nasiona marihuany

Out 2016-Sez15+/AF20+

Wyszukiwarka Forumowa:

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Witam wszystkich,

Postanowiłem że też coś wrzucę.

A więc tak odmiany jakie posiadam to:
Sez:
Red Purps-2
Purple Maroc-2
Maroc-2
NXHK-5
Monster Sativa x maroc
Warr-5
+ Własne nasiona
Auto:
Haze 2.0-1
Viking Sativa-1
Durban-10
Og kush-5
+ inne auto których nazw nie pamiętam w tej chwili.

Czas na jakieś foto to tak:
Sez:





Auto:

Viking Sativa:



Haze2.0



Og kush



I jakiś mutancik auto:




Następny up za jakieś 2 tyg, pozdro.
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Cześć,
Jako że wreszcie znalazłem trochę czasu, to lecimy z upem :D, jak na razie rośliny miały sporo stresu przez kijową pogodę, kilka af straciłem przez grad i z dwa sezony, ale mniejsza o to, rośliny powoli odbijają więc powinno być już tylko lepiej.

Up będzie z spota nr1, + kilka af, jak znajdę czas będę robił aktualizacje z innych spotów, ale ten będzie tutaj podstawą.

Dobra czas na zdjęcia, rośliny jakie tam się znajdują to: purple maroc, red purps, maroc, sativa fast i marocxmonster sativa od ggs + kilka af durban poison.












I kilka AF.
Durban poison 2x



kolejny,



i jeszcze jeden,



Teraz jeszcze af Haze 2.0 od bebooka, w sumie powinno już jej nie być bo grad nieźle ja połamał ale ma dużo wigor i rośnie jak gdyby nic.




af viking sativa.



I jeszcze jakieś auto od BSB.



Powodzenia wszystkim i do następnego upa, pozdro.
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Dzięki Arsenio, ty również, można się od ciebie uczyć :)
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Witam,
Czas na mały UP.


Viking sativa.



Haze 2.0 od bebooka, dokupiłem jeszcze trochę nowych afów od bebooka z ciekawości.



Ak47.



kolejny.



Af durban, jeden trafił mi się z fajnym fenem bardzo sativkowym ale nie zrobiłem zdj, w następnym upie będzie.




Czas na pobocznego spota gdzie testuje własną krzyżówkę, jeśli wszystko wyjdzie git to zrobię os, bo trochę tych pestek mam.





Spot nr1.



















Następny up jak będę ciachał niektóre afy, Pozdro i powodzenia wszystkim.
 

5KołoZapasowe

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2016
Postów
101
Buchów
0
Bardzo ładne krzaki. Ja bym coś poradził aby odrosty doświetlić bo troche badylaste a potencjał jest. :salut: <peace>
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Ładne, zdrowe. Czego chcieć więcej ? :)
Pozdrawiam

tylko bez przypału i będzie git, czego życzę wszystkim :), również pozdrawiam.

---------- Post Zaktualizowany 01-07-2016 00:00 ---------- Data pierwszego postu 30-06-2016 23:54 ----------

Bardzo ładne krzaki. Ja bym coś poradził aby odrosty doświetlić bo troche badylaste a potencjał jest. :salut: <peace>

Dzięki z uwagę, faktycznie nie którym LST by się przydało, coś z tym zrobię. <peace>
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Mały up, bo trochę zaniedbałem fotorelacje, ostatnio robiłem ścinkę af około 15 wyszło ponad 200g, fot za dużo nie zrobiłem ale parę wrzucę. Ostatnio byłem odwiedzić inne spoty spot numer 1, krzaki do 2,5m mały lasek się zrobił tam, dlatego ograniczyłem teraz wizyty tam do minimum, każdy krzak dostał granulat, zamierzam zrobić jeszcze z trzy wizyty na spoty z sezonami na oprysk topsinem i podsypanie polifosko, reszta spotów też trzyma się dobrze zapylałem ostatnio jednego NHXk i mam nadzieje że pesteczki będą. Dobra parę zdjęci af,

Amnezja haze od bsb bardzo fajnie rosła.






White widow od ts, mało widać ale też spoczko bezproblemowa.


Tylko tyle mam zdjęć niestety, Następny up nie długo, Pozdro trzymajcie się.
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Witam, fotorelacja będzie nie długo zakończona zdj czekają tylko na wrzucenie, Pozdro
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Hej Up z spota 1, wszystkie rośliny ścięte choć brakował im 2,3 tyg byłem zmuszony je ściąć, spot okazał się lipny przynajmniej 3 osoby widziały rośliny ale tyle dobrze że byli nie kumaci i udało się to jako tako doprowadzić do ścinki, wolałem nie kusić losu, w następnym sezonie posadzę tam auto, reszta spotów a dokładnie jeszcze trzy mają się dobrze, tylko boje się o pięć krzaków ponieważ nie widzę na nich żywicy oby to nie było jakieś dziadostwo, nigdy więcej no name hehe, trochę też zaniedbałem fotorelacje ale zdrowie nie dopisuje :/, dobra czas na zdjęcia oczywiście akcja w nocy i gdy robiłem zdjęcie na fleszu gówno było widać dlatego tylko jedne zdjęcie z spota, trzeba inwestować w aparat :)





Red purps




Powodzenia wszystkim i udanych zbiorów, za tydzień up z pozostałych spotów, pozdro.
 

xastmatykx

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
145
Buchów
4
Siemnko nadszedł czas na ostatniego upa, trochę krzaków spleśniało niestety ani jeden nxhk się nie ostał pleśń nawet topka nie zostawiła ale cóż parę pestek jeszcze się ostało to może w następnym roku uda się spróbować tej zacnej odmiany :), Niestety moje spoty nie pozwoliły na prowadzenie fotorelacji tak jak chciałem, z drugiego spota 3 rośliny całkiem spleśniały, ale nie było aż tak źle, Foto:

Jakiś warr,




To rosło w piach jestem zdziwiony że coś było z tego:



Już prawie zjedzony warr przez pleśń:



Miałem jeszcze dwa spoty z których niestety nie zrobiłem fot, zdjęcia topków:





[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-858398]




Foty suszu, niestety coś przysłaniało zdj, oczywiście jak wrzucałem dopiero zobaczyłem.





I jeszcze fota suszu w słoiczkach :)




całego tematu licząc automaty wyszło ponad 1kg więc pierwsze kilo pękło...
Choć sezon nie był zbyt spokojny milo będę go wspominał, najważniejsze że wszystko się udało bez przypału i oby u reszty ekipy tak było, w następnym sezonie polecę bardziej w automaty i pół automaty żeby palenie było w pełni dojrzałe, bo niestety z sezonami różnie bywa.
No cóż to było by na tyle i do następnego sezonu trzymajcie się :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół