nasiona marihuany

OutDoor 2016 Roślin ~50 [ 20 sez/30af ] Same Dobre i Pewne Odmiany

Wyszukiwarka Forumowa:

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Witam Wszystkich,

w sezonie 2016. Tak ja w roku ubiegłym stawiam na Easy Sativę. Super odmiana jak dla mnie w każdym stopniu i polecam ją każdemu w naszym Polskim klimacie. Oprócz niej parę innych odmian, tak więc:
Sez:

10x Easy Sativa od Female Seeds
4x Maroc od Female Seeds ( miało być 10 ale jak to w tym roku z kiełkowanie u nich wszyscy wiedzą )
5x Passion#1x Purple Power od Oriona

Af:

20x Think Different od Dutch Passion
15x Auto Blue Amnesia od Royal Queen Seeds

Pół Auto:
2x Super Sticky Auto od Short Stuff Seedbank( miało być 5 :( )[h=1]Tak więc zaczynamy najpierw zdjęcie spota[/h]



Sezonówki jakieś 2-3 tygodnie temu od 10 dni na spocie



Automaty







Pomieszane sezonówki, które najbardziej się ociągały razem z af trafią na spota



Tutaj ES po curringu i pół rocznym leżakowaniu





Zdjęcia ze spota niebawem. Zapraszam do komentowania i śledzenia dalszych poczynań.
 
V

vass44

Guest
Topek ES również bardzo mi się podoba :D te sezonówki troszkę powyciągane. Będę śledzić bo też miałem kupować tą blue amnesie i jestem ciekaw jak Ci wyjdzie :D Powodzonka!
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
No spot jest na kozaku około kilometr od poprzedniego. Staro rzecze z czarnoziemem, tylko perlit i będzie pięknie czuję.
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Witam Wszystkich,

Mały up ze spota z sezonówkami. Dzisiaj trochę więcej pokażę i opiszę. Na dzień dzisiejszy na spocie jest 21 roślin 19 sez i 2 pół auto.
Najpierw Spot, poprzednie zdjęcie robione było bodajże w marcu, spot na koniec maja prezentuje się tak :

Z odległości 20 metrów



W środku wygląda tak





Ziemia na spocie piękna, pulchna i żyjąca, dałem tylko perlit i keramzyt na dno dołków. Dołki po około 50l:



Dołek na głębokości około 40 cm, wody gruntowe bardzo wysokie. Nie padało od około tygodnia....





A teraz rośliny najpierw ES



Marok



P#1xPP



Starałem się zrobić tak, aby podlewanie i czas na spocie był jak najkrótszy. Tak więc, wszystkie rośliny są o 7~9 cm niżej od gruntu, dało do doskonały efekt. Dolomit nie zalega szybko się rozpuszcza i wchłania. Cud malina.
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Zapowiadają deszcze u mnie, wstrzymam się do wysiana afów do sobota~niedziela. Mam nadzieję, że sezony zaraz pier****ą w górę.
 

BlazeR11

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2016
Postów
93
Buchów
0
Elegancki spocik, słońce non stop. Powodzonka
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Spot jest naprawdę bardzo dobry, lecz jest pewnie minus. Spot jest identyczny jak rok temu, słońce od samego świtu do zmierzchu. Minusem takiego spota jest to, że trzeba rośliny przestawiać na flo samemu. W roku ubiegłym postanowiłem lać terra flores od samego początku lipca, jedną roślinę podlewałem biohumusem i terra vega do momentu pokazania białych włosów. 8 roślin zakwitło od połowy lipca do początku października, ta jedna pokazała włosy 1-3 wrzesień. Cieszę się, że jako początkujący nie czekałem na białe włosy tylko zacząłem lać nawozy na flo.

Tamtym rokiem zaraziłem przyjaciela tym o to hobby, naprowadzam go co i jak w tym roku bije mnie na rekord.... Nie chce robić fotorelacji, postaram się wrzucić zdjęcia kwitnących krzaków i suszu ile wyszło.

170 af 85 big devile 85x amnesia auto wszystko fem




A tutaj zdjęcie z 26.05 końcówka bubble haszu z tej 1 co nie doszła do końca

 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
[/QUOTE]

Pieknie idziesz z tymi plantami.
Mam pytanie jak uzyskiwałeś ten haszysz?
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Takimi o to torbami, są dość drogie bo za 7 zapłaciłem około 300 zł, Ale są po 3-4 za 200? Ścinki liści nie dojrzałe bobki, łodygi do wiadra z lodem i zalewasz zimną wodą. Po około 30 min miksujesz to mikserem i wyjmujesz torby. Im mniejsze sito tym lepszy hak.



 

damian1

Well-known member
Rejestracja
Kwi 5, 2016
Postów
71
Buchów
0
Takimi o to torbami, są dość drogie bo za 7 zapłaciłem około 300 zł, Ale są po 3-4 za 200? Ścinki liści nie dojrzałe bobki, łodygi do wiadra z lodem i zalewasz zimną wodą. Po około 30 min miksujesz to mikserem i wyjmujesz torby. Im mniejsze sito tym lepszy hak.




Super to wygląda, przemyślane. Widziałem gdzieś juz to na #.com.
 

Raxdet

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
113
Buchów
0
Witam Wszystkich i Bardzo Mocno Przepraszam Na Wstępie

Tegoroczny outdor totalnie odpuściłem. Przez cały okres byłem tam może z 5-6 razy do połowy/konca września, jak zobaczyłem pałki chodziłem już co tydzień. Automaty dały około 200-300g, a liczyłem już kilogramy :D Ostatni raz inwestuję w te gówienka, jedna ponad 120cm, a druga ledwo 20cmm... GENY. Sezonówki zdały egzamin celująco patrząc na to jak je zaniedbałem... Fotorelację rownież przerwałem z troski o przypał, w moich rejonach mnóstwo złapali pseudo growerów w te wakacje. Najbardziej przestraszyłem się jak z niedalekiej wioski od miejsca jakis chłopak zaginą, po paru dniach znaleziony w lesie, szedłem ze sraką w gaciach tam.....

Tak więc spot w maju wyglądał tak:



Na 15 października wyglądał tak, 3 większe rośki już ściołem.





Rośliny w różnych stadiach flow jedne doszły jedne 0....







Suszy się :D Mam jeszcze około 200g na suszarce i ręcznikach Łącznie wyszło ~800-750 + automaty





To co zostało po pierwszych ścinkach jeden duży słoik ma koleszka

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół