nasiona marihuany

Światło dla klonów

Wyszukiwarka Forumowa:

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Mistrzu zapomnialem, powiedz mi jeszcze czy zyletke moge umyc woda utleniona albo tym spirytusem jakims tam z apteki co w takiej samej butelce jest co woda utleniona? Zyletki sa popakowane fabrycznie w papier i do paczki zbiorczej.
 
C

cabino

Guest
Mistrzu zapomnialem, powiedz mi jeszcze czy zyletke moge umyc woda utleniona albo tym spirytusem jakims tam z apteki co w takiej samej butelce jest co woda utleniona? Zyletki sa popakowane fabrycznie w papier i do paczki zbiorczej.

myśle że spokojnie, ja sie nie pierdziele z żyletką i dezynfekcją :) obcinam nozyczkami, nozykiem do tapet w garazu scinam po kątem, a co jest ciekawe korzenie i tak czesto wychodzą zupełnie ponad cięciem
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Hehe u mnie jest identycznie, jak przekladalem z wody do gleby to niektore mialy 1mm korzonki i o dziwo tak samo jak u cb nie z ciecia a z lodygi powyzej. Wczoraj wrzucilem im do szklarnii nawilzacz. Zobaczymy dzisiaj czy sytuacja sie poprawila. Kilka klonow przeprowadzki do gleby nie wytrzymalo i najzwyczajniej w swiecie zwiedlo na tyle ze leza czarne na glebie. Dzisiaj je wy***ie co beda miejsce zbierac. Podlane jak i opryskane woda mineralna z 1 kropla na 5L wody hesi supervit.
 
C

cabino

Guest
Hehe u mnie jest identycznie, jak przekladalem z wody do gleby to niektore mialy 1mm korzonki i o dziwo tak samo jak u cb nie z ciecia a z lodygi powyzej. Wczoraj wrzucilem im do szklarnii nawilzacz. Zobaczymy dzisiaj czy sytuacja sie poprawila. Kilka klonow przeprowadzki do gleby nie wytrzymalo i najzwyczajniej w swiecie zwiedlo na tyle ze leza czarne na glebie. Dzisiaj je wy***ie co beda miejsce zbierac. Podlane jak i opryskane woda mineralna z 1 kropla na 5L wody hesi supervit.

bawisz sie w jakies wody mineralne przy takiej ilosci, odstana kranówka idealnie zdaje egzamin.
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Klony w doniczkach z ziemią były 14dni w wodzie w nie korzystnych warunkach (temp. i wilg.), od 3 dni bodajże są właśnie w glebie. Panny w kubkach 200ml dzisiaj zostały ścięte i poleciały do mieszanki perlitu z vermiculitem, nie pamiętam stosunku ale grubo ponad 70% to perlit. Dodatkowo raz dziennie pryskam je wodą z Hesi SuperVit (1 kropla na 5l wody). Wczoraj wrzuciłem im nawilżacz powietrza, niestety jest to jakiś apteczny i działa na zasadzie grzałki, para leci lekko ciepła bo ma wbudowany ochładzacz pary. Tak to wygląda:



















Dużo klonów po przesadzeniu do gleby padło, dużo przed przesadzeniem zgniło, nie wiem dlaczego ale łodygi na niektórych, które wywaliłem zrobiły się tak miękkie jak papka że w palcach robiło się z nich masło. Matki klonów pokazały perflowery już po całości mimo że mają 24/0, część klonów też już pokazuje. Ale to z dojrzałości genetycznej jak pisaliście.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Niewiem czy ktos o tym juz pisal i niewiem jak to dziala ale gdzies widzialem CFLki na Clony i czas ukorzeniania bodajze na Flora-fauna moze gdzies jest o tych lampach watek na forum :p
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Z tego co wiem to nie warte zachodu, ta sama barwa co przy CFL. Ogólnie i tak bym nie kupił.
 
C

cabino

Guest
do ukorzeniania CFLki ale zimne , conajmniej 6500K, idealnie 9000K wtedyją pomagaja
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Ja mam dwie 6500K. One dylko doswietlaja badz ew. Uzupelniaja swiatlo sloneczne. Ciekawe czy w perlicie lepiej im pojdzie jak w wodzie i ziemi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół