nasiona marihuany

AUTOMATY OUTDOOR kiedy na dwór?

Wyszukiwarka Forumowa:

porreb

Member
Rejestracja
Lut 10, 2014
Postów
11
Buchów
0
Witam po ilu dniach mogę wystawić automaty na zewnątrz ?
 

emma

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 22, 2015
Postów
1,024
Buchów
0
Ludzie czytajcie troche to forum ;/ a nie co chwile nowy temat
 

miecio99

Member
Rejestracja
Lip 10, 2014
Postów
18
Buchów
0
Jesli trzymasz je w domu na parapecie to tak po okolo 3 tygodniach
 

Blunted

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2016
Postów
53
Buchów
0
Jesli trzymasz je w domu na parapecie to tak po okolo 3 tygodniach

Najlepiej to po 2 miesiącach.

@porreb. Możesz wystawić po 4 dniach a możesz po tygodniu to zależy od ciebie no i od pogody. Jeżeli jest ładna pogoda to nie ma sensu męczyć krzaków na parapecie bo tylko ci się wyciągną z braku światła. Ja dałem moje na spota po 3 dniach od wyjścia z ziemi i leci już 3 tydzień jak są na spocie i mają się bardzo dobrze a dałem je na spota jak temperatura w nocy spadała do 2/3 stopni. Teraz masz ładną pogodę więc uważam że max tydzień w domu potem out.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Najlepiej to po 2 miesiącach.

@porreb. Możesz wystawić po 4 dniach a możesz po tygodniu to zależy od ciebie no i od pogody. Jeżeli jest ładna pogoda to nie ma sensu męczyć krzaków na parapecie bo tylko ci się wyciągną z braku światła. Ja dałem moje na spota po 3 dniach od wyjścia z ziemi i leci już 3 tydzień jak są na spocie i mają się bardzo dobrze a dałem je na spota jak temperatura w nocy spadała do 2/3 stopni. Teraz masz ładną pogodę więc uważam że max tydzień w domu potem out.

Polać mu green dragona, dobrze prawi!
Teraz tylko jak zaczyna grzać słońce, a rzadziej pada deszcz, przy wczesnym wysadzaniu obojętnie czy auto czy sezonówek należy uważać, aby ziemia nie przeschła, zanim system korzeni zdąży rozwinąć się, bo roślinka uschnie w ciągu dnia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół