nasiona marihuany

[9szt sez/półauto] Hindukush x Dieselberry GGS, Purple Marock x Dieselberry GGS, Masterkush DP - Outdoor 2016 harvestera69

Wyszukiwarka Forumowa:

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Witam. Czas zakończyć fotorelację i podsumować tegoroczny sezon. Ostatnią scinkę robiłem w ostatni dzień października. Nie robiłem już zdjęć, bo nie było czemu. Ostatnim razem udało się wywieźć ok. 100g ( po wysuszeniu) mniejszych topów Master Kushy, zostało jeszcze sporo popcornu, który poleciał w krzaki wraz z wyrwanymi z korzeniami roślinami. Spot uprzątnięty , może jeszcze w tym roku pojadę sypnąć dolomitem a później dopiero obornik koński na wiosnę. W tym sezonie udało mi się zabezpieczyć w odpowiednią ilość suszu, która wystarczy mi do przyszłorocznych zbiorów. Na przyszły sezon planuję sadzić głownie półautomaty od Grzesia (GGS), które okazały się u mnie rewelacją sezonu. Narazie rezygnuję z sezonówek - w naszym klimacie to czy dojdą czy nie - to loteria. W przyszłym roku również będzie fotorelacja - mam nadzieję, że będzie na to więcej czasu i będzie bardziej szczegółowa i obszerna. W tym roku fart dopisał, oby tak było w przyszłym sezonie. Do zobaczyska!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół