nasiona marihuany

Lycopersicon esculentum - Uprawa pomidorów koktajlowych - Stefan

Wyszukiwarka Forumowa:

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
Przedstawiam Wam Stefana. Ludzie mówią że Stefan jest warzywem - my w to nie wierzymy, przecież widać jaki jest żwawy! Posadziłem go w doniczce wczoraj, ostrożnie wyjąłem razem z malutkim korzeniem z ogródka gdzie nie było dla niego miejsca - jego przodkowie dotarli tam już parę ładnych lat temu i ujawniają się co roku. Gdy urośnie duży i silny da mi wiele smacznych owoców a cały proces postaramy się udokumentować tutaj. Do rzeczy:

Podłoże - ziemia znaleziona przeze mnie według wskazówek znajomego - serio, bardzo fajna - świetna, puszysta struktura, mocno próchniczna, wysterylizowana i wymieszana z obornikiem krowim;
Donica - 1l, przewiduję późniejsze przeniesienie Stefana do większego domku;
Nawozy - kiedy korzenie się rozrosną dostanie prawdopodobnie nawóz dedykowany dla pomidorów;
Trening - z czasem przybędzie jakaś siatka, patyki? Jestem świeżakiem i będę wdzięczny za wszelkie porady/sugestie :)

A oto jak się prezentuje:




Do zobaczenia wkrótce! ;)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Pozdrów Stefana ode mnie, niech wyrośnie na dużego i zdrowego pomidora, jak mój:



:sunny:
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
lubisz przebieranki? ;)

narazie w domu na parapecie a w przyszłości pomyślę nad foliakiem na dworzu :) zrobi kwiatki to go zapylę pędzelkiem :)
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Dżejk, Stefan żyje ?


Jak swojego podjadam powoli

 
E

Elear

Guest
Nom nom...ladne cherry tomatoes, az sie chyba do sklepu przejde, smaka mi zrobiliscie :D Z fartem! ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół