nasiona marihuany

dwa ciekawe wynalazki

Wyszukiwarka Forumowa:

breathe

Active member
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
35
Buchów
0
Witam chciałem wam przedstawić dwa proste wynalazki znalezione w sieci.
Wynalazek 1 myślę że komuś się przyda w razie wątpliwości czy ktoś nie odwiedza naszego spota i nie czeka na gotowe plony:harvest:



Wynalazek 2 też wydaje się dobry do odstraszania zwierzyny np sarny, dzika... :joker:
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Pięknie fajnie ale i tak jak ktoś ma zaj***ć krzaki to zrobi to mimo takich rzeczy.
Ale ta płapka z kapiszonami jest fajna:p
 
C

chrabonszcz

Guest
piękne patetnty hehe buch. trzeba te półapki na myszy obczaić

jak ktoś ma dojście do UZRGMów to można odkręcić spłonkę - wyjąć zawleczkę zwolnić łyżkę, tak, żeby igła się wbiła w jakąś dechę, podnieść z podłogi sprężynę wsadzić z powrotem razem z igłą, naciągnąć spr, zaczepić łyżkę odwrotnie tak żeby wystawała poza uzrgm'a równolegle w 2. stronę, przykręcić spłonkę i porozstawiaćź na spocie przykryte lisćmi. jak ktoś nadepnie na łyżkę to uruchomi spłonkę. hardkorowo można jeszcze to wkręcić w F1, ale to jako zabezpieczenie z opcją kasowania dowodów :sunny:
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
piękne patetnty hehe buch. trzeba te półapki na myszy obczaić

jak ktoś ma dojście do UZRGMów to można odkręcić spłonkę - wyjąć zawleczkę zwolnić łyżkę, tak, żeby igła się wbiła w jakąś dechę, podnieść z podłogi sprężynę wsadzić z powrotem razem z igłą, naciągnąć spr, zaczepić łyżkę odwrotnie tak żeby wystawała poza uzrgm'a równolegle w 2. stronę, przykręcić spłonkę i porozstawiaćź na spocie przykryte lisćmi. jak ktoś nadepnie na łyżkę to uruchomi spłonkę. hardkorowo można jeszcze to wkręcić w F1, ale to jako zabezpieczenie z opcją kasowania dowodów :sunny:

Oj chrabonszcz twój post ryje banie:p
Pozdro że wróciłeś do żywych forumowiczów:p
 
O

old_school

Guest
o ja pie***le... pamiętam!
na początku tego sezonu out jechałem szosą przez las i mega chciało mi się srać... więc zjechałem z szosy, przeskoczyłem przez rów, przelazłem przez krzaczory i nagle jak coś nie pie****nęło to się mało nie zesrałem... myślałem że może jakiś odstrzał w lesie czy coś, zrobiłem co miałem do zrobienia i szybko się zawinołem ale teraz tak sobie myślę że to mogła być ta druga "pułapka" he he he :sunny:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół