nasiona marihuany

Klony nie chcą się ukorzenić

Wyszukiwarka Forumowa:

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
Witam, czy to normalne że po 12 dniach od kiedy klony stoją w kubkach z wodą nie ma jeszcze nawet 1mm korzeni? W miejscu cięcia prawie na każdym klonie jest taka jak by biała grudka minimalna, byłem przekonany że właśnie z niej wyjdą nowe korzenie, ale po 3 dniach nic się nie zmieniło, grudka jak była tak jest a ani jeden klon nie puścił korzonka. Mimo wszystko klony są zielone i minimalnie oklapnięte. Niektóre mają przebarwienia żółte na liściach. Teraz pytanie, czy z tych białych grudek wyjdą korzenie jeszcze? Czy może lepiej wyjąć je z wody, do clonfixu i do doniczek z ziemią, a następnie na balkon? Kurcze wszyscy pisali że po włożeniu do wody po 2 tyg. były korzenie a tutaj już 12 dni, a nawet 1mm korzenia nie ma, tylko białe grudki na końcach. I to nie u wszystkich.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja tam bym nie mieszał, ukorzenianie w wodzie, potem w glebie, później wyjmiesz z gleby jak po 2tyg. nie będzie korzonka i w co włożysz ? w ..... ? heh

Tak w ogóle to poka te klony, może coś pie****isz.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja tam zawsze jak klony robiłem, to obcinałem liście i przykrywałem kubkami plastikowymi. Ale jak on ich ma z 400 jak pisze to pozdro pięć. Ktoś tu się wziął za studia a do podstawówki nie chodził.
 

zdzichuuu

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
105
Buchów
0
No w tym problem właśnie. Więc zostawić je w tych kubkach z wodą póki co i dać im jeszcze parę dni? Zrobię za godzinę wam zdjęcia tych białych grudek na łodygach. Zastanawiam się czy jutro nie do***ać na balkonie szklarni, każdy klon do kubka z ziemią namoczony ukorzeniaczem, i do szklarni nawilżacz wrzucić. Bezpośredniego światła by nie dostały w ogóle. Co o tym myślicie ?

---------- Post Zaktualizowany 21:33 ---------- Data pierwszego postu 20:48 ----------

Wziąłem 3 klony, wszystkie 3 do kubka z ziemią. Jeden w miejsce gdzie stoją klony w wodzie, jeden na balkon w cień, a ostatni do boxa z hps w odległości około 1,3m od lampy. Zobaczymy co z nich będzie.

---------- Post Zaktualizowany 21:53 ---------- Data pierwszego postu 21:33 ----------

Może tak być że za mało światła? Na taki karton mam jedną 25w lampę 6500K?
normal_WP_000008.jpg

Tylko teraz liście są w 1/2 ucięte.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół