nasiona marihuany

CFL 125 W elektrox temperatura

Wyszukiwarka Forumowa:

TheMrpownager

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2015
Postów
97
Buchów
0
Witajcie,
mam w planach budowe boksa 50x50x120 albo 40x40x120
zbuduje raczej tego pierwszego ze względu na możliwość wrzucenia 2 pomidorów

idealna pod względem ilości lumenów będzie świetlówka 125W, akurat mam duala

chce zamontować 2 wiatraki wyciągające i jeden wpychający ale najbardziej interesuje mnie temperatura

stąd moje pytanie:
Czy nie będzie za bardzo grzało?


wiatraki komputerowe z wyższymi osiągami hałasują a 3 to juz konkret dlatego będę zmniejszał napięcie do 10Voltów wiatraki jakie planuje wstawić to
AAB Cooling Black Jet 12
1600 obrotów
20,9 dB
170m^3

do tego 2 filtry własnej produkcji z węglem aktywnym

jeśli możecie to również prosił bym o odpowiedź czy przepcham powietrze przez załóżmy 8 cm węgla (przy nizszych parametrach związanych z obniżeniem napięcia)

Dzięki waszym odpowiedziom stworze porządnego boksa i świetną fotorelacje z jego budowy


 

joka.menas

Active member
Rejestracja
Paź 30, 2016
Postów
29
Buchów
0
Ja mam 50x50x100 i 150 W, jeden wiatrak wyciagajacy i 2 mieszajace (na poczatku wega zarowka byla tak blisko roslin ze wialy one na lampei jednoczesnie na rosliny i bylo git i to na jlepsze rozwiazanie) Jesli komputerowe to szukaj cichych a jesli one az tak chalasuja to lepiej kupic SILENT MV 160/100 i dobry filtr (tylko nie kupuj z timerem, ja zrobilem taki blad i musialem kupic kolejny), na dyskrecji nie ma co oszczedzac bo nie mam pojecia czy poradza te koputerowe sobie z filtrem, a smród jest :smokee:
 

Ankain

Member
Rejestracja
Gru 7, 2015
Postów
16
Buchów
0
Siema. Ja mam 250watt CFL w boxie praktycznie identycznych rozmiarow jak chcesz zrobic. Nie mam zadnych problemow z temperatura. Szczyty sa jakies 3 cm od zarowki i wszystko jest ok. CFL nie grzeje sie prawie w ogole. Po godzinie swiecenia mozna dotknac zarowki, a bedzie ciepla ale nie goraca ( oczywiscie odradzam dotykania CFL ) Ja mam wiatrak komputerowy podlaczony pod filter i jakos to dziala nic nie smierdzi i nawet mocno dmucha z rury. Wpychajacy wiatrak lepiej daj do srodka boxa jakos mieszajacy. A co do halasu wiatrakow komputerowych to wszystko zalezy jak go przymocujesz no i czy chociaz cos tam wygluszysz.

kurde archeolog sie znalazl -.-
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół