 z 10 Jack Herer zostały zaatakowane przez pleśń. Wyciąłem tak myślę że z 30-40g suchego. Były pryskane 2x amistarem i 1x topsinem a jednak nie pomogło. Nie ma co się dziwić skoro deszcz leje od miesiąca a słońca może było przez ten okres z 6 dni łącznie.
Reszta w dość dobrej kondycji, 100% mlecznych tricho a AKacze mają z 10% brązowych. Spaliłem już z nich 20g i dycha mi została więc końcowy wynik będzie bez 30g spalonych przed ścinką. Dostały ostatni strzał z bloombastica i już tylko flush i :harvest:
47 automatów które dożyły do tej pory da duży zapas, taki że się tego nie spodziewałem. Drugi rzut OSowskich pestek na spocie. Z tego co przetrwało podróż i wykiełkowało zostały 3 sezony i 2 autosy od HazePurple. Wciąż jeszcze czekam na gołębia z 20 kolejnymi automatami. Red Purpsy w sile 12 sztuk jakoś mnie nie zachwycają. Coś grymaszą przez całego wega i nie spodziewam się szału tak samo jak ze spota z Maroc'ami których tu nie pokazywałem. Roboty przy tym dużo ale dam radę do listopada. W przyszłym roku napewno zagoszczą u mnie autosy od Bebooka dla którego należą się podziękowania za jakość jego pestek. Będą też AKacze od Oriona a resztę dobiorę po 3 sztuki różnych odmian od Dinafem i Barney's Farm.Być może jakieś geny z sezonów od Grzesia mi się spodobają. Będzie to tym razem jakość i różnorodność a nie ilość. Ze 2 tyg maksymalnie i ciacham wszystkie autosy żeby mieć już spokój i mniej roboty. A tymczasem fotki :

Jack Harrer x AutoXtreme x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Sugar Gom x AutoXtreme x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Super Skunk x Bebook Specjal

displayimage.php
[/url][/IMG]

Critical+ 2.0 Dinafem

displayimage.php
[/url][/IMG]

AK47 Orion

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Fajne roślinki :D szkoda tego wyciętego, ale to i tak w zasadzie mało jak na 7 zaatakowanych roślin. Pisałem to kiedyś i będę powtarzał zawsze, strain jacka herrera baardzo się lubi z pleśnią :D nic na to nie poradzimy. Apropos looknij do relki rasluty z 14 albo 15 roku jak miał sezony na bagnach, do końca września chyba mu się udawało walczyć z pleśnią. Może podpatrzysz coś ciekawego. Ale pamiętał, że on bombardował tą pleśń ciężko :D musisz wytoczyć cięższe działa :D
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Update dzień 60- :harvest:

Wszystkie autosy ścięte bo zmasowany atak pleśni. Suszą się, trochę pomieszałem i nie wiem co jest w kilku przypadkach. Po usunięciu całych topów które były zaatakowane przez pleśń zostało... dużo za dużo jak na moje potrzeby :spalony:
Następny upik będzie za jakieś 10 dni i podam ostateczną wagę. Wrzucam foto bryły korzeniowej w 12l wiadrze. Za rok będą też 15-16 litrowe na te większe odmiany.

displayimage.php
[/url][/IMG]
 
C

Convictus

Guest
Heh :D a jednak, troszkę szkoda. Ale jeśli jesteś zadowolony to pełen luz :D jakby dla mnie to było dużo za dużo to byłbym w siódmym niebie :freak:
 

ArlocK

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2016
Postów
128
Buchów
0
Czyli tak dla podsumowania dodam że wyszło mniej więcej po 55g suchego z każdego krzaka które dotrwały do ścinki. Było tego 47 sztuk. Critical miażdźy mocą z AK takie fajne lajtowe palenie w sam raz do pracy.
Sezony mają 1,8-2m wysokości, dopiero zaczynają kwitnąć. Prezentują się tak :

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Noo ladnie to wyglada, Critical smakowity :D Oby sezony doszly. :bounce:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół