nasiona marihuany

Jaka odmiana indoor ?

  • Autor wątku Usunięty 67097
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 67097

Guest
Witam, jaką odmiane polecacie na pierwszy indoor, chcę żeby ona nie rosła zbyt wysoka i żeby chociaz uzyskać z 10g :freak2:
 
U

Usunięty 67097

Guest
a co powiesz o Auto Lowryder#2 gdyż chcę coś malutkiego i żeby jak na razie zajmowało mało miejsca ^^ potem już coraz lepsze postepy będę robił ;D a z tego co czytam to akurat to jest łatwe w uprawie i nie trzeba duzo czasu
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
nie wiem co trzeba by zrobic zeby nie miec 10g ...
wszystkojedno jaka dyszke to bedziesz mial ze wszystkiego ... no chyba ze sie wybitnie postarasz zeby to z***ac ...
 
U

Usunięty 67097

Guest
haha no wiesz, paląc od czasu do czasu od dila.. i raz dostać jakąś maczanke :v co myślałem że serce mi padnie.
to chcę mieć chociaż te 10g ale swojego :D
a mogę tutaj zadać pytanko co wymiarów boxa i oświetlenia ? ponieważ chciałbym tylko ostatnią odpowiedź i tyle :D
 
U

Usunięty 67097

Guest
bo nasionko zamówione a teraz przyszła częśc na zrobienie boxa ( spokojnie, materiały mogę szybko kupic lub wykorzystać te co mam w domu, deski mam itd )
box o wymiarach 20 długość 20 szerokość i wysokość 60-70cm ?
jakie do tego by żarówki zamontować ? ;p i wentylator dać tylko wydmuchujący czy wdmuchujący też ?
 

Zawisza Czarny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2015
Postów
331
Buchów
0
nie mam doswiadczenia z takimi malymi boxami zadnego ... dlatego nie chce cie w jakis blad wprowadzic ....
policz na kalkulatorze ile potrzeba lumenow i jakas lampe wtedy znajdziesz... (ja jade na hpsie zawsze a do takiego boxika to raczej nie bardzo :) )
cyrkulacja powietrza zawsze jest potrzebna wiec najlepiej daj oba ...
 

medic1

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2015
Postów
139
Buchów
0
20x20 moze byc ciasno. Lepiej zrob 20x30 i dopasuj doniczke so podstawy boxa. Posadz w 1/3 dlugosci doniczki i latwiej bedzie Ci zrobic lst.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół