nasiona marihuany

[9szt sez/półauto] Hindukush x Dieselberry GGS, Purple Marock x Dieselberry GGS, Masterkush DP - Outdoor 2016 harvestera69

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Witam na mojej fotorelacji outdoor 2016 . Na wstępie chciałbym podziękować Grzesiowi za udostępnienie genów! Dziś dziewczyny trafiły na spota, więc startuję. Głównymi bohaterkami fotorelacji będą odmiany:
-Hindukush x Dieselberry od GGS - 4szt,
-Purple Maroc x Dieselberry od GGS - 4 szt
-Masterkush od Duth Passion - 1szt
Ziemia na spocie przygotowana w połowie marca. Do ziemi spotowej dodane: koński obornik, dolomit i torebki herbaty w ilości ok. 15szt na dołek. Dodatkowo przy sadzeniu do każdego dołka dodałem po garści zmielonej, suszonej skórki banana. Część roślin to klony, część z nasion.
Poniżej foty roślin z krótkimi opisami:

HKxDB z nasiona


PMxDB z nasiona


PMxDB z nasiona


MK od DP klon


HKxDB z nasiona


HKxDB klon


HKxDB klon


PMxDB klon


PMxDB klon


Fotorelację będę uzupełniał nie częściej jak raz na 2 tygodnie. Co z tego wyrośnie? Czas pokaże. Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających!
 
Ostatnia edycja:

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Pcham du*e w pierwszy rząd i oglądam:)
Z fartem do końca.
 

mlody1996

Member
Rejestracja
Kwi 4, 2015
Postów
24
Buchów
0
B. ładne krzaki , w podobnym stadium rozwoju co moje ;p Ale mam pytanie odnośnie tych torebek herbaty , co one dają ? :p
Z fartem .
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
B. ładne krzaki , w podobnym stadium rozwoju co moje ;p Ale mam pytanie odnośnie tych torebek herbaty , co one dają ? :p
Z fartem .

Że możesz se herbate ***nąć na spocie jak Cie pragnienie chwyci chłopak pomyśłał o wszystkim..Kubki są herbata jest czajnik też pewnie w krzakach tkwi głębiej...

Co do FR ładnie, schludnie czakam i patrzę
pzdr z fartem
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Minęły 2 tygodnie więc czas zrobić aktualizację. Z 9 plantów zostało 8 szt. Jeden Purple Maroc x Dieselberry (z nasiona) poległ w nierównej walce z zającem, który zamieszkał w pobliżu spota. R.I.P. Pogoda sprzyja, ciepło, słonecznie, czasem popada, jednym słowem wypas :pr: . Okoliczna roślinność wystrzeliła do góry a wraz z nią posadzone klony. Niestety siewki z nasion zostały z tyłu, zastałem je przytłumione i zacienione, nie obyło się bez drobnej przecinki, żeby doświetlić planty. Na fotkach widać jak ogomna jest różnica we wzroście klonów względem roślin wysadzonych z nasion. Dlatego od paru sezonów wykorzystuję ten fakt i szykuję wcześniej klony. Idą one w takim tempie, że nie straszne im ślimaki, zające, czy bardzo szybko rosnąca okoliczna roślinność. Jak tak dalej pójdzie to za 2 tygodnie będę musiał je naginać. Klony HKxDB pokazują pierwsze włoski, czyżby powoli zbierały się do kwitnienia? Za 2 tygodnie się okaże. Poprzednie zdjęcia robione z 0,5 litrowym kubkiem dla skali, obecnie za skalę robią 5 litrowe baniaczki <lol>. Miłego oglądania.

HKxDB z nasiona



PMxDB z nasiona



HKxDB klon







Master Kush - klon - coś zrobiło mu supercrooping





HKxDB z nasiona - był najbardziej zacieniony



HKxDB - kolejny klon



PMxDB - klon - ten też pokazuje pierwsze włoski





PMxDB klon



Z pozdrowieniami dla całej ekipy #.com !





P.S. Łuski znalezione w drodze na spota. Mają wybite na spodzie numery 539, 71. Czy ktoś rozpozna z jakiego rodzaju broni pochodzą?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Ładnie idą będę zaglądał :) Całkiem sporawe już są... Zapraszam tez do siebie ;) pozdro i z fartem:joker:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Łuski są z AK 47, sowieckie. 539 to numer fabryki która je wytworzyła a 71 to (chyba) rocznik.
 

Lucky Luciano

American Gangster
Rejestracja
Cze 17, 2015
Postów
506
Buchów
1
Napewno to łuski od karabinu maszynowego, pasują do różnych... Skoro w polskim gąszczu znalezione może pozostałość po ćwiczeniach wojskowych kaliber ok 5.56mm wyskoczyły prawdopodobnie jak IceKing mówi z karabinu z rodziny AK.. może Tantal może KBK AKMS
 

psilo

Well-known member
Rejestracja
Cze 3, 2016
Postów
54
Buchów
0
Kibicuje ze względu na HKxDB, fajnie idzie, będę zaglądał często, powodzenia.

Co do łusek to prawdopodobnie kłusownicy z KBK'sa nak***iali :D No chyba ze masz tam poligon :D

539 produkcja Rosyjska, Tula Cartridge Works (Tulski Patronny Zavod), fabryka w mieście Tuła, z kolei 71 to Szwedzka amunicja FFV Zakrisdalsverken z fabryki w Karlstad.

Pozdrawiam i zapraszam wieczorem do mnie, między innymi również HKxDB wiec sobie porównamy :)
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Dzięki Panowie za buchy i odpowiedzi. Buchy poleciały również w Waszą stronę. Tak przypuszczałem, że łuski mogą pochodzić od AK47, ale nie byłem pewien. Obawiam się, że "Zielone Ludki" mogą grasować w mojej okolicy :( , w sumie daleko nie mają. Wojna blisko, trzeba odkopać, co dziadek schował głęboko pod ziemią... :rambo: a może to "tylko" kłusownicy...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Neoras

Well-known member
Rejestracja
Mar 21, 2012
Postów
392
Buchów
0
Też kibicuję. Sam mam dwa pół auto od Grzesia i ciekawi mnie na ile to są automaty :D Pozdrawiam ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Witajcie. Przyszedł czas, aby pokazać co tam na moim spocie słychać. Pogoda dopisuje, plantów nie muszę biegać i podlewać, robi to za mnie matka natura . Do tego dużo słońca i ciepło - oby tak dalej. Podczas ostatniej wizyty (23.06) rośliny dostały oprysk z dodatkiem Astvitu oraz środkiem na przędziorki, bo coś je zaczęło delikatnie podgryzać. Roślinom z klonów przez ostatnie 2 tygodnie przybyło po 3-4 piętra liści, rośliny z nasion idą wolniej, ale do przodu. Narazie żadna z roślin nie zaczęła kwitnąć, chociaż pojawia się na nich coraz więcej preflowerów. Ogólnie z roślin jestem zadowolony. Jedyny negatyw jest taki, że po wyjściu ze spota znalazłem na sobie 6 kleszczy. W tym roku to istna plaga... Czas na foty z króciutkimi opisami dla przejrzystości, zdjęcia roślin robione w tej samej kolejności, co w poprzednim upie:

HKxDB wyszedł z ziemi 14.05


PMxDB wyszedł z ziemi 11.05


HKxDB klon


Ten sam co wyżej - coraz więcej preflowerów - ale jeszcze nie kwitnie


Master Kush - klon


HKxDB wyszedł z ziemi 11.05


HKxDB klon


PMxDB klon


kolejny PMxDB klon


Ten sam PMxDB co wyżej - z innej perspektywy, po oprysku


Z fartem i do następnego!
 
M

Mr.Bean

Guest
Ladne roślinki ja to bym powycianal te chwasty na około lepiej doświetlone by były
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Ladne roślinki ja to bym powycianal te chwasty na około lepiej doświetlone by były

Przy każdej wizycie na spocie, usuwam wszelką roślinność rzucającą cień na planty, ale staram się też nie przesadzać, żeby nie robić łysych placów na polance, które mogłyby rzucać się w oczy.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Witam po ponad miesięcznej nieobecności. Roboty tyle, że nie wiem w co ręce wsadzić i nawet nie mam specjalnie czasu żeby odwiedzać rośliny. Ogólnie po częstych i obfitych opadach deszczu, poziom wody gruntowej na spocie z fotorelacji podniósł się znacznie, co negatywnie wpłynęło na wzrost roślin. Rośliny pozostawione bez opieki jakoś sobie radzą, ale bujna okoliczna roślinność trochę ograniczyła im dostęp do światła. Więc gigantów na tym spocie, w tym roku nie będzie. Poniżej wstawiam fotki zrobione 27 lipca. Większość roślin kwitnie od ok. 5.07 W przyszłym tygodniu postaram się wybrać na spota i zrobić aktualizację.

HKxDB



PMxDB



HKxDB z klona





Master Kush



HKxDB



PMxDB z klona



HKxDB z klona





PMxDB z klona





I tak na koniec, żeby nie było nudno wstawiam foty roślin wcześniej nie pokazywanych na fotorelacji z mojego głównego spota . Zdjęcia robione 03.08, PurpleMaroc x Dieselberry kwitną od ok. 5.07, Master Kushe powoli się zbierają do kwitnięcia. Zbiory PMxDB przewiduje na ok 5-10 września, przed Master Kushami jeszcze długa droga (zbiory ok. 15-20 października)

PMxDB z klona



Po lewej PMxDB, po prawej Master Kush obie rośliny z klonów



PMxDB z klona



kolejny PMxDB z klona




Pozdro wariaty i do zobaczenia wkrótce!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół