nasiona marihuany

art. 63 + 62

Wyszukiwarka Forumowa:

desek

New member
Rejestracja
Kwi 13, 2016
Postów
1
Buchów
0
Cześć, potrzebuję pomocy, na pewno ktoś tu się zna. Wpadłem przez głupotę, no jakiś czas temu. Przeszukanie, znaleźli papieroska niecałe pół grama i zaraz wjazd do domu. Na stole bonio, worek heh, niecały gram (drugi pełny nie udało się znaleźć :freak2:), no i szukali, szukali i się znalazł namiot ehh.. Tylko 1 krzak, jeszcze mały na wegu, w laboratorium policzyli, że wychodzi z tego niecałe 5g. I namieszali w głowie, to poddałem się dobrowolnie karze. Ale poczytałem i niedawno odwołałem się od tego na komisariacie i dołączyłem te dwa dokumenty wyjaśniające z Poradnika Konsumenta Konopii, akty oskarżenia już są w sądzie. I tu pytanie, bo sprawa już pewnie niedługo (dostałem wezwanie o odbiór jakichś dokumentów w sądzie), wniosek o umorzenie złożyć lepiej na piśmie wcześniej, czy się na sprawie po prostu starać o to. Jest w ogóle na to szansa?? Jakaś pomoc w napisaniu wniosku?? I jakieś jeszcze rady może? Liczę bardzo na to umorzenie, przecież ilość śmieszna :) Dzięki bardzo z góry za pomoc

(a btw, na komisariacie się dowiedziałem, że zmieniły się ostatnio przepisy i po poddaniu się dobrowolnie karze na komisariacie, nie można się już potem odwołać!! myślcie trzeźwo, bo wierzę, że za samo posiadanie szansa na umorzenie jest duża)
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
sprawa powazna nie jest ... nic zlego ci nie grozi na pewno :)
najlepiej idz do jakiegos papugi ... zaplacisz a bedziesz wiedzial na czym stoisz i jakie masz szanse na umorzenie ...
oni sie wszyscy znaja w sadzie i wyrok jest im znany nim zacznie sie rozprawa zazwyczaj :) (dobrze posmarujesz to umorza ) hehe
powodzenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół