nasiona marihuany

[AF][3x Automazar] - z miłości do kwiatów :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
SIEMA!!!!


Krótko o mnie. Mieszkam w Holandi i moge hodowac swojego pupilka na podórku. Nie pale prawie wogole, raz w miesiacu max, ale wielka frajde daje mi zabawa w growera :)

Symbolicznie na podworku jeden automazar z dutch passion. Kielek poszedl w ziemie na poczatku maja i od tamtego czasu chce nadrobic fotorelacje (cierpliwosci, pierwsza fotorelacja).

Nawozy jakich uzywam, Ferro Bio Roots, Canna Terra Flores i dwa razy lałem czyms w sylu polskiego Biohumusa.

Treningow nie planuje, ide na zywiol. Zrobilem cos ala folia i niedlugo bede musial ja powiekszyc zeby mogla przebywac w niej do konca swych dni w ziemi. Jak jest gorący sloneczny dzien wiadomo, ze stoji pod chmurka, deszcz (ktorego w NL nie brakuje) pod folia.





---------- Post Zaktualizowany 18:07 ---------- Data pierwszego postu 18:02 ----------

4 Maj - pierwsze foto w ziemi



---------- Post Zaktualizowany 18:08 ---------- Data pierwszego postu 18:07 ----------

7.05[/COLOR]



---------- Post Zaktualizowany 18:10 ---------- Data pierwszego postu 18:08 ----------

8.05



---------- Post Zaktualizowany 18:13 ---------- Data pierwszego postu 18:10 ----------

9.05

Po robocie mała podporka bo ja gielo strasznie w strone slonca, a potem juz do docelowej donicy. Pierwsze dwa tygodnie miala mega pogode bo slonce swiecilo non stop i kolo 25 st bylo.





---------- Post Zaktualizowany 18:15 ---------- Data pierwszego postu 18:13 ----------

10.05

No i mamy ja pod folia :)





---------- Post Zaktualizowany 18:18 ---------- Data pierwszego postu 18:15 ----------

11.05



---------- Post Zaktualizowany 18:19 ---------- Data pierwszego postu 18:18 ----------

12.05



---------- Post Zaktualizowany 18:21 ---------- Data pierwszego postu 18:19 ----------

13.05



---------- Post Zaktualizowany 18:23 ---------- Data pierwszego postu 18:21 ----------

15.05



---------- Post Zaktualizowany 18:27 ---------- Data pierwszego postu 18:23 ----------

16.05



---------- Post Zaktualizowany 18:28 ---------- Data pierwszego postu 18:27 ----------

18.05




---------- Post Zaktualizowany 18:32 ---------- Data pierwszego postu 18:28 ----------

19.05

Nie pamietam dokladnie, ale to juz bylo po pierwszej dawce tego ala biohumusa. I podlalem raz bio rootsem



---------- Post Zaktualizowany 18:33 ---------- Data pierwszego postu 18:32 ----------

24.05



---------- Post Zaktualizowany 18:34 ---------- Data pierwszego postu 18:33 ----------

26.05





---------- Post Zaktualizowany 18:41 ---------- Data pierwszego postu 18:34 ----------

28.05

Wczoraj podlane bio rootsem. I od nastepnego nawozenia zaczynamy lac Terra Flores. Rosnie jak szalona, jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy co bedzie dalej. Foto z butelk a wody 1.5l dla porowniania.

Komentarze i opinie mile widziane.



 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Po długiej nieobecności wracamy do fotorelacji :) Podlewam caly czas canna terra flores i tak sobie rosnie :) Ale najpierw troche retrospekcji :)

1.06



4.06



7.06



12.06



14.06




21.06




23.06

Mała dostała nowy wiekszy domek :D



26.06

Dwie nowe malutkie wykiełkowały czyli fotorelacja jeszcze troche potrwa. Jedna z nich, a moze nawet dwie bede trenował. Standardowe LST. Poczytałem jeszcze troszke i wszyscy jednogłosnie mówia ze LST w automatach jest "obowiązkowe". Zobaczymy co z tego wyjdzie. Troszke pozno ale do polowy - konca wrzesnia da rade, tym bardziej ze tu nie robi sie jakos specjalnie zimno :)



28.26



5.07

Dobra i zla wiadomosc :( Male juz w docelowkach i maja sie swietnie, czekam 5-tego pietra i ruszamy z terningiem. Ta zła to deszcze i wynikajace z braku doswiadczenia przelanie co skutkuje opadnieciem lisci :(





7.07

Wczoraj nie bylem jeszcze swiadom przelania i ja podlalem co skutkuje pozolknieciem lisci :( od dzisiaj urzadzamy jej sahare :p swiruje ale trzeba ja troche podsuszyc. Zakupilme tez mini mikroskop wiec moge sie pochwalic foto trichomow. Jeszcze troche im brakuje ale juz wyglada to niezle :)






To by bylo na tyle. Czekam na opinie i rady. Do nastepnego :)
 

Marcelinho

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2014
Postów
171
Buchów
85
Odznaki
2
Coś pięknego na prawdę piękny krzak.
Daj znać jak będzie :harvest: jaki wynik :D
 

FanatycznyGrower

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2014
Postów
1,309
Buchów
3
Ładny mazarek sporych rozmiarów nawet jak na automata widać że mu dobrze.
Podlewaj jak ma sucho przeważnie co 4 dni a jak upały powyżej 30 co 2 dni i będzie dobrze.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Lecimy z kolejnym upem. Problemy z duza sie nie skoczyly i doszedlem do wniosku ze to nie wina przelania. Przesuszylem ja troche i wczoraj podlalem sama woda i dodatkowo zlalem ja cala (efekt deszczu). Wydaje mi sie ze wina lezy w jakims tam preparacie na plesn ktorym niedawno je popsiukalem. Cos czuje ze ja przyalilo troche. Male liscie juz dzisiaj poszly w gore ale to jeszcze nie to co powinno byc.



Teraz zastanawiam sie co z robic z duzymi lisciami wiatrowymi, bo one najbardziej ucierpialy. Pożółkły i chyba żółkna jeszcze bardziej z dnia na dzien. Zastanawiam sie czy je obciac zeby nie tracila sil na probe ich regeneracji, czy zostawic z nadzieja ze bedzie git. Co myslicie??





Małe rozwijaja sie jak powinny i wszystko z nimi ok. Wczoraj podlalem ja pierwszy raz bio rootsem. Pogoda ma dopisywac i oby tak jak najdluzej :)



---------- Post Zaktualizowany 12:14 ---------- Data pierwszego postu 12:11 ----------

Ładny mazarek sporych rozmiarów nawet jak na automata widać że mu dobrze.
Podlewaj jak ma sucho przeważnie co 4 dni a jak upały powyżej 30 co 2 dni i będzie dobrze.

No uroslo sie jej troche. 110cm :D:D
 

psilo

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2016
Postów
54
Buchów
0
Bezapelacyjnie największy automat na forum.

Liści nie obcinaj, niech sobie żółkną, im bliżej końca tym będzie ich więcej żółtych, takim lekkim oklapnięciem liści też bym się nie przejmował, daj jej kilka dni bez wody i będzie ok.

Jakby wszystkie auto miały taki potencjał to bym sadził tylko automaty.

Lecisz z tym!

Pzdr.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Problemy sie niestety nie koncza :( Przycialem czesc lisci ktore nie mialy szans przezycia. Z dnia na dzien liscie zółkna coraz bardziej. Praktycznie wszytskie duzo, zielone zostaja tylko te przy topach. Przeczowam koniec mojego krzaka :( wydaje mi sie ze nawet juz tak nie pachnie jak kiedys, a bylo ja czuć z daleka. Poczekam jak najdluzej i zobaczymy co z tego bedzie. Macie moze jakis pomysly na ratunek bo jak juz sie poddalem i nic nie kombinuje, czas pokarze. Na szczescie sa jeszcze dwie male :)



 

ZiemianinKonopny

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2015
Postów
397
Buchów
0
przeczuwasz koniec rosliny? haha, ziomek nie panikuj. Lekko cos tam narzeka ale jest kozacko, daj jej cos tam na flo delikatnie i pilnuj zeby nie miała za sucho
 
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
756
Buchów
3
Weź się Pan uspokój, co Pan tak swirujesz? :D Roślina jest duża i piękna. Żółte liście są oznaką tego, że roślina pobiera z nich azot i taka właśnie jest kolej rzeczy. Czym ja podlewasz? Widzę, że kwitnie około 4 tygodni i jak na moje oko niczego jej nie brakuje, im bliżej będzie końca tym bardziej liście będą zółkły. Na spokojnie ! :)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
To żeś minie Pan troche uspokoil :) canna terra flores caly czas. Zobaczymy jak bedzie, aby pogoda dopisywala.
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
A jednak mieliscie racje :) Wracam dzisiaj z pracy, a tu piekna i "usmiechnieta" roslinka :) A tak na powaznie, liscie w gore, ogolnie rzecz biorac wszystko tak jak byc powinno. Wrzucam kilka fotek na dowod tego :)






 
M

michal2k

Guest
Zawsze fajnie sie ogladaje takie relacje 1x... zadbane bardziej niz taka masowka 100x :) Super Pozdrawiam zasiadam i ogladam :)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Kolejny upik :D Roslinka ma sie spoko. Topki powoli puchna i oby tak dalej.




Zrobiłem też pare fotek trichomow, ale było cięzko bo wiatr wieje troszkę.





No i oczywiście młode panny którym też nic nie brakuje. Jedna pójdzie z lst, ale to jeszcze ze dwa pięterka, tak mi się wydaje, nigdy nie robiłem.


 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół