nasiona marihuany

[SEZ+AF] partyzanK z WARR/GGS/GS/OP

Wyszukiwarka Forumowa:

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Siema, w skrócie napiszę co i jak, mam nadzieję że będzie czytelnie i zrozumiale.

Lista nasion przygotowanych na ten sezon:

Otwarta Pestka 2016:
Nothern Light No Name FEM
Big Bud REG
Satvia x Amnesia AUTO
OP MIX

BEBOOK z trawkaseeds.pl:
WR x (WM x DR) x (LS x DR) AUTO FEM
WW x (WM x DR) x (LS x DR) AUTO REG

WARR z trawkaseeds.pl:
WW x SDH AUTO REG
WW x Black Devil x SDH AUTO REG
Hash Kush Warr Seeds FEM

Grzech Grow Seed [OPEN SEED]
Guerilla Gold x Northern Light FEM
Master Sativa FEM
Master Sativa x Guerilla Gold FEM

GordonShumway [OPEN SEED]
Landrace FEM
NSDAP x WW FEM
No Name REG

NASIONA WŁASNE
Z 30 sztuk.

Po zakończeniu kiełkowania i wysadzaniu całości, postaram się dopisać w nawiasie ile było nasion a ile wykiełkowało.
Jeżeli wszystkie nejmy wylądują już na spotach to postaram się zmontować sensowny sprzęt i zrobić przyzwoitej jakości zdjęcia. Na razie poniżej poglądówki byle czym, sorry.


10.05 wysadzone 15x OP oraz WW x ( WM x DR ) x ( LS x DR ) od Warra. Wszystkie wsadzone do ziemi w okresie 30.04 i 02.05 czyli uśredniając wszystkie zaczęły żywot 1 maja. Na podstawie wsadzenie kiełka w ziemię będzie liczony 1 dzień rośliny. WW oraz 7 innych poszły do wcześniej przygotowanej mieszanki (ziemia z marketu, dolomit, azofoska - przekopane miesiąc wcześniej) a pozostałe do przekopanych dołków z ziemią spotową + dawka dolomitu. Pod planty (wiem, za blisko) poszedł ślimakol, w koło miejscówy trochę sierści psa oraz szmata nasączona proszkiem do prania.

23.05 dostały pierwsze podlanie wodą z biohumusem.

10.05 [ziemia mieszanka własna]


23.05 [ziemia mieszanka własna]

Najsłabiej poczyna sobie 1 WW. Będzie karzeł albo w ogóle kicha.

23.05 bezpośrednio na spota poszedł najszybszy kiełek odmiany Guerilla Gold x Northern Light FEM od GGS oraz 15 nasion własnych – większość z palenia, które zebrałem w zeszłym roku (na jednym krzaku były pestki).
Za jakiś czas sprawdzę co wyszło na powierzchnie. Temperatura nocą już całkiem w porządku, więc jestem dobrej myśli. Pierwszy raz wrzucam kiełka prosta na spota (ziemia jak wyżej: marketówka/dolomit/azofoska). Taki test. Zobaczymy. Zdjęcia niebawem.

W kubeczkach na wysiew do docelowego dołka czekają jeszcze pozostałe odmiany. Wyszły z ziemi między 19-22 maja. Dwie największe to odmiany od warra. Jutro opiszę konkretnie która to która. Wystrzeliły najszybciej, niebawem pójdą na spota bo się wyciągają już za wysoko. Podsypie się i będzie ok.




2016 partyzantka. Posadzić, zabezpieczyć, dbać ale jak najmniej odwiedzać.
 
Ostatnia edycja:

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
te wwx i wrx to chyba moje a nie wara, 4 letnie regi albo i wiecej... ta wdowa to najmniejszy af starej generacji, ale fajny i nie muli, czesto sie fiolet trafia. Latwo plecha lapie
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Sprawdzę to ale chyba faktycznie masz rację. Pestki kupowałem jakiś czas temu i wyleciało z bani.
[/edit: sprawdzone, poprawione, dzięki Bebook za czujność]

Połowa z tych roślin poszła na spoty. Druga połowa (mniejsze) polecą niebawem.


Między innymi WW x Black Devil x SDH AUTO REG

WW x Black Devil x SDH AUTO REG x2
 
Ostatnia edycja:

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
2/3 spotów już sobie rośnie. Jeden wiaderkowo/kopcowy powstanie na dniach i powędruje tam ostatnia partia kiełków.
Na ostatnio odwiedzonej miejscówie rośnie sobie zdrowo 7 sezonówek i jeden AF WW x ( WM x DR ) x ( LS x DR ).
AF myślałem, że się poddał ale coś tam walczy. Karzełek ale na sierpień powinno coś z niego być.

Z informacji bieżących dodam jeszcze, że nie wykiełkowały do tej pory m.in. Big Bud REG i Satvia x Amnesia AUTO.
GordonShumway , Twoje póki co też niestety leżą na wacikach i cisza. Landrace FEM (x3) to chyba największe pestki jakie miałem. Daję im jeszcze parę dni.

Ponadto na tym spocie 23.05 wrzuciłem koło 15 kiełków bezpośrednio w glebę. Pogoda była już fajna a mimo to do dzisiaj nic nie wyszło z ziemi. Ani sztuka. Chyba pierwszy i ostatni raz stosuję tę metodę. Szkoda zachodu.


Spot #1 [04.06 - po dwie nakrętki biohumusa pod krzach - pierwsza dawka]
WW x ( WM x DR ) x ( LS x DR ) [AF]



Sezonówki:


Zglebowane:






Ostatnia to jedna z Guerilla Gold x Northern Light FEM wysadzona ciut później niż wszystkie. Goni.
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
OP MIX 17.05


WW x Black Devil x SDH AUTO REG 13.05

A tej co że taka wymiętolona? Za sucho?

Hash Kush Warr Seeds FEM 17.05


Guerilla Gold x Northern Light FEM 17.05


Spot w krzakach, mało słońca, za bardzo nie wyrywałem chaszczy. Muszą maskować rośliny. Następnym razem trochę je powycinam.
Dostały tylko biohumus. Podlewanie niemożliwe. Brak zbiornika wodnego i możliwości transportu większych ilości wody. Ale sporo deszczu wiec ok
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
333
Buchów
13
U mnie też tak marszczą się liście, ale po 3 piętrze są już normalne, więc przestałem się tym martwić. Czekam na dalsze poczynania, zapowiada się ciekawie.
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Ale ciekawi mnie czemu tak się stało. Warunki mają niemal identycznie a ta jedna taka dziwna.
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Sezonówki. WW x ( WM x DR ) x ( LS x DR ) [AF] został dzisiaj wyrwany - facet.




LST jedno udane, dwa pozostałe źle zrobione i kicha. Ale już załapałem o co chodzi. ;)

















WW x ( WM x DR ) x ( LS x DR ) [AF]
jajcarz
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Siema, rośliny trochę podskoczyły. :D
Najmniejsza ok 1,60m.
Największa ponad 2,00m.
Zdjęcia amatorskie więc nie oddają w pełni tego, jak te potwory wyglądają. :D








Wszystkie damskie. Pokazały preflowery.
Około 65-70 dzień życia.
Baza jak wcześniej pisałem: ziemia sklepowa + spotowa (przekopana na szpadel w dół, na wierzch sklepowa) + dolomit + azofoska.
Ze dwa albo trzy razy dostały baaardzo małą dawkę biohumusa + zawsze podsypka dolomitu. Nie podlewane. Tylko deszczyk.

Wokół spot oblany anti-bissan ze względu na ogromną ilość wszelakiej zwierzyny. Wcześniej woda z proszkiem do prania, sierść psów.

Mimo, że to mój bodajże 3 "poważny" sezon to pierwszy raz mam takie monsterki.

Czy bardziej doświadczeni mogą podpowiedzieć czym to teraz lać? O czym pamiętać, czego przestrzegać, a czego nie spieprzyć?

Mam z zeszłego roku florovit i PK 13/14. Biohumus się skończył. Będzie konieczny?

Mam też coś do oprysku na pleśń z tamtego roku.

5!
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
ten wwx wywalil jaja, same jaja bez wlosow, czysty facet? To zdziwiony jestem, coż, moze jaki pylek przeskoczyl, hu wie....

Co do nawozu, to poki będą rosnąć, przybierać na masie zielonej, to trzeba im azotu, jak zaczną czuprynkę formowac potasu najwiecej, a na puchniecie fosfor.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,323
Odznaki
1
ten wwx wywalil jaja, same jaja bez wlosow, czysty facet? To zdziwiony jestem, coż, moze jaki pylek przeskoczyl, hu wie....

Co do nawozu, to poki będą rosnąć, przybierać na masie zielonej, to trzeba im azotu, jak zaczną czuprynkę formowac potasu najwiecej, a na puchniecie fosfor.

Może po prostu pszczoła wydymała ten krzak?:D
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Spot 2. Rośliny miały ciężki start bo w zaroślach nie docierało do nich za dużo słońca. Nie chciałem od razu mocno wycinać krzaków, żeby planty były zamaskowane. Jednak zbyt długo mnie tam nie było i dopiero od 2 tygodni mają ciut więcej słońca i jakoś w miarę ruszyły. I tak już będą karzełki max metrowe ale założenie od początku było takie, że spot1 giganty a spot2 po cichutku, po malutku... ;)

Podsypane dzisiaj dolomitem + wszystkie prócz kwitnącej pół garstki azofoski.
Ziemia jest spotowa. Przyznam, że nie przygotowana najlepiej. Ale mimo wszystko żyją sobie jakoś.

Jeden automat jak widać już kwitnie. Karzełek, pyzdryk ale niebawem będzie już coś własnego.

Bebook nie pamiętam już dokładnie ale chyba czysty facet. Cóż, zdarza się.
Może faktycznie jakaś pszczółka? Ciężko powiedzieć. Out to out.


Guerilla Gold x Northern Light FEM 17.05


Hash Kush Warr Seeds FEM 17.05


WW x Black Devil x SDH AUTO REG 13.05






OP MIX 17.05


opis pozniej
 
Ostatnia edycja:

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
Szybka wizyta na spocie.
Krzaki zamieniły się w drzewa. Nie sięgam do szczytów. Masakra. Mają sporo ponad 2m. Sadząc to tam nie spodziewałem się, że uda się coś takiego wyhodować. Niestety nie zainwestowałem w nasiona feminizowane. Nie byłem też do końca pewny tego spota i nie poszło tam to, co miałem najlepsze. Bardzo żałuję... 3 potwory jajcarze wycięte. Potężne. Łodygi grubości małej wody mineralnej.






Na ostatnim siedzę skulony. Jest ukazany punkt odniesienia.
Oby pozostałe nie pokazały jajec. Coś nie chcą wskoczyć na flo...
 

Bebook

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
796
Buchów
2
Damki pozniej zakwitają jak jajcarze, wiec jak to jedna odmiana to te co zostaly beda damkami. Byle zakwitlo przed poczatkiem wrzesnia bo sie nie wyrobi, albo nie popuchnie
 

54ketsok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2014
Postów
408
Buchów
0
No to mnie pocieszyłeś trochę. ;)
Generalnie żałuję trochę, że nie poszło tam pół na pół sez/af.
Na moje skromne potrzeby kilka dobrych af i byłoby git. Tym bardziej, że trafiłem z mieszanką ziemi na jesień i chwasty lecą w górę jak potłuczone. A tak trzeba będzie pewnie czekać do października...

Na szczęście na innym spocie mam jakieś mikrusy af więc w ten albo kolejny weekend kosa i suszenie. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół