nasiona marihuany

Bezpieczeństwo chrome tryb incognito oraz jaki email?

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Darniontek

Guest
Siema. Chciałbym się Was zapytać czy tryb incognito jest bezpieczny w chrome? Mam TOR Browser ale tam nic nie działa, zdjęć na forum też nie mogę wrzucać bo wszystko jest poblokowane i strasznie mnie ten tor wkur..a. Oraz jaki adres email jest najbezpieczniejszy?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
tryb incognito nie jest bezpieczny - a ten email to do czego ma byc?
 
D

Darniontek

Guest
Email do zamawiania nasion i forum. Jest jakiś film jak skonfigurować TOR? Na jutube jak patrzę to jest jeden polski ale nieaktualny.
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
TOR'a trzeba umiec skonfigurowac... Jesli zle skonfigurujesz to zegnajcie wszelkie hasla. Kazdy email nie jest pewny.. Z reszta ja juz tyle razy na maila z wp zamawialem nasionka i lajtowo, w PL nasionka mozesz posiadac.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Jak wiesz jak skonfigurować TORa to napisz, albo zrób film. Ja nigdy nie konfigurowałem i śmiga dobrze, tylko gifów nie odpala, reklam i tych wszystkich zbędnych klamotów.
 
D

Darniontek

Guest
TOR'a trzeba umiec skonfigurowac... Jesli zle skonfigurujesz to zegnajcie wszelkie hasla. Kazdy email nie jest pewny.. Z reszta ja juz tyle razy na maila z wp zamawialem nasionka i lajtowo, w PL nasionka mozesz posiadac.

Co masz na myśli, że zegnajcie wszelkie hasła?
 

gość147

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2010
Postów
303
Buchów
1
Odznaki
1
Mi TOR bez żadnych ustawień śmiga aż miło. Na początku przed dwoma aktualizacjami wstecz bardzo mi mulił, ale teraz chodzi jak chrome. Czytałem na jakimś forum że najbardziej bezpiecznym mailem jest gmail.com, policji nawet odmawiają podania hasła do kont.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
@UP

Gościu gmail jest najbardziej przypałowy z tego co sie orientuje. Poczytaj troche.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
kazdy email jest dobry - zakladajac ze kazde wiadomosci beda szyfrowane pgp, gpg etc
 
Z

Zenon

Guest
A ja polecam trochę rozwagi i myślenia. Wystarczy myśleć i już ryzyko wpadki jest minimalne ;]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół