nasiona marihuany

Piekielny ogród Jiro czyli Bhut Jolokia Chocolate,Habanero Mustard i Carolina reaper

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Witajcie! :) Jako,że wygrałem mini propagator ROOTiT(dziękuję jeszcze raz zespołowi FLORA&FAUNA do klonowania postanowiłem porobić rozsadę moich zaniedbanych krzaków chilli,które rosły sobie długo po kilka sztuk na doniczkę i z trzech odmian dały uwagaaa....jedną papryczkę,konkretnie bhut jolokia chocolate.Było mnóstwo kwiatków,które nie miały pyłku i odpadały po kilku dniach ch*j wie czemu??? Niby nie powinno być kilku roślin w jednej doniczce ale zwykłe chilli cayenne mi rosło w ten sposób bez problemów.Do rzeczy: Poobcinałem mniej zdrewniałe odrosty i skalpelem "naostrzyłem" ucięty odrost tak żeby jak największa powierzchnia cięcia miała styczność z żelem do klonowania.Namoczyłem gąbki z zestawu ROOTiT wg.instrukcji w specjalnej pożywce i czekamy....



....czekamy i czekamy....





...jeeeest :) ponad połowa odrostów się pięknie ukorzeniła!!!! :D




I przesadzone każda do osobnego domku Habanero Mustard



i Czekoladowa Jola :)



Carolina Reaper nadal rośnie w jednej donicy po kilka sztuk ale nie będę jej ruszał bo zaczyna owocować...

Mam nadzieję,że tym razem będzie OSTROOOOO!!!!!:silent:​
 

Ebada

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
156
Buchów
1
Elegancko lecisz tez chciałbym taka papryczke ;p
 
E

Elear

Guest
Wlasnie czekam na pestki Carolina Reaper :yeahh: Ile twoim zdaniem bede mogl wrzucic do 18 litrowej donicy ? Pozdro :)
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Wlasnie czekam na pestki Carolina Reaper :yeahh: Ile twoim zdaniem bede mogl wrzucic do 18 litrowej donicy ? Pozdro :)

Moim zdaniem nie sadź kilku do jednej donicy...to teraz się uzbrój w cierpliwość bo nasiona chilli nie kiełkują tak szybko jak MJ.Ps.Lubisz bardzo ostre żarło? Masz doświadczenie? Pytam bo jeśli nie to Carolina Reaper wy***ie Cię z papci :D ja mam już trochę wyrobioną tolerancję na kapsaicynę i papryczki habanero jem surowe w całości...ale Carolinki trochę bym się bał tak opie****ić :p
 
E

Elear

Guest
Doswiadczenie tylko w indorze (radze sobie <joint>) i tylko mj wiec bedzie podwojny challenge z chilli na oucie :D Co do zarcia to lubie ostre ale bez przesady...na wszelki dorzuce Orange Jalapeno :p Jak bardzo mam sie w ta cierpliwosc uzbroic z kielkowaniem ? ;]
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Około tygodnia. Jak namoczysz nasiona przed wsadzeniem do gleby to może ***iesz ze dwa dni. Kiełkując na wacie wychodzi podobnie.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Siemanejiro !!! :) Ciąg dalszy ostrej jazdy !:yeahh: Sadzonki się ładnie przyjęły w nowych donicach (donice po MJ może dlatego :) ) i nawet robiłem LST i toping<rotfl> Na najstarszych czyli California Reaper są już owoce ale strasznie małe ....jak się zaczerwieni choć jedna to jem i zdaje relacje.Myślę,że nie będzie miała takiego kopa jak te rosnące w Californii bo mają mało światla.





Habanero Mustard





I Czekoladowa Jola





 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Caroliny zaczynają ci podpowiadać, że brakuje im ziemi. Kwitnąc potrzebują luzu w doniczce, inaczej będziesz tracił kwiatki.
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Caroliny zaczynają ci podpowiadać, że brakuje im ziemi. Kwitnąc potrzebują luzu w doniczce, inaczej będziesz tracił kwiatki.

Dzięki za radę...ale się przeprowadzam niedługo i nie będę kombinował.Na nowej chacie bd miał balkon to pomyślę zrobić rozsadę.Piona!
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
26
Jakbym teraz zamówił nasiona, to wyrobiłbym się przed jesienią z owocami?
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Jakbym teraz zamówił nasiona, to wyrobiłbym się przed jesienią z owocami?

Wątpliwa sprawa :) ale możesz próbować.Mógłbym ci szczepkę dać bo mam jeszcze 4
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
26
Jak zwykle spóźniony.
Doprowadź je do końca, to się przynajmniej naoglądam ;)
 

NordicWolf

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
153
Buchów
0
No Elo!Też jaram się paprykami chyba bardziej niz MJ<coolpalacz> JIRO czy bedziesz robił jakiś OS z pestek tych papryczek??Chętnie się zgłosze...Interesuje mnie Jolokia i Carolina obecnie mam Chilli i Scorpion Trynidad :) Pozdrawiam :bounce:
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
No Elo!Też jaram się paprykami chyba bardziej niz MJ<coolpalacz> JIRO czy bedziesz robił jakiś OS z pestek tych papryczek??Chętnie się zgłosze...Interesuje mnie Jolokia i Carolina obecnie mam Chilli i Scorpion Trynidad :) Pozdrawiam :bounce:

No jest dobra zajawka :) Ja zawsze jak jakiś kumpel wpada na chatę to robię challenge i jemy po całej papryczce....habanero mnie tam nie rusza ale Carolinki ostatnio spróbowałem to powiem ci,że respekt...mała wręcz miniaturowa papryczka a działa jak trucizna...mega moc!!!! Mogę zrobić OSa z Caroliny bo do jedzenia to one są "trudne" :D a ty te Scorpiony opie****asz na surowo całe?
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Na szybko upik z ostrego poletka :pr:

Rośliny w ch*j razy przycinane-za każdym razem po cięciu szybko się zbierają.Mam zamiar zrobić drzewka bonsai chilli :p Narazie wygląda to tak:

Bhut Jolokia aka Czekoladowa Jola :)





Klony w micro-DWC :p Czysto eksperymentalnie zwłaszcza,że niebawem się przeprowadzam.



Carolina Reaper



Wyszły małe jak paznokieć ale są nie do zjedzenia :) Jedna tak mała w 0,5L sosu i jest ostre,że tabasco to przy tym ketchup :sunny:


I Habanero Mustard




Pierwszy owoc:jaraczz:








 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół