nasiona marihuany

Warr No4 1TimeOn#

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile sądzicie na pierwszy rzut oka, ze wyjdzie ze wszystkich 3 pań suchego?

  • 500

    Głosów: 2 50.0%
  • 800

    Głosów: 1 25.0%
  • 1000

    Głosów: 1 25.0%
  • 1200

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    4

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Witam! Panów,Panie którzy lubią ten sport jak i jaranie ;)

W tym roku 5 roślinek ( No4 od Warra )

Trzymałem je przez 2 tygodnie pod lampą CFL 250w w boxie 75x75x100

Na początku Miałem problemy z PH





Postanowiłem kupić PH metr oraz Plargon PH-





Lecz ku mojemu zdziwnienu PH- Plargonu zwiekszał je z 7.7 Zywca zdrój do 11 po 1-1,5ml...Nie polecam trefny rzut od firmy xD




Lecz poradziłem sobie niesamowitym PH- z tesco xD



Zeszło roczne warr Mix Outdoor x6 sztuczek POLECAM WARRY!





Oraz 2 No Name ze Szwecji



Nie dane mi było ich zebrać gdyż sarna przyszła z maczeta i wszystkie O******



Dalej : Ziemia na Spocie Czarnoziem 4-5 m do strumienia Światło od okolo 9-17
jak juz bedą większe to sadze ze gdzies od 8-18 :)

Dolki okolo 30L na kazdy dolek 10L ziemi kupnej Skarb Ogrodu okolo 4-5L perlitu oraz Dolomit And Azofoska,wszystko mieszam robie lekki kopiec tak 10cm nad powierzchnią i posypuje dolomitem woda zbiera sie tak okolo na 40cm, lecz woda zawsze tu opada z biegiem lata.


Warrow było 6 lecz jeden zalbinosił xD



Roślinki poszły juz na spota :) za jakies 1,5 tyg wrzucę czy mają sie dobrze...czy moze sarna ma dla nich lepsze miejsce.
 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Witam po dłuższej nieobecności ,Warry maja miesiac :) około 150cm każdy :) łodyga 10-11 cm obwód zero niedoborów ładnie rozkrzaczone :) Po 2 nie ma śladu :)






---------- Post Zaktualizowany 13:13 ---------- Data pierwszego postu 13:12 ----------

A tu po LST :) delikatnie nagięte żeby nie było ich tak widać gdyż są przy jeziorze :)



---------- Post Zaktualizowany 13:21 ---------- Data pierwszego postu 13:13 ----------

Oraz moj herm automacik xD ( purple coś tam )



 

Rybkaa17

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
35
Buchów
0
Co Ty robisz, że po miesiącu mają 150cm?? :D
Wyglądają konkretnie, będę zaglądał :)
Z fartem <wodna>
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
1. Blisko wody ( Roślinka ma wilgotną ziemie,wilgoć,a ty nie musisz zapierdzielać z baniakami )
2.Czarnoziem w ktory noga lekko sie zapada
3.Miejsce gdzie słóńce pojawia sie tak o 8-9 a zachodzi 17-18
4.Azofoska woda z rzeki Dolomit oraz GHS powder Na kwitnienie
5.Ślimakol , Kwas masłowy na zwierzyne
6.A wszystko po to aby nie chodzic tam co tydzien gdyż nie wiadomo kto patrzy ;)
a juz wole zeby ktos popalił czy zarobił niż jakiś pan czy pani zadzwoniła że jakiś pan coś sadzi w krzakach przy ich czy na ich polu :)

I to tyle ,na miejscowe raz na miecha jade nie więcej , nie raz co poltora :)
 

Rybkaa17

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2015
Postów
35
Buchów
0
Mam też fajne miejsce koło rzeki, ale niestety nawet tam nie próbuje sadzić, bo zawsze jest możliwosc, że rzeka wyleje.
Nie mogę się doczekać, jak warry zakwitna..
Z fartem <wodna>
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Jezioro raczej nie wyleje rzeka prędfzej :) tez bym to pierw przemyslal :)
 

grzybek007

KINDERSZTUBA
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2010
Postów
859
Buchów
0
Bardzo ładnie wystartowałeś:) Pamiętaj że najlepszy efekt przy robieniu lts to naciągnięcie rośliny w stronę Północy:) Z fartem
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Tego nie wiedzialem :) rok temu je poprostu wsadziłem i byłem tam 2 razy ( a i tak mnie okradli ) xD i same zrobiły lst od wichur xD tym razem pomoglem :)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Aż musze wrzucić te 2 panie trzecia jest nied***** troche ją widać ale ślimaki sie nią zajeły :) Jest to moja genetyka The Church GHS X moj gen XXXX którego robiłem rok temu w szwecji :) Troszkę sie wyciągneły do słońca gdyż słoneczko jest tam od 10-16 ale dzięki temu mają po 2m z groszem ;) musze je dogiąć bo sądze ze wichura może je przetyrać i połamać :)

Podłoże Uniwersalne 5L(tyle co w donicy) na rośline Perlit, plus dolomit, azofoska ,podlewanie (Iguana Juce Grow ADVance Nutrient ) co dziennie przez 2 tyg ;) gdyż mam panie w krzakach na podwórku a odżywka jest organiczna, były na wegu w boxie przez 3,5 tygodnia wysadzone 10 Maj.




 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
normal_DSC_0170_28129.jpg
[/ur

Nowa fotka :) posypane resztka Azofoski za tydzien leje Terra Flores Canny z 4 x dawka,ale tych panienek juz nie wrzucam.Za to wrzuce wczesniejsze panny bo to o nich historia ;) maja gdzies po 2m-2.2m ładnie rozkrzaczone bez niedoborow.Lecz boje sie ze jak przyjdzie zawierucha moze je podłamać.Ale juz nie doginam włoże za jakis czas badyla i powinno styknąć
 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
UP z wczoraj :) 3 panie mają się dobrze dostały terra flores posypke z dolomitu i azofoski :) pryskanie ,top sinem i to tyle.

Pani Nr1



Pani nr2



Pani nr3



A tutaj łodyżka pani nr1



Do nastepnego


---------- Post Zaktualizowany 10:49 ---------- Data pierwszego postu 10:47 ----------

Pani nr 2 z tego co widze zaczela flo najwczesniej ;)

---------- Post Zaktualizowany 14:50 ---------- Data pierwszego postu 10:49 ----------

A na marginesie jezeli ktos z was kiedys wpadnie na pomysl zeby kupic strój rhino skin ,na kleszcze komary i gzy...To niech idzie na rynek i kupi sobie obcisłe leginsy i longsliwa co wyniesie was 25 moze 35zł a za rhino skin dałem 370zł i gryzą tak samo , 1 kleszcz
wszedł mi nawet do rekawa, i wcale nie oddycha ten cały strój , uwierzcie prawie sie odciołem i wpadłem do jeziora...xD tak się zagotowalem.
 
Ostatnia edycja:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Mam nadzieję xD 800 mi wystarczy jak wyjdzie :) xD

---------- Post Zaktualizowany 08:46 ---------- Data pierwszego postu 08:44 ----------

W tym roku pojechalem od okradzionego spota 60km dalej w okolicy mojej działki przy jeziorku xD chyba ze znajdą sie nowi kradzieje xD ale moze cos zostawią przynajmniej ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół