nasiona marihuany

[Holenderski Outdoor v3][Durban Poison][Sativa Mass][OG Kush][Maroc][Passion][California Hash Plant][Others]

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyjdzie w sumie suchego z calej relacji? :)

  • 500-1000g

    Głosów: 1 6.7%
  • 1001-1500g

    Głosów: 0 0.0%
  • 1501-2000g

    Głosów: 3 20.0%
  • 2-3kg

    Głosów: 5 33.3%
  • 3-4

    Głosów: 1 6.7%
  • 4-5

    Głosów: 1 6.7%
  • Powyzej 5

    Głosów: 4 26.7%

  • Łącznie głosujących
    15
  • Poll closed .

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Noo Ty to masz ogrodzenie jak baza wojskowa wiec spokojnie :D ja sie musze liczyc ze staratami bo nie mam takich bajerow ale bedzie dobrze <peace>
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
E no Haze :D lecisz jak przecinak, oby ci wody nie brakło, bo trochę sprzętu masz, haha :D
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Witam, wczoraj odwiedzilem wszystko spoty, planty podsypane azofoska, popryskane asashi, niektore dostaly oprysk z siarczanu magnezu.
Z 23 auto zostalo mi moze z 6, znowu cos mi w***alo male roslinki widac ch***wy spot. No ale mowi sie trudno i leci sie dalej.
Zrobilem foty na 2 spotach. Nr 1 gdzie prawie miesiac mnie nie bylo. Wchodzac tam zastalem fajny widok, wiekszosc roslin powyzej 1,5m a nie ktore nawet i 2 metry. Jako ze jeszcz enie kwitna zrobilem im lst zeby te male podrosly. (nie bylo opcji wszystkich zrobic na polnoc ale to nie szkodzi ;))

Z gory sorry za jakosc zdjec ale bardzo padalo i ledwo odblokowalem telefon. Foty po zrobionym LST:







































Spor nr 2, tutaj tez ida bardzo ladnie te co maja swiatlo sa juz bardzo duze, innym zrobilem wiecej swiatla podsypalem i oprysk. Czyli standard i wegujemy dalej :))































To by bylo na tyle, na razie jestem umiarkowanie zadowolony. Aha ponioslem duze straty na spocie z regami od warra z 13 roslin wysadzonych tam zostalo moze 6-7 - oby trafily sie jakies damki ;)

elo! :spalony:

 
Ostatnia edycja:

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Warry coś zżarło czy nie masz pojęcia co się stało?
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Warry coś zżarło czy nie masz pojęcia co się stało?

slimaki na bank, byly przy miejscach gdzie ostatnio widzialem planty <lol> niestety duzo deszczy ostatnio (albo i stety) . Sypalem slimakolem obficie ale co zrobisz. Moze reszta da rade, mam nadzieje, w tym upie nie robilem im fotek postaram sie nastepnym razem.

elo :spalony:
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Na te obślizłe k***y najlepiej działa puszka po piwie nałożona na plancika, ponacinana i powyginana na zewnątrz :p wniosek poparty doświadczeniem. Ewentualnie jak masz w około wielkie zarośla to karczuj do najlepiej metra od roślin. Nie dość, że naświetlisz to te małe dziwki nie będą się desantować. Dywizja ślimaków spadochroniarzy najczęściej z nimi miałem wojne na trzcinowiskach. No ku**a, co nie zrobisz to i tak jakoś ch***wi uda się wleźć i zawsze coś tam skubnie. Rośliny fajne :D zdrowe, kolorowe. Jestem ciekawy OG. Zaglądne.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
W sumie masz racje i Twoje sposoby sa dobre, ale przy wiekszej skali ciezko rozcinac 60 puszek, wiatr by mocno zawial i tam by sie mogla fajna rzeznia zrobic. Karczowac tez srednio moge bo to sie troche kloci z moja filozofia outdoora. No ale fakt faktem troche jak amator wysadzilem male siewki i mialem nadzieje ze bedzie z tydzien slonca - czesto sie udawalo a ze akurat na 2 dzien byla burza - samo zycie. Trzeba sie na bledach uczyc niestety czy to swoich czy to cudzych. Dzieki za mile slowa i zapraszam :spalony:

z buchem :smokee:
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Tak dawno nie robilem upa ze az tematu znalesc nie umialem lapcie:












Oprysk 1 L przy lodydze:



































Kwitnie najlepiej :

























Ktos pytal o ta podwojna, chyba Śmigacz, a rosnie sobie:







Wszystkie dostaly azofoski i niektore troche polifoski. Zaczynaja kwitnac jedne szybciej drugie wolniej. Oprysk 1ml asasi + 0,5 ml tytanitu.
 

denisos97

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
114
Buchów
0
No i fajnie za rok sam startuje z takim outdoorem. Zawsze myślałem, że wszystkie miejsca wokół mojego miasta są spalone, że to nie ma sensu ale jak patrze jak chłopaki walą po 100 córek to wiem, że 10 czy 15 da się na spokojnie wysadzić. Jeszcze chce wykorzystać pomysł
5gFM z automatami :) Pozdro koleżko szkoda, że za późno przeczytałem o wygranej bo fajne nasiona się trafiły ale pech chciał inaczej !
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
No ładne te sezonówki wyrosły, no i + za bardzo dobre maskowanie!

Z Fartem!
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
No i to mi się podoba szkoda że ja nie mam opcji na sezony aby z Głową i do ścinki ;)
 

Saszeta12

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2016
Postów
368
Buchów
0
Eleganckie szczyty widze ze zrowo z tematem lecisz , oby do kosy. ;)
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Niestety nie udalo mi sie odwiedzic spota z regami od warra ale mysle ze cos wymysle na dniach a tam najbardziej roslinki potrzebuja opieki bo sa najmlodsze.


---------- Post Zaktualizowany 13:47 ---------- Data pierwszego postu 13:05 ----------

Daje na ta strone bo tam ginie w gaszczu fotek:

Tak dawno nie robilem upa ze az tematu znalesc nie umialem lapcie:












Oprysk 1 L przy lodydze:



































Kwitnie najlepiej :

























Ktos pytal o ta podwojna, chyba Śmigacz, a rosnie sobie:







Wszystkie dostaly azofoski i nie ktore troche polifoski. Zaczynaja kwitnac jedne szybciej drugie wolniej. Oprysk 1ml asashi + 0,5 ml tytanitu.
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Dzięki za pamięć :jaraczz:
Cieszy oko efekt twojej pracy ;)

Zapraszam do mojej FR :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół