nasiona marihuany

[KONKURS] Canna Art vol. 5! - Dogrywka! Przedłużamy o miesiąc!

Wyszukiwarka Forumowa:

And the winner is...?


  • Łącznie głosujących
    31
  • Poll closed .

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Witajcie! <peace>


Mamy zaszczyt zaprosić Was do kolejnej edycji konkursu Canna Art!


canna.jpg



Konkurs skierowany jest do Wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum.haszysz.com.
Polega on na zgłaszaniu swoich prac artystycznych, w których motywem przewodnim jest konopia.
Do stworzenia swoich dzieł sztuki możecie użyć samej konopii bądź użyć konopnych akcentów.
Mogą to być rysunki, rzeźby, grafiki, makiety... W tej kwestii nie ma żadnych ograniczeń. Wykażcie się pomysłowościa i oryginalnością.



Zasady uczestnictwa.

1. Każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia trzech prac. Zgłoszenie powinno zawierać minimum trzy zdjęcia każdej pracy. Na każdym zdjęciu powinno być widoczne logo naszego forum wraz z Waszym nickiem.
Zgłoszenie powinno zawierać następujące zdjęcia:

- fotka pracy w początkowej fazie powstawania
- fotka pracy w trakcie wykonywania
- fotka zakończonej pracy

Fotki zamieszczamy w forumowej galerii:


https://www.forum.haszysz.com/solarr/

2. W konkursie mogą brać udział użytkownicy forum zarejestrowani minimum miesiąc przed datą rozpoczęcia konkursu (23.04.2016).
3. Konkurs rozpoczyna się w dniu dzisiejszym 23.05.2016 i potrwa do 30.06.2016.

4. W dniu zakończenia konkursu (30.06.2016) zostanie uruchomiona ankieta, która wyłoni zwycięzców.
Głosowanie trwać będzie siedem dni.
Po upływie tego czasu zostaną ogłoszone oficjalne wyniki konkursu.

5. Podczas głosowania nie można oddawać głosów na swoją pracę.

6. W ankiecie głos oddać mogą jedynie osoby posiadające konto minimum pół roku oraz 100 postów.

7. Każdemu przysługuje tylko jeden głos.

8. W konkursie obowiązuje również ogólny regulamin uczestnictwa w konkursach :


https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?109013-Regulamin-konkursów

9. Organizator zastrzega sobie prawo do usuwania prac , które nie kwalifikują się do konkursu ze względu na ich niski poziom.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany wartości nagród jeśli poziom konkursu okaże się niezadowalający. (Komisja Gier i Zabaw jest wymagająca :) )

11. Zabrania się rozsyłania prywatnych wiadomości do innych użytkowników forum celem "promocji" swojej pracy czy też z prośbami o głosy.

12. Użytkownicy u których wykryte zostaną matactwa/oszustwa np. oddawanie głosów z fikcyjnych konkt zostaną usunięci z konkursu oraz odpowiednio ukarani (banem).

13. Wszelki OFF TOP w tym temacie
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?111121-OFF-TOP-CannaArt

14. Zabrania się zmieniania zgłoszenia w trakcie trwania konkursu! Proszę przemyśleć swoje zgłoszenie zanim zostanie ono dodane!




Nagrody


Miejsce I - Bon o wartości 500zł do wykorzystania w growshopie + bon o wartości 200zł do seedshopu

Miejsce II - Bon o wartości 300zł do wykorzystania w growshopie + bon o wartości 200zł do seedshopu

Miejsce III - Bon o wartości 200zł do wykorzystania w growshopie + bon o wartości 100zł do seedshopu


Nagrody jak widać są dość atrakcyjne, więc liczymy na wysoki poziom zgłoszeń i zaciętą rywalizację ;)

W tym miejscu pragnę podziękować naszym sponsorom



Życzymy dużo inwencji twórczej i wspaniałych pomysłów!

Komisja Gier i Zabaw #.com
 
Ostatnia edycja:

merkon

New member
Rejestracja
Maj 4, 2016
Postów
1
Buchów
0








nie mam aparatu ... by zrobic karteczke przy monitorze po prostu dla fanu zabawa w ps ... opisywanie krok po kroku zawalilo by cala galerie
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
merkon, punkt 2 regulaminu konkursu... Także sorry.
 

Richie.

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
345
Buchów
0
Że lubie sobie poszkicować to też coś naskrobałem, taki mój lot :) ołówek, gumka, liner i troche wyobraźni :D







A tutaj całość, pozdro pis joł!

 
W

Wiedźma...

Guest
DSCN1443.JPG


DSCN1444.JPG


DSCN1448.JPG



Edit mod: Przywracam poprzednią Twoją pracę. Do regulaminu został również dodany punkt zabraniający zmiany zgłoszenia w trakcie trwania konkursu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Miertek

guerilla planta
Weteran
Rejestracja
Wrz 20, 2013
Postów
1,367
Buchów
6
ale tu tłok!
łokciami się przepycham, żeby pokazać co ja naskrobałem.

wczoraj miałem pierwszy raz pastele w ręku, dziabałem z młodą coś do szkoły..
a dziś naskrobałem takie coś na nasz forumowy konkursik.

Nie hejtujcie dopuki sami nie naskrobiecie lepszych :D

IMG_20160619_190918.jpg


IMG_20160619_190931.jpg


IMG_20160619_190754.jpg


IMG_20160619_134207~0.jpg


IMG_20160619_192947.jpg
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Mało chętnych to się zgłosze, a co tam :D








I voila:
 

gifeyexepiri

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2015
Postów
213
Buchów
3
Witam. To i cos ode mnie. Krótki amatorski filmik o przygodach kucyka, który chciał mieć swój znaczek.

Zaczeło się od rysunków. Było ich około 200

Potem zdjęcia każdej klatki robione telefonem na "profesjonalnym" statywie.

Proces motażu.

I gotowe
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-821081

Link do pobrania pliku, niecałe 7MB, gdyby nie chciał otwierać się w oknie, przynajmniej mam tak u siebie.
https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/88028/anim.avi
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Przypominam, że zostały zaledwie 3 dni na zgłaszanie prac !
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Postanowiłem wydziabać coś tematycznego w arbuzie...





 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Wybaczcie, że dopiero teraz, ale oglądałem mecz...

Wraz z Komisją Gier i Zabaw doszliśmy do wniosku, że przedłużymy termin zgłoszeń o cały miesiąc! Niewielka ilość zgłoszeń zmusiła nas do tego kroku. Rozumiemy, że jest okres wakacyjny, nie każdemu chce się w upalne dni malować obrazy lub rzeźbić. Przy obecnej ilości oraz względnie niskim poziomie zgłoszeń zmuszeni bylibyśmy obniżyć wartość nagród. Przedłużając konkurs nagrody pozostaną takie jak zaplanowaliśmy. Dlatego właśnie postanowiliśmy dać szansę większej ilości użytkowników forum i przedłużyć konkurs do 30 lipca 2016!

Czekamy na kolejne zgłoszenia! <peace>
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Nie oglądałem meczu i zrobiłem wszystko żeby zdążyć na ostatnią chwilę, wrzucałem właśnie posta kiedy okazało się że termin został przedłużony, niestety praca już wykonana na prędce, gdyby był jeszcze miesiąc to lepiej by wyszło no ale jest.


Praca konkursowa przedstawia projekt malarskiego kalendarza.
Technika: olej na sklejce / tusz kartka





Kalendarz czyta się od góry i tak kolejne litery nad liczbami z numerem dnia miesiąca oznaczają dni tygodnia (eureka), ponieważ Poniedziałek i Piątek zaczynają się na "P", a przyjąłem konwencję zapisu jednej - pierwszej litery dnia tygodnia- postanowiłem odwrócić P w poniedziałku, jak to wszystko w poniedziałki bywa wywrócone na drugą stronę...

Przykładowy miesiąc to oczywiście luty, bo ma 28 dni, a jako że dysponowałem raczej skromnym rynsztunkiem kreślarskim (tak, wstyd przyznać, brak linijki) trzebabyło ścieśniać <peace>

Po prawej stronie widnieje 6 ikonek przedstawiających kolejno TEMPERATURĘ, WILGOTNOŚĆ, pH, EC, operacje i komentarz, pola pod dniem oczywiście do uzupełnienia z codziennych pomiarów.




Kartoniki rozmieszczone przykładowo dla zobrazowania efektu.
Każdy kartonik reprezentuje dany zabieg ogrodniczy lub jakąś rutynę wykonywaną przy konopnym ogródku i tak dla przykładu znajdziemy tu ikonki treningu defoliacyjnego, podlania 10L, oświetlenia 18/6, oprysku ASAHI, kiełkowania, wyjścia kiełka z ziemi, przesadzania, dekapitacji stożka wzrostu w treningu "FIM", itp.




Obraz z kalendarza został namazany na bardzo szybko, mokra na mokrą farbę, to też jest sporo niedociągnięć.
Tradycyjnie oświetlenie jak i aparat uniemożliwiają mi oddanie tego jak kalendarz wygląda na żywo, do tego olej na sklejce był niemal całkowicie mokry stąd odbicie światła na powierzchni obrazu ...

taki smaczek malarski- detal malowany impastem.







Tak czy inaczej, życzę powodzenia w terminie przedłużonym i radzę nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę (tak jak zrobiłem to ja).


P.S.
Jeśli olej wyschnie to postaram się jeszcze dorzucić lepszą fotkę obrazu.


Pozdrawiam
Intermundi.
 
Ostatnia edycja:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,106
Buchów
5,118
Odznaki
2
Nastąpiła zmiana pierwszego punktu regulaminu konkursu! Od dziś każdy uczestnik ma prawo zgłosić aż 3 (TRZY) prace! Na koniec zgłoszenia zostaną zebrane do kupy i będziecie głosować na najlepszego uczestnika, którego prace (bądź praca) okazały się najlepsze.

Pozdrawiam, Y.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół