nasiona marihuany

Ibogaina a szałwia wieszcza

Wyszukiwarka Forumowa:
A

Ayho

Guest
Mam pytanie o podobieństwo bądź różnicę w działaniu tych dwóch ziół.
 

bikerponti

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2013
Postów
157
Buchów
0
Panie Ayho - a czym się różni Akacja od Brzozy? Poczytaj trochę, poszukaj, dowiesz się więcej niż w taki sposób. A tak przy okazji łączy je chyba tylko jedna nazwa wspólna - psychodelik :jaraczz:
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Salvia do psychodelik najcięższego kalibru, od razu wypie****a z ciała podobnie jak DMT, doświadczasz czegoś .. czym jest śmierć ? opuszczasz ciało z ogromną prędnością, srasz ze strachu pod siebie. Bardzo intensywne przeżycie. DMT i salvia podobna moc, dwójca najmocniejszych psychodelików.

Ibogaina, bardzo ciekawy psychodelik. Tripy na nim (nie jadłem, nie miałem przyjemności) są intensywne, ale mają inną treść, przeważnie nie należą do przyjemnych. Ma za***istą właściwość, ludzie uzależnieni od alko i opiatów (jak są czyści !!) choć kilka dni, zapodają dawkę kilkuset mg, doświadczają tripa.. męczarni, po czym nie mają efektów fizycznych odstawienia (skrętu). Bardzo ciekawa substancja :)

Ale do rekreacyjnego używania ? Nie próbowałem, nie wypowiem się. Do tego substancja ta jest bardzo droga..

Coś na wzór może meskaliny ? Coś podobnego to może być jeżeli chodzi o moc i ładowanie tripa.
 
A

Ayho

Guest
To jeszcze jedno szybkie pytanie, mam szałwie extrakt x 60, na stronie sprzedawcy są informacje o koniecznosci obecnosci osob trzecich przy dawkowaniu, czy faktycznie sie tym przejmowac?
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
To jeszcze jedno szybkie pytanie, mam szałwie extrakt x 60, na stronie sprzedawcy są informacje o koniecznosci obecnosci osob trzecich przy dawkowaniu, czy faktycznie sie tym przejmowac?

No wiesz, jezeli lubisz sobie wypadac przez okna, roz***ac glowe o sciane, wyruchac kota badz psa to w takim razie opiekuna nie potrzebujesz :D
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
To jeszcze jedno szybkie pytanie, mam szałwie extrakt x 60, na stronie sprzedawcy są informacje o koniecznosci obecnosci osob trzecich przy dawkowaniu, czy faktycznie sie tym przejmowac?

tak, jest to konieczność gdyż osoba paląca nie kontroluje swoich ruchów.
jedna osoba pali i doświadcza tripa, druga obserwuje i w razie czego - reaguje.
tripy nie są długie, maksymalnie do 5 minut ale to i tak typowe maksimum, efekt jest jakbyś walnął popersa tylko dużo mocniejszy i bardziej intensywny.
masz odpał totalny, często ludzie nie wierzą w to, co robili na takim tripie i zazwyczaj są nagrywani.
bania jest nie wytłumaczalna i ciężka do opisania. trzeba to przeżyć.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Tez uwazaj na dawke... to Ci nie sprawi przyjemnosci, to ma Ci pokazac inny wymiar swiadomosci ktory jest nie do ogarniecia. Uwazaj bo to nie cukierki. Milego i bezpiecznego tripowania/odkrywania ;)
 
A

Ayho

Guest
Coś tam już liznąłem, bo mam za soba i grzyby i Kambo i Ayahuasce...ale będę uważał dziekuje Hadesie.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Jak mozesz to zdaj relacje jak bylo.
 
A

Ayho

Guest
obiecuje....potrzebuje tylko czasu by kogos zmobilizowac do "opieki".
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
obiecuje....potrzebuje tylko czasu by kogos zmobilizowac do "opieki".

Znajdz sobie kogos kogo znasz i ufasz, co uspokoi a nie bedzie sie smial i nagrywal np. To wazne.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół